|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.7.2006 15:54:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.7.2006 16:09:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne/branje knjigic in šola
19.7.2006 21:07:05   
piščanc
joj, ne skrbi. Žan je še premajhen, naš žiga sploh ni kazal nobenega navdušenja nad knjigicami, zdaj ko je pa leto in pol, pa z veseljem pregleda kartonke, listati je treba seveda hitro, če je treba poslušati, je že preveč. najbolj pa mi je smešno, ko ga bolj kot živali zanimajo avtomobili in te stvari user posted image , bolj uživa ob avtomagazinu, kot pa ob medvedku puju 

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne/branje knjigic in šola
19.7.2006 21:27:09   
al1*
Hej!

Kot je rekla piščanc, mali je še!
Tudi moj dolgo ni kazal nobenega zanimanja za knjigice in sem bila tudi že malo zaskrbljena. Še posebej zato, ker je tavelika že kot dojenček imela zelo rada knjigice, pa tudi jaz sem en knjižni molj. Okoli 1. rojstnega dne pa smo našli pravo literaturo tudi za našega malčka: knjige o avtomobiih, delovnih strojih, traktorjih.
Sedaj je star štiri leta in brez da bi mu prebrali knjigico ne gre v postejo.

Počakaj še malo! Kupi mu knjigice z različnimi slikicami, mogoče tudi kakšne iz blaga in slej ko prej ga bodo zagotovo pritegnile.


_____________________________

lp


(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne/branje knjigic in šola
19.7.2006 21:37:48   
ana b
Hi!
Sem kar potolažena, ker naš ni edini. Ima veliko knjigic o živalih, rad ima pa samo eno in to eno z bagerji in traktorji, skratka mehanizacija. Zelo dobro loči bager in traktor, pa tovornjak in avtobus, za kužke in mucke se pa zdi kot da mu je vseeno.
Bo boljše, LP

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne/branje knjigic in šola
19.7.2006 22:06:48   
Gina
Pri tej starosti nobenega ne zanimajo pravljice. To pride kasneje na vrsto. KO bo spoznal kakšne besede, ga bodo zanimale velike kartonke, ko ti bo razlagal, kaj je to zaena stvar na sliki. POtem pa šele pridejo počasi zgodbice na vrsto. Ko jih razume. Vsaj z mojimi je bilo tako, pa sta oba med zelo uspešnimi v šoli, nobenih problemov z učenjem.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne/branje knjigic in šola
19.7.2006 22:19:42   
Pobalami
Postavi se ti v njegov svet. Zanjga je vse novo. Zanj je knjigica le predmet kot vsak drug. Danes sem jaz Lukatu dala tisto kopalno knjigico o rački in začela: Mama račka je....Luka me pogleda, zagrabi knjigico in jo flikne stran.

Predstavlji si, da tebe postavijo na drug planet in ti začnejo nekaj kazati...valjda jih boš čukast gledala. Vse ob svojem času. Intelegenca nima s tem veze. Je pa najbrž res, da več mu boš brala bolj bo za to doumljiv ampak majčkeno še počakej oz. v pravi dozi.

Najbrž Tesli niso brali knjigic pri osmih mesecih.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.7.2006 23:27:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne/branje knjigic in šola
20.7.2006 10:57:52   
al1*
Še nekaj sem se spomnila: mojemu so bile zelo všeč tudi knjigice, ki so piskale ali se kakorkoli oglašale: recimo Piki na kmetiji ali pa Piki pomaga mami.

_____________________________

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?