|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ???
11.8.2009 14:03:32   
frog
Ko ženska ne želi otroka gre ''enostavno'' narest splav. če otroka ne želi oče potem je odvisen od odločitve ženske. če bo naredila splav ok, če ne je prisiljen tega otroka preživljati? ali kako? do katere mere mora sodelovati pri otroku in kakšne so njegove pravice? in kaj lahko otrokova mati zahteva od očeta?

namreč sam sem se znašel v tej delikatni situaciji. sem brezposelen, z žensko nočem imeti nič, zgodila se je napaka za katero sem seveda tudi jaz odgovoren, ampak odločil sem se da z njima nočem imeti nič. Kaj lahko storim? Ali ima kdo podobne izkušnje? 

Vem da me boste nekateri obsojali, ampak roko na srce, koliko je splavov s katerim so se ženske odločile da nočejo imeti otroka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ???
11.8.2009 14:07:04   
sonček33
frog nič kaj prijetna situacija...bom samo rekla, da če se ona odloči, da obdrži otroka...boš lahko rekel, da nočeš imeti z njim nič? Zdaj ne. Morda pa nekoč.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ???
11.8.2009 14:07:38   
Anonimen
ne vem sicer, ce je dejansko v praksi mozno. ampak, kaj pa se se "odreces" otroku?

se pa strinjam s tvojim razmisljanjem. ce ga zenska noce, splavi. ce ga oce noce in zenska hoce....user posted image user posted image user posted image
pa tudi ce ga oce hoce, pa zenska noce, oce kratko potegne.

(odgovor članu frog)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ???
11.8.2009 14:09:23   
Anonimen
ne vem. jst bi sla takoj na socialno. pa povedala svoje stalisce in se pozanimala okoli tega. tam ti bojo najbolj znali povedat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ???
11.8.2009 14:11:31   
frog
Ja, tako je. ''Očka'' vedno kratko potegne. grozno se sliši ampak res, kako se pa ''odreče'' otroku?

v mojem primeru se je ženska že odločila da otroka obdrži. in govori da ga bo sama imela, po drugi strani mi pa pošilja slike UZ in kliče kdaj greva na csd uredit itd..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ???
11.8.2009 14:13:04   
lukec
Se strinjam, nič kaj prijetna situacija (in teh tem je že nekaj pa tud tale pričakujem se bo vlekla). Ampak moje mnenje še vedno: če nočeš z žensko imeti nič, zakaj si sploh spal z njo in če nočeš otrok, zakaj nisi uporabil zaščite? Otroku se pa kar tako ne moreš odpovedati, otrok ni kriv nič, starša sta ga pa dolžna preživljat ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ???
11.8.2009 14:15:23   
Anonimen
ja, to bo ena tezka debata ja....
frog ne vem kako se odreces otroku. in tudi ne vem , ce je to sploh mozno. po mojem, da ce bo hotla od tebe prezivnino, jo bo tudi dobila.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ???
11.8.2009 14:16:20   
blaža
Vsako dejanje nosi svoje posledice. Boš znal s tem živet, da na svetu živi še en del tebe? Ti bo res vseeno za tega otroka?

Sicer je pa res kar malo nepravično, da se ženska lahko odloči, moški pa ne. No vseeno ima moški tudi izbiro, da se otroka odreče, al pa ga sprejme.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ???
11.8.2009 14:16:43   
Šaki
uf...
glej na take stvari je fajn mislit prej ne pa potem ko se kaj podobenga že zgodi.
no zdaj je kar je.
če pač nočeš meti nič z nijma pač nimaš.in je fajn tud ,da  to že zdj na začetku razčistita,oba!
moraš pa take zadeve kar fajn premislit, ker kaj pa če te vseeno enkrat stisne in bi hotel imeti
stike  z otrokom.

pol se meni zdi da je že vse prepozno.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ???
11.8.2009 14:17:05   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Se strinjam, nič kaj prijetna situacija (in teh tem je že nekaj pa tud tale pričakujem se bo vlekla). Ampak moje mnenje še vedno: če nočeš z žensko imeti nič, zakaj si sploh spal z njo in če nočeš otrok, zakaj nisi uporabil zaščite? Otroku se pa kar tako ne moreš odpovedati, otrok ni kriv nič, starša sta ga pa dolžna preživljat ...


Se podpišem.

Meni gredo pa na živce moški ki ga po domaš povedano "namočijo" brez da bi mislili na zaščito, potem pa ko se zgodi otrok nočejo imeti nič z žensko. Zakaj že, sej če je tako obupna ja pol pa nebi spal z njo. Sorry samo otrok je od obeh in kako imaš sploh srce rečt "nočem imeti nič z njim".

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ???
11.8.2009 14:18:28   
Anonimen
in če nočeš otrok, zakaj nisi uporabil zaščite?


jap. samo ce bi vsi tako razmisljali sploh ne bi bilo splavov.pa tudi ona bi lahko vedela da noce otroka in sama poskrbela za zascito.

nikogar ne zagovarjam in nikogar ne obtozujem.samo debatiram.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ???
11.8.2009 14:20:36   
frog
ja glej, vse lepo in prav v teoriji. nič nimam proti tej ženski, je v redu oseba. zaščite nisva oba uporabila. pač bili so trenutki ko sva se imela lepo. Nič več, nič resno. Sigurno je veliko od vas že bilo v taki ''zvezi'' - pač nama se je zalomilo, kaj naj rečem.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ???
11.8.2009 14:21:09   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: frog

Ja, tako je. ''Očka'' vedno kratko potegne. grozno se sliši ampak res, kako se pa ''odreče'' otroku?

v mojem primeru se je ženska že odločila da otroka obdrži. in govori da ga bo sama imela, po drugi strani mi pa pošilja slike UZ in kliče kdaj greva na csd uredit itd..


Ja, res je. Zato pa mora toliko bolj paziti, žal.

Z otrokom ne rabiš imet nič, samo preživnino boš moral plačevat na trr, ko se boš vpisal v rojstni list. In to vse za nazaj. Prej boš otroka priznal in zanj plačeval, bolje bo zate. Bolj boš zavlačeval, slabše bo, fertik. Nimaš se kam skrit, razen da se vržeš z mosta. Aja, pa pač koliko boš lahko mirno živel z dejstvom, da imaš otroka in ne veš kako izgleda. Pa kako bo tvoja potencialna nova bodoča sprejela takšno dejstvo..itd, itd... je kr dosti različnih scenarijev.

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ???
11.8.2009 14:21:52   
Šaki
hm
še nekaj kdaj pa ti je povedala za user posted image
koliko je bila noseča??

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ???
11.8.2009 14:23:40   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: frog

Ko ženska ne želi otroka gre ''enostavno'' narest splav. če otroka ne želi oče potem je odvisen od odločitve ženske. če bo naredila splav ok, če ne je prisiljen tega otroka preživljati? ali kako? do katere mere mora sodelovati pri otroku in kakšne so njegove pravice? in kaj lahko otrokova mati zahteva od očeta?

namreč sam sem se znašel v tej delikatni situaciji. sem brezposelen, z žensko nočem imeti nič, zgodila se je napaka za katero sem seveda tudi jaz odgovoren, ampak odločil sem se da z njima nočem imeti nič. Kaj lahko storim? Ali ima kdo podobne izkušnje? 

Vem da me boste nekateri obsojali, ampak roko na srce, koliko je splavov s katerim so se ženske odločile da nočejo imeti otroka?

Nič kaj ti ne zavidam, te pa kolikor se da, razumem, vem pa ne, ker sva se z možem oba skupaj odločila za otroka. Zdiš se mi pa vsaj na podlagi napisanega razumen, odgovoren moški. Mogoče bi pustil odprte možnosti, konec koncev dete ni nič krivo. Dejstvo, da je noseča, pa nikakor ne pomeni, da moraš biti z njo, lahko si samo otrokov očka. Mogoče boš čez par let tudi razmišljal drugače. In ti bo takrat žal, če boš sedaj prehitro odreagiral.
Je pa pač narava naredila tako, da ženska nosi nerojeno dete, s tem pa je tudi zgolj in samo njena pravica, da naredi splav. Nima te pa pravice z otrokom vezati na sebe, ker je to skrajno podlo. Mislim pa, da ji moraš na vse pretege razložiti, kaj si misliš in kako vidiš stvari v prihodnosti. Je pa res tvoj nerojeni otrok tudi tvoja odgovornost. Upam samo, da je otrokova mama tudi razumna ženska, ker če ni, se bo verjetno zelo težko pogovarjati.
Želim ti, da bi se stvari čimbolje rešile. user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ???
11.8.2009 14:27:52   
Anonimen
glede odlocitev o otroku. gledano iz financne strani.(grdo in podlo razmisljanje) sam vseeno:
ce mati ve, da ne bo mogla prezivljat otroka, ker nima zagotovljenih sredstev, se lahko na podlagi tega mirno odloci za splav in je resena. ce je oce brez sluzbe in isto ve, da ga ne more prezivljat, pa naj se kratkomalo j.e.b.e. prej bi mislil. nihce ga ne bo vprasal ali je dovolj financno mocan.

ni tako?
frog, pa ti tega otroka noces, ker ga enostavno noces? ker se ti zdi skoda € za prezivnino , al je kateri tretji razlog?

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ???
11.8.2009 14:31:07   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

glede odlocitev o otroku. gledano iz financne strani.(grdo in podlo razmisljanje) sam vseeno:
ce mati ve, da ne bo mogla prezivljat otroka, ker nima zagotovljenih sredstev, se lahko na podlagi tega mirno odloci za splav in je resena. ce je oce brez sluzbe in isto ve, da ga ne more prezivljat, pa naj se kratkomalo j.e.b.e. prej bi mislil. nihce ga ne bo vprasal ali je dovolj financno mocan.




Ja, in točno tako je. Pa se lahko moški na trepalnice obrne.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ???
11.8.2009 14:31:21   
frog
Povedala mi je takoj. Povedal sem ji tudi takoj da nočem imeti otroka, pa se je vseeno odločila otroka obdržat.
Ne vem kako bom živel s tem da vem da je nekje nekdo ki je del mene. Zdi se mi skrajno ne-fer da imajo ženske absolutno pravico odločitve.

kako je pa s preživnino ko je oče brezposeln? al bo moral takrat ko si zaposlen plačati vse za nazaj? ker verjetno mi preživnina ne uide v vsakem primeru..

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 14:37:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ???
11.8.2009 14:39:40   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: frog


kako je pa s preživnino ko je oče brezposeln? al bo moral takrat ko si zaposlen plačati vse za nazaj? ker verjetno mi preživnina ne uide v vsakem primeru..



Ne, ne uide ti. Tudi od socialne ti trgajo stran, če jo prejemaš. Zdaj je tako ali tako prehitro govorit, boš videl kako bo. Samo glej da ne odreagiraš prehitro, ker ti je lahko čez čas zelo zelo žal...Koliko si star? In preden karkoli delaš, dobro premisli kakšne možne posledice potegne določeno dejanje za sabo. Ne nujno isti trenutek, ampak čez čas, čez tri, štiri, pet let..itd...

< Sporočilo je popravil ssevin -- 11.8.2009 14:43:12 >

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ???
11.8.2009 14:43:09   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: frog

ja glej, vse lepo in prav v teoriji. nič nimam proti tej ženski, je v redu oseba. zaščite nisva oba uporabila. pač bili so trenutki ko sva se imela lepo. Nič več, nič resno. Sigurno je veliko od vas že bilo v taki ''zvezi'' - pač nama se je zalomilo, kaj naj rečem.


Glej sej z žensko ti ni treba imeti nič, čisto nič. Če pa se bo rodil otrok pa bo to del tebe in temu se nikar ne odrekaj. V končni fazi pa je največ v kar si lahko prisiljen po uradni poti preživnina, v stike te pa ne more prisiliti nihče - vendar premisli kdo bo tukaj izgubil. Tvoje življenje gre lahko še vedno normalno naprej, lahko imaš druge partnerice in otroke, torej razen za nekaj evrov ne boš prikrajšan, otrok, če se mu odrečeš, pa.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ???
11.8.2009 14:43:33   
Anonimen
Ima jo, reče se ji kondom!

se strinjam popolnoma.
ampak ce pa zenska nima zascite, in zanosi, in noce otroka- gre na splav. hocem rect , da ima zenska ne glede na vse 100% moznost odlocanja.
pa sploh nisem neka sovinistka, da ne bo kdo mislil.

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 14:46:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ???
11.8.2009 14:48:09   
Anonimen
jst ga nic ne tolazim. sam skusam cist nepristransko razmisljat o tej stvari, ker se mi zdi zelo zanimiva debata.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ???
11.8.2009 14:48:53   
Šaki
samo če on ne podpiše za očetovstvo pol mu ni treba plačevati preživnine.ali pač???

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?