|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudežna skodelica
6.7.2011 21:36:43   
Katrin
Pozdravljene mamice in ostale uporabnice portala Ringaraja!

Nekaj moderatork je prejelo nov proizvod na našem trgu: Čudežno skodelico, z namenom, da ga preizkusimo in vam posredujemo svoje izkušnje, mnenje, ugotovitve.

Zaenkrat lahko napišem, da sta moja dva sončka čisto navdušena user posted image Preizkusili smo jo že v avtu in na poti in vsebina se resnično ni stresla po avtu. Sin ima ta trenutek v skodelici pospravljene male dinozavre user posted image , hčerka pa elastike in lasne sponke user posted image

Moj prvi vtis? Mi smo navdušeni user posted image Skodelica je prisrčna in priročna, večnamensko uporabna, lahko jo pospraviš v nahrbtnik ali torbico, saj ima pokrovček, s katerim se zapre; ta trenutek bi lahko rekla le to, da je škoda, ker ni malenkost večja user posted image

Svoje izkušnje bodo zapisale tudi ostale moderatorke in seveda toplo vabim tudi vse vas, uporabnice, da napišete svoja mnenja, če čudežno skodelico že imate oziroma, če vas kaj zanima v zvezi s tem.

Lep pozdrav,
katrin RR


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudežna skodelica
6.7.2011 21:46:01   
mika

Sem gledala filmček in se mi je zdel nateg, ker vsakič ko se je skodelica obrnila dol, je bil preskok v filmčku, tako da ni bilo možno videti, da vsebina res ne pade ven.

Upam da je tvoja izkušnja in izkušnja drugih moderatork resnična in ne zaveza pordajalcem, ker ste (predvidevam) dobile skodelice zastonj, da lažje prepričate ostale uporabnice. Koliko sem spremljala debato o skodelici, nobena uporabnica ni verjela.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudežna skodelica
6.7.2011 21:50:12   
Katrin
Tudi sama ne bi verjela, če ne bi videla user posted image

Ne vem, na kak način, a skodelica se res zapre, ko jo obrneš:))

Moje prvo navodilo otrokoma je bilo: "Poskusita stresti bombone na tla!" Lahko si predstavljate, kako smo se zabavali ob njunem preizkušanju user posted image user posted image   "Mami, ne gre!"

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 8:35:54   
Jančika_
Ob normalni uporabi, torej če zadeve ne mečeš v na tla, v steno in po stopnicah, vsebina dejansko ostane v skodelici. Ob padcu na tla skodelica razpade (no, razstavi se). Naši otroci so kar navdušeni, jo pa uporabljajo bolj za igračo in preizkušajo, kako deluje in kako je sestavljena.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 8:53:02   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Upam da je tvoja izkušnja in izkušnja drugih moderatork resnična in ne zaveza pordajalcem, ker ste (predvidevam) dobile skodelice zastonj, da lažje prepričate ostale uporabnice.

Hmnja, meni bi morali fejst mastno plačat, da bi lagala, samo s skodelico se glih ne bi zadovojilauser posted image .

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 8:56:36   
Katjusa
kje se da to videt?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 9:07:05   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
kje se da to videt?


Oglas? Na vrhu portala RR user posted image


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 9:09:03   
mateyka
jaz bi tud rada dobila eno zastonj - za probat user posted image pa še kera druga tud user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.7.2011 9:12:02 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 9:11:19   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Katrin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
kje se da to videt?


Oglas? Na vrhu portala RR user posted image


hvala, sem pa res slepa:) zgleda zanimivo in verjamem, da deluje kolkr zgleda..... sam če že bi nabavla bi raje eno za 10€user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 9:15:21   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Upam da je tvoja izkušnja in izkušnja drugih moderatork resnična in ne zaveza pordajalcem, ker ste (predvidevam) dobile skodelice zastonj, da lažje prepričate ostale uporabnice.

Hmnja, meni bi morali fejst mastno plačat, da bi lagala, samo s skodelico se glih ne bi zadovojilauser posted image .



Se podpišem user posted image user posted image user posted image

Nimam namena lagat, res ne:)

Mi smo nad skodelico navdušeni, je uporabna in zanimiva - smo še v fazi raziskovanja user posted image user posted image Z veseljem bom z vami delila izkušnje in ugotovitve:)) OK, ob tla jo ravno ne mečemo user posted image , je pa tudi že padla na travo in v avtu na tla in normalno, da v takem primeru lahko pade ven kaka drobna stvar, kot so Anžetovi dinozaverčki user posted image


lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 9:40:18   
Balerina
En predlog ko pišete svoje izkušnje če še napišete starost otrok, ki jo upotabljajo. Mene skodelica bolj zanima za najmlajšega ob uvajanju hrane ozitoma samostojnega prehranjevanja. V tem primeru pa bo skodelica tudi nič kolikokrat na tleh, vsaj po izkušnjah starejših dveh.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 10:41:42   
Jančika_
Balerina, pri nas je najbolj navdušen nad skodelico 7-letnik; najmlajši in njegova prijateljica, stara sta 1,5 let, se z njo igrata. Kar sta jedla iz nje, je v njej tudi ostalo, nista stresla; ampak po moje zaradi vseh naših poskusov še nista čisto pogruntala, da je to skodelica, ne igralni pripomoček.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 14:15:06   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ob normalni uporabi, torej če zadeve ne mečeš v na tla, v steno in po stopnicah, vsebina dejansko ostane v skodelici. Ob padcu na tla skodelica razpade (no, razstavi se). Naši otroci so kar navdušeni, jo pa uporabljajo bolj za igračo in preizkušajo, kako deluje in kako je sestavljena.



Kako je pa kaj s pomivanjem take skodelice, npr. pudinga, čokolina...., ker dvomim da to pomivalni stroj vse lepo umije. oz. kako sploh daš to stvar v pomivalni stroj, če je skoz obrnjena gor. Dolgoročno, mislim da imaš s pomivanje kar mal težav.

Na kakem principu pa se suče notranja posoda, mislim a so to krogljice, ležaji, kej podobnega....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 16:30:28   
Doll
Ja,saj če si jo dobila zastojn potem pa moraš lepo govorit o njej user posted image
Zame pač neumna stvar. Skodelice niso za igranje in naj tako ostane. Itak pa na takšne stvari padajo starši,drugače pa nobene koristi od nje le to da bo za igranje in da bo otrok potem vse skodelice hotel obrniti na glavo

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 18:44:20   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
hvala, sem pa res slepa:) zgleda zanimivo in verjamem, da deluje kolkr zgleda..... sam če že bi nabavla bi raje eno za 10€user posted image user posted image user posted image


Akcija 2 skodelici za ceno eno velja le do konca julija user posted image In če z izdelkom niste zadovoljne, ga lahko v 15 dneh vrnete user posted image

Pomivalni stroj? Priznam, nisem še poskusila, sem jo oprala na roke. Res pa je, da naša dva user posted image nista še jedla kakšnega obroka iz te skodelice; user posted image sta stara 3 in 6 let. Mi smo jih doslej uporabljali le za prigrizke (suho sadje, ...), včeraj pa smo na sprehodu nabirali maline in jih shranili notri user posted image



lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 18:48:24   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Doll
Ja,saj če si jo dobila zastojn potem pa moraš lepo govorit o njej user posted image


Ne, s tem se ne strinjam. Ima pa seveda vsak pravico do svojega mnenja user posted image

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 19:35:13   
PC Baby
Mi smo jo kupili in na eni strani svaka čast tistemu, ki je to pogruntal, ker dejansko jo lahko obračaš, mahaš z njo in ne vem kaj in se nič ven ne strese. Po drugi strani pa otrok čisto izgubi feeling za držanje stvari in npr. jemanje stvari z mize, ker začne tudi z navadno skledico okoli mahat in jo prevračat - seveda vse po tleh. Poleg tega ne pomaga prav dosti pri tem, ko otroka učiš, da hrana ni igrača ipd., ker ta zadeva definitivno je igrača in tudi zanimiva.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 21:03:28   
mateyka
ja, sej to - za uk sigurno ni in s tem se ne bo naučil lepo jest.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 21:12:05   
Jančika_
Skodelica se čisto razstavi na posamezne dele, nič ne ostane skupaj in se lepo pomije v stroju. Nauči se pa otrok s tem verjetno res ne, kako je treba jest, se strinjam. Je bolj pripomoček za takrat, ko tega še ne zna. Jaz sem mislila, da jo bom lahko uporabila zase, ker vedno s komolcem prevrnem tisto, kar postavim na naslonjalo kavča...ampak če pade na tla, potem se seveda vseeno razsuje. No, naš najstarejši je iz nje in se mu strašno fajn zdi, tamali se pa še vedno igrajo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čudežna skodelica
7.7.2011 21:27:34   
Katrin
Jančika, hvala za info user posted image Bom tudi jaz kar v pomivalca drugič user posted image

PC Baby, hvala za mnenjeuser posted image

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čudežna skodelica
8.7.2011 9:50:51   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Skodelica se čisto razstavi na posamezne dele, nič ne ostane skupaj in se lepo pomije v stroju. Nauči se pa otrok s tem verjetno res ne, kako je treba jest, se strinjam. Je bolj pripomoček za takrat, ko tega še ne zna. Jaz sem mislila, da jo bom lahko uporabila zase, ker vedno s komolcem prevrnem tisto, kar postavim na naslonjalo kavča...ampak če pade na tla, potem se seveda vseeno razsuje. No, naš najstarejši je iz nje in se mu strašno fajn zdi, tamali se pa še vedno igrajo.



Hvala, ampak kako je pa sestavljena skupaj, mislim na kakem principu se vrti ta zadeva noter, koleščki, vrvice, ležaji,...?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čudežna skodelica
8.7.2011 10:09:19   
Anonimen
Tudi mi smo dobili tole čudežno skodelico na testiranje ;)
Hči, stara skoraj 14 mesecev jo je najprej občudovala (v skodelico sem dala rozine, ki jih ima rada), potem pa je bil njen glavni cilj ugotoviti, kako se rozine strese ven ;) Ko je ugotovila, da je treba prijet za rumeni del in se jih enostavno strese, potem jo patent ni več zanimal in je začela skodelico uporabljati :) Uporabljamo jo za suho sadje in je res manj raztresenih stvari po kavču in po tleh, kot je bilo prej, ko smo uporabljali navaden krožniček ;)
Izum se mi zdi simpatičen. Se enostavno razstavi in pomije.
Janyna, skodelica deluje na principu žiroskopa (to uporabljajo avioni, rakete, da letijo naravnost). Notranji del se premika, ohišje pa je pri miru. Notranji del je na ohišje pritrjen z dvema zatičema.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 8.7.2011 10:10:09 >

(odgovor članu Janyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čudežna skodelica
8.7.2011 17:46:43   
Shorty_
no mi jo imamo in z veseljem uporabljamo, najprej sva se z možem 1 uro igrala in jo preiskušala, sedaj pa jo najina 4 letnica uporalja za hamma perlice in špangice in jih dejansko ne strese. Tako da smo vsi zadovoljni user posted image ko jih ni potrebno pobirati povsod, sploh po stopnicah so ponavadi poletele zdaj pa ostanejo v skodelici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čudežna skodelica
11.7.2011 18:27:36   
marjetica8
mi smo jo dobili danes in po prvi uporabi lahko stvar samo pohvalim. Živimo ob reki in se zdej v času dopustov hodimo vsak dan kopat s ta malim. Zadeva se super zapre in das noter prigrizke za malco - ob reki so kamni in glede na količino otrok se je skledca stalno nekam kotalila, ven pa ni padel niti en košček.
Tko za kam it je zadeva res zakon!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čudežna skodelica
11.7.2011 21:55:08   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8
mi smo jo dobili danes in po prvi uporabi lahko stvar samo pohvalim. Živimo ob reki in se zdej v času dopustov hodimo vsak dan kopat s ta malim. Zadeva se super zapre in das noter prigrizke za malco - ob reki so kamni in glede na količino otrok se je skledca stalno nekam kotalila, ven pa ni padel niti en košček.
Tko za kam it je zadeva res zakon!

user posted image user posted image user posted image Sem vesela!

Mi smo ta vikend nabirali polžke in školjke ob morju, pa smo jih tudi kar v skodelico shranili user posted image

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?