|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 17:44:24   
Anonimen
Ali bi pustili 2 letnika dve noči zapored v varstvu pri starih starših? Gre za to, da je mati zjutraj od nosečnosti ubita, ker ji je po cele noči slabo, atek gre v službo. Tako, da sem cele dopoldneve sama z malčkom, mama pa mi tako rada priskoči na pomoč, ampak zaradi obveznosti ne more priti pred 11 uro, do takrat sva sama. Meni pa tako paše malo potegniti zjutraj...

Ne morem se odločiti ali ga naj pustim dvakrat tam, ker imam navsezadnje tudi malo slabo vest zaradi babice, jaz pa doma lenarim. To naj bi bilo jutri in pojutrišnjem. Sem se spihala. Uh, paše!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 17:45:36   
Anonimen
Moram pa povedati še to, da je mali zelo zelo rad tam in uživa 100 na uro!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 17:48:19   
Vilma
Če to rabiš, to stori!
Dve noči pri starih starših ne pomeni, da si slaba mati!
Zmeni se s starimi starši, slabo vest pa kar lepo spakiraj in pošlji daleč stran!
Verjamem, da ti bosta ti dve noči tako pomagali, da boš svojemu dveletniku veliko bolj koristila spočita kot utrujena.
No to je moje skromno mnenje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 17:49:57   
Primoza
To mejo morate posikati pri sebi. Osebno občasno pustiva otroka pri starih starših, tudi letos bomo pustili za dva dni in pol mlajšega takrat dveletnika, ko bova peljala petletnico na Triglav.

< Sporočilo je popravil primoza -- 6.3.2006 17:50:51 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 17:56:31   
Anonimen
Poanta je v tem, da vedno vsaj enkrat tedensko prespi tam, 14 dni nazaj je bilo tudi dva dni zapored. Zato imam slabo vest, ker se mi zdi prepogosto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 17:57:31   
Maxica
Kaj pa pravi babica na to? Kako pa se malček počuti pri njej? Jaz sama sem sicer zelo tečna glede tega in otroka ponoči še nisem pustila drugje, ampak moram priznati, da tudi ni bilo potrebe.
Če se počutiš slabo, si le privošči. Tako kot je rekla Vilma, bolj boš "uporabna" odpočita mamica, kot pa utrujena, pa "s čisto vestjo". Mislim, da zaradi tega pa res ne boš izpadla slaba oz.neskrbna mamica. V svojem stanju moraš gledati tudi nase in na otročička, ki ga nosiš.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.3.2006 18:22:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 18:46:16   
lutka
Ah, daj no. Kaj pa je to kaj takega? Saj ga ne puščaš pri tujih ljudeh. Tudi jaz vsake toliko časa pustim vse tri pri babici user posted image user posted image user posted image . Ker če ne bi imela babice bi bila že v norišnici, sploh zdaj ko imam dvojčke.user posted image

Tako, da ti kar brez slabe vesti, daj otroka babici. Ti se boš naspal in spočila, mali bo pa užival.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 18:53:48   
nejcko
Jaz tudi pravim, hvala bogu za babico, in tamaledva brez slabe vesti tam pustim (tudi za kakšen teden).

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 19:31:10   
Pupica
Ah zakaj je pa ne bi pustila?Jaz vem, da če bi težko zmogla, bi jo verjetno pustila tudi čez noč. Ampak glede na to, da nama očka zelo pomaga, in da imamo zvečer svoje večerne rituale, je pač ne želim pustiti v varstvu še čez noč. Saj jo že tako močno pogrešam , če je ni čez dan,  pa še slaba vest me napada, da zaradi user posted image zanemarjam svojo princesko. Pa še to srečo imam, da obedve rade malo potegneva, tako da kljub temu, da gre spat nekje ob 20- 20:30, spi nekje do 9, danes pa sem jaz ustala še prej, ona pa je ustala šele ob pol 10h.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 19:31:40   
Mina1
Če ti radi priskočijo na pomoč, potem ga seveda pusti. Bodi vesela, da ti lahko otročka kdaj kdo počuva in tako. Sploh pa, če je mali rad tam.

S tem naredite drug drugemu veselje, vsaj jaz tako mislim. Ti se boš pa vsaj malo spočilauser posted image .



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 19:38:44   
Marogica
Seveda, zakaj pa ne? Kakšna pa je razlika ali eno ali dve noči? Pa kakšna slaba vest? Ker se boš končno naspala, malo spočila, ker si noseča? Brez pomislekov to naredi, predvsem pa brez slabe vesti. Slabo vest imaš lahko le, če zaradi preutrujenosti ne zmoreš z otrokom. Vsaka spočita mati ni nikoli neskrbna mati, prej obratno.
Uživaj in čimprej to napravi.
p.s. Mi smo to začeli delati pri 7 mesecih in praksa je takšna, da je naš ta večji zelo rad pri babici, babi pa tudi najprej reče, naj ga pripeljemo v petek do sobote, nato pa kliče, nja ga pridemo v nedeljo iskat. To pomeni, da oba uživata. Zakaj še ne bi me, mame?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 19:57:24   
india
Ja kje pa? Zakaj bi bilo to kaj hudega in slabega? Če je babica zdrava, pripravlejna pomagat in otrok tam tudi rad prespi, zakaj ne?
Na konec koncev, če si noseča, ne misliš samo nase,ampak tudi na dojenčka, počitek potrebuješ predvsem zaradi dojenčka, otrok pa potrebuje nekoga,ki bo z njim 100%, ne pa da si ti totalno uničena po celem dnevu z njim.

Vzemi si sedaj čas zase, če lahko, ker potem boš imela dva,ki te bosta potrebovala.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 20:01:17   
Jančika_
Seveda si privošči malo počitka, če je le babici prav!

Te popolnoma razumem, kako se počutiš - meni je bilo tokrat slabo 24 ur na dan do konca 4. meseca, prvega otroka pa imam doma. Za vikend gre vedno za eno noč k babici in dediju, ker si onadva tega želita. A kako sem si želela še kakšen dan fraj med tednom! Samo so bili vsi v službi in pač ni šlo. Pa bi pasalo kak dan po bruhanju malo poležati.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 20:12:21   
babylove
Hvala bogu, če ti hoče kdo pomagat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 20:22:51   
Anonimen
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 21:03:10   
rija
Absolutno ga pusti. Saj bodo vsi uživali......razen tebe....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 21:07:14   
lelaval
Če bi jaz imela takšno babico in bi otrok hotel ostat, bi ga dala. Ne imej slabe vesti, kot ti je že ena napisala - bolje spočita mami. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 21:35:56   
bombonček
Naša gre vsak dan k babic vsaj za eno uro je pa res,da smo v isti hiši.Daj pusti ga ti pa se spoči!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: (ne)skrbna mati!!
6.3.2006 21:37:08   
kepa*
Se strinjam z vsemi predhodnicami. Pusti ga tam, sploh če uživa.
Naš je tudi rad pri babici, no prespal je ene 3x.
Pa še bo, sploh poleti, ko bodo počitnice in dopusti.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: (ne)skrbna mati!!
7.3.2006 0:44:39   
KODA
Če je rad tam in lepo spi ponoči,ne vidim problema.Spočij se,če imaš možnost.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: (ne)skrbna mati!!
7.3.2006 5:34:01   
Petra P.
naš je star 16 mesecev in čez 2 meseca pričakujemo sestrico. Verjemi, da sem zmatrana kot user posted image . Včasih pač ne gre. Takrat vključimo babice in dedke na polno, sploh če jaz ali mož za povrh še zbolima. Jaz si mislim, da crknjena in sitna mamice ne koristi nobenemu.
Naš je sicer pri nama, ampak čez dan gre v vrtec - vsaj za par ur, da se jaz naspim in poštimam gospodinjstvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: (ne)skrbna mati!!
7.3.2006 8:22:18   
Anonimen
Ti kar pusti in se odpočij,saj nisi robot.Naredila boš dobro sebi,
pa bodočemu novemu članu,pa seveda strejšemu otročku.Njemu pa
sigurno nebo slabo pri babici.

(odgovor članu Petra P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: (ne)skrbna mati!!
7.3.2006 9:22:56   
mojcapr
Če babica hoče in lahko pazi tvojega otroka ti ni treba imeti slabe vesti. Spočij si in boš imela več energije za čez teden. Bravo za babiceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: (ne)skrbna mati!!
7.3.2006 9:44:38   
paris
Otročka brez slabe vesti pošlji k babici in dedku! Hvala bogu, če imaš koga, ki želi popaziti na malčka in mu lahko zaupaš! 

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?