|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "no name" eliptično kolo
5.1.2008 10:57:28   
2ursae
čau,

odločila sem se, da si bom kupila eliprično kolo (orbitrek), pa sem v enem prospektu videla takega poceni, za 150 €. Zanim me, če katera ve, a se za tako zadevo splača odšteti malce več denarja, ali znajo biti tudi take cenejše variante v redu. Pa še to, katere funkcije na takem kolesu so vam pomembne?

naj naj hvala user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "no name" eliptično kolo
5.1.2008 11:50:56   
tjaga
Mi smo tudi najprej mislili kupiti eno malo cenejšo varianto, potem pa smo se odpravili v trgovino in sprobali štiri modele, ki so bili razstavljeni.
Tisti najcenejši je imel zelo malo " hoda", ker je bilo tisto kolo precej majhno. Potem je bil tam eden, ki je bil nekoliko dražji, pa nisem občutila nobene razlike med prvim in tem. Nazadnje smo se odločili za enega, ki je bil ne najdražji, vendar meni najboljši.

user posted image
Meni je super.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "no name" eliptično kolo
5.1.2008 11:53:10   
SašaR
Moj oče ga je pred leti kupil eno poceni varianto preko Neckermana in je prav vredu. Naredil je okrog 90 000 km in še vedno delujeuser posted image . Samo sedaj ni nobenega kandidata več da bi to štvar gonil.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "no name" eliptično kolo
5.1.2008 11:54:17   
Anonimen
Mela enga za 100€, sm ga dala naprej.
Gledat moreš da ima skupej ročke dane čim višje, k drgač se nagibaš preveč napraj in te križ začne bolet. Sploh če si manjše rasti.
Pa probat ga moreš prej če se res v elipso vrti, k uni ceneni se v krog in ti pol glih tko kolena trpijo.
V glavnem probat je treba prej.
Vem pa da so v mercatorju mel enga ful dobrga za 175€ pred parmi mesci v akciji. Sm ga sprobala in je bil res super. Mi je še zdej žal da ga nism nabavla.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "no name" eliptično kolo
5.1.2008 11:56:19   
Anonimen
user posted image user posted image

Taki niso vredu. Se preveč naprej nagibaš.

user posted image
Ta je boljš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "no name" eliptično kolo
5.1.2008 11:59:14   
Jančika_
Pazi, da je kolo magnetno, ker ona navadna so precej glasna. Jaz sem za mojega dala takratnih 40 jurjev (bil je znižan s 60) in mi super služi že več kot dve leti, s tem, da ga kar precej uporabljam. Od vseh funkcij si nastavim samo čas, ostalo me ne briga.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "no name" eliptično kolo
5.1.2008 13:24:15   
Janya


user posted image
Meni je super.

[/quote]


tudi mi imamo tega kettlerja - verso 200 zelo zadovoljni, na ostalih sem imela občutek da se bojo ravno kar sesuli.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "no name" eliptično kolo
8.1.2008 8:15:32   
reflekoterapevtka
In katerega specifično priporočate?

lp

p.s. sama sem ga imela pred leti, z njim sem bila zadovoljna vendar pa bi imela nekaj kar nezavzeme dosti prostora  in da nebi bil preglasen.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "no name" eliptično kolo
8.1.2008 8:18:01   
Strawberrie Cherrie
Nikakor ne kupovat tele zadevščne, če so na 'zajle' (glavo imam prazno in se ne morem spomnit, kako bi lepše rekla temuuser posted image user posted image user posted image ), ampak mora bit nujno magnetno. življenjska doba je precej daljša, ponavadi so stvari precej kvalitetnejše, pa še ružijo ne.

(odgovor članu reflekoterapevtka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "no name" eliptično kolo
8.1.2008 9:22:15   
tina104
Jaz sem si kupil enega takrat za 19.000 sit, je bil kar glasen, ampak drugače pa nimam nekih pripomb. Po mojem je odvisno, če veš, da ga bi ful uporabljala, se mogoče splača dati malo več, ampak mani je bil ta čisto ok.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "no name" eliptično kolo
8.1.2008 9:25:38   
Olivija
Pri nas "laufa" varianta iz Top-shopa že tretjo zimo. Edino kar me moti je glasnost, drugače je pa ok. Sem pa gledala eno varianto iz Interspara (po moje je to ta za 150 EUR), ker ima magnetne zavore.

Bomo videli, sva rekla, da greva prej še mal po športnih trgovinah pogledat.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "no name" eliptično kolo
8.1.2008 10:29:44   
reflekoterapevtka
torej nekaj z magnetnimi zavorami, ker ni glasno..no če imaste v mislih kakšnega konkretnega, bi prosila za link.

Kaj pa menite v leg magicu ter ab rocketu!? Malo razmišljam tudi o teh dveh napravcih.Nujno moram dol dat trebuh, ki je katastrofa že od poroda dalje, pa tudi jahalne hlače, pa tudi mašoba na hrbtu..skratka ni, da ni...ampak vodi trebuh! user posted image

hvala za vaše nasvete

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "no name" eliptično kolo
8.1.2008 16:53:47   
Grofica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

user posted image user posted image

Taki niso vredu. Se preveč naprej nagibaš.

user posted image
Ta je boljš.




Karin24 v čem je pa razlika med temi 3?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?