|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.12.2012 13:03:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodoče nosečke
7.12.2012 13:10:22   
GregUr
tu smo user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_6002485/mpage_14/key_/tm.htm#6014667

kar pridruži se nam!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.12.2012 14:23:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu GregUr)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodoče nosečke
8.12.2012 19:20:21   
Žabinčica
Hej, no jaz pa nekako po malem pašem sem :) in ko sem videla to temo, sem si rekla, da se tukaj moram oglasit user posted image . Celo nov profil sem si odprla, ker sem s starim nekaj zbluzila.

Tudi mi razmišljamo o še enem sončku...no bolj jaz, mož si itak želi, tako da če se odločim, vem da bo on za... Sicer je za nama eno tako obdobje, pa jaz želim še prej določene stvari opravit, tako da mislim, da če bomo, bomo začeli nekje tako kot ti Michelle, v drugi polovici naslednjega leta, prej najbrž ne.

Bi pa z veseljem malo tukaj počvekala in si tako krajšala čas (do takrat) user posted image ...

Michelle, vi pa že četrtega načrtujete...vau...kako je kaj s tremi? Ker če se midva čisto zares odločima še za enega, bo to najin tretji....po eni strani si zares zelo želim, po drugi strani, pa me je kar malo strah, kako izgleda to...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodoče nosečke
8.12.2012 19:24:07   
Žabinčica
Ups, pomotoma 2x poslala...

< Sporočilo je popravil Žabinčica -- 8.12.2012 19:25:05 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.12.2012 12:26:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
13.12.2012 11:46:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodoče nosečke
13.12.2012 13:04:00   
Žabinčica
Evo, mene je tvoja kavica zvabila iz tople jazbine...pravtako kot me bodo opravki po katerih morem iz toplega stanovanja... Jaz tudi obožujm toplo,ampak tudi ta prazničen čas ko je vse v lučkah in prazničnem vzdušju. Se bom pa poskusila še danes malo oglaist tukaj :), ker zdaj šibam...

Mogoče pa ti mrzli dnevi privabijo še kakšno čvekico da se nama pridruži...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
13.12.2012 13:40:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bodoče nosečke
13.12.2012 17:36:03   
Žabinčica
No, sem prišla še enkrat pogledat.

Ja, to decembrsko božično vzdušje je super,res je za mene to na nek način najlepši čas v letu. Čeprav drugače nisem ravno neki navdušenec nad zimskimi temperaturami in debelim oblačenjem. Za otroke pa je to čisto drugače, sin vsak dan ves vesel skoči v kombinezon in se sanka in vsak dan tudi sprašuje kdaj bo prišel božiček user posted image .

Michelle, vidim da imaš že dva starejš otročka, super. Je mogoče že malo lažje, no vsaj z vidika da sta že samostojna.

Pri nas je med prvorojencm in drugorojenko razlike slaba tri leta, sta pa oba še majhna. Vedno sem želela dva otroka, mož tri, ko pa je prišel prvi, pa se je tudi v meni prebudila želja - da jaz bi le mogoče tudi tri. Sem pa ves čas govorila, da če se odločim za tretjega bo razlika večja, sigurno kakšnih štiri ali pet let... Samo zdaj sem prišla do sklepa, da ne bom tako dolgo čakala. Boljše mi je le, da je manjša razlika in potem zaključimo...bolj skupaj zrastejo in s tem imam tudi jaz potem prej možnost spet vsaj malo bolj v ospredje postavit kakšne svoje želje in cilje. Poleg tega pa so tukaj še moja leta... No, zdaj sem pa se res razpisala....bo kar dovolj za danes.

Aja, tipkovnica me malo zafrkava, bo treba novo nabavit, tako da če kje kakšna črka manjka...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
13.12.2012 23:29:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bodoče nosečke
17.12.2012 12:38:43   
Žabinčica
Pozdravljena, kot zgleda sva še vedno same na tej temi :), zanimivo - bi si mislila da se bo še katera našla da se nama pridruži.

Drugače sva pa isto stari user posted image in tudi zato nekako ne želim predolgo čakat, proti koncu 30 ne vem če bi se še odločala za otroka, glede na to da že imam dva, torej bo verjetno kar zdaj pravi čas...

Zelo pa mi je žal za tvojo izkušnjo user posted image .


No, jaz sem si danes naštimala tisti trakec; sicer mi trenutno bolj služi zato da vem kdaj je treba pazit in kdaj pride m., tako da ne rabim razmišljat.

Mi smo trenutno v okraševanju, peki keksov in izdelovanju voščilnic, skratka praznično :). Čeprav snega, pa ravno zdaj ko bi najbolj pasal, čisto nič več ni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
17.12.2012 15:03:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bodoče nosečke
21.12.2012 21:32:02   
evcy1411
No zdej sem se vama pridružila še jaz. Z mojim partnerjem se tudi odločava za bebico. Jaz malce cincam. Letos sem diplomirala in glede na čas sem brez zaposlitve. Ampak moj pravi, naj me to ne skrbi. On si zelo želi bebico, saj jaz tudi, samo malce me pač skrbi zaradi službe...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bodoče nosečke
22.12.2012 19:29:56   
Žabinčica
Hej,

no končno mi je uspelo. Ni šlo odpret to polje za odgovor...

Najprej pozdravljena evcy. Lepo da si se nama pridružila. Služba...ja, to je danes tako bolj posebno poglavje na žalost user posted image . Je pa to samo eden izmed dejavnikov... Kaj pa vem, če je želja prava in velika in ostalo nekako štima, potem upam da ti bova kmalu lahko držale pesti, ta čas pa kar lepo čvekaj tukaj z nama user posted image .

Michelle ste v hiši? To je super, sploh pri večjem številu otrok :). Je to tudi enkrat moja želja, čeprav ven iz mesta nekak ne bi šla... No mi smo v stanovanju, ampak zankrat prostora dovolj, pa še za enega bi se našlo user posted image .

Kako sta drugače kaj? A ste že kaj pripravljale za prihajajoče praznike? Mi smo okraševali, izdelovali čestitke, tako da smo čisto praznično. Jaz sem opravila tudi še zadnje nakupe. Sinko že komaj čaka da dobi svoje naročeno darilo in vsak dan sprašuje, če bo že prišel božiček. Je pa zdaj neki prehlajen, upam da ne zboli, ker se res veseli božičnega večera. Bo pa čisto družinsko, mi štirje in babica in dedek, pa mogoče se še stric priduži. Pogrešam pa sneg....


(odgovor članu evcy1411)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bodoče nosečke
22.12.2012 22:43:35   
evcy1411
Hvala, da sta me sprejeli medse :)
Ja saj moj tudi pravi naj se ne obremenjujem, itak ima on zaenkrat veliko dela, tako da bo verjetno delal cele praznike. S tem se spopadava in mu tudi ne težim-služba je služba in dokler dela ne bom ****lirala :) . Ko bo pa lumpal okrog in hodil po pijačkah pa bo druga pesem. Željo imava pa itak obadva. Upam, da se odločiva za to in se spopadeva s tem. Čeprav je tu še strah od nosečnosti moje svakinje, ki nas je vse pretresel... Jaz sem že danes spekla potičko, se naučila plesi in sem si tudi že naredila šal. :) Lep pozdrav obema user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
25.12.2012 22:11:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bodoče nosečke
25.12.2012 22:33:42   
Anonimen
ok zaenkrat bom anonimna ker me preveč ljudi pozna! Tudi sama mislim da pašem k tej temi!
Doma imam že 3 otročke, za mano je en splav pred slabima 2 mesecema in zaenkrat še ne morem reči da delamo na otroku, ker se mi zdi da še ni ravno čas za to! Trenutno sem vzela zaščito-cerazet tablete, ampak vseeno upam, da čez čas se odločimo še za enegauser posted image ! Mož je sedaj totalno proti, ker sem imela pri tej zadnji nosečnsti kup komplikacij, ampak upam, da mogoče 1x si premisli...v meni pa po tem splavu raste še veliko večja želja po še enem otroku, čeprav z glavo v zid ne bom šla! Moram počakati da pride pravi trenutek...upam, da bo no...se beremo še kaj..lep praznični večer še naprej!!!!anonimnauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
25.12.2012 23:58:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
26.12.2012 0:30:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bodoče nosečke
26.12.2012 9:45:28   
bybyka_1987
pozdravljene...tudi jaz se vam pridruzim....imam ze 2...delamo na tretjem :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
27.12.2012 7:57:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bybyka_1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
27.12.2012 9:00:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 9:16:20   
ta*mala
Ojla user posted image
A vzamete še eno?user posted image sem se vam hotela že nekaj časa nazaj pridružit pri čveku, pa tudi meni ni delalo to okno za odgovor...user posted image
No, tudi midva bova upam da drug mesec šla v akcijo... imam pa nekako iste strahove, kot evcy... se pravi sem brez službe... oz uradno bom od 31.12. daljeuser posted image In sedaj ne vem, a naj user posted image ali naj raje iščem službouser posted image Tako da kar velika dilema, ja...tudi pri meni je bilo najprej šola, potem služba, pa stanovanje... tako da pri 27,5 še vedno čakamo na prvega user posted image . Ko sva se nekako odločila, se je pa slabo končalo... SS v 6. tednuuser posted image Ne rečejo zastonj, da ko ima hudič mlade, jih ima veliko...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
27.12.2012 9:26:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?