|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še 6 dni do Dday
27.7.2005 11:08:12   
Nataša31
Hojla punce!

Ja, sej vem, da sem že malček patetična s temle mojim odštevanjem. Ker nisem v službi (sem absolventka), mi je malce dolgčas, pa sem na RR-ju. Samo še 6 dni do testa ali pa do :hudicek:.
Ena novička, včeraj so me zelo bolele prsi, takšen čuden občutek, malce nelagoden. Kot da me razganjajo..Danes pa nič posebnega.
Še vedno me boli v spodnjem delu trebuščka, kot da moram iti na vodo, in to nonstop, kot da imam prehlajen mehur.
Pravzaprav sem ugotovila, da sploh ne vem kakšni so znaki pred :hudicek:, sem jemala KT nekaj časa, pa nikoli nisem imela nobenih znakov. Niti bolečin, bolečih prsi..nič.
In kako ste ve punce? Zunaj je prelep dan, sem šla zjutraj na sprehod, pa me je na sredi poti tako na WC prijelo, da sem kar tekla domov, ha, ha!
Koliko pa nas čaka naslednji teden, moram malce preverit seznam. Grem se zdelje malce učit, imam še dva izpita, samo se ne morem in ne morem spravit k učenju. Vedno nekaj drugega najdem za delat.
Punce uživajte!:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Še 6 dni do Dday
27.7.2005 11:33:41   
IrenaO.
Joj jaz pa še enajst dni,amapk me nič ne špika,nič ne boli je še prezgodaj,oh ja to čakanje ubijaaaaa:)):(

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Še 6 dni do Dday
27.7.2005 12:23:40   
Sulfinija
Jaz je ne čakam od drugega ponedeljak do srede.V ponedeljek bo 28.dan od prejšnje M,ker imam cikluse od 28-30 dni je takrat ne čakam.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Še 6 dni do Dday
27.7.2005 13:28:38   
reni08
Ojla
Punce

Jaz tudi ne čakam :hudicek:, upam da bo tokrat ratalo imam pa še kar nekaj 8-10 dni do d-dneva.
Tudi jaz nič ne čutim.
Lp in v akcijo naprej:sloncek::sloncek:

Kaj ve katera če se lahko pije :kava:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Še 6 dni do Dday
27.7.2005 13:46:27   
dolenjka
Ja valda, zakaj pa ne? No ja, razen če imaš težave s pritiskom! Pol je pa mal za pazit, drgač pa kar mirno, ampak v mejh normale, glih liter turške na dan ni treba;)

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Še 6 dni do Dday
27.7.2005 14:00:55   
Špela100
Oh bejbe...
Moj je pa danes 23 dan.Prejšnji mesec sem dobila 22 dan, predprejšnji pa 28 dan.Tako,da ne vem koliko je do dneva D.Vsekakor sem blizu.Pa ne smem misliti na to.
2.ali 3.8. bom delala test,seveda,če ne pride:hudicek:
Upam,da bom prišla do testa in da bodo končno :modri:.
Ker zdaj je pa že to much.Beri od januarja.
Saj vem da se ne prime tako hitro, ker imam že 32 let, pa kt sem jemala 5 let, pa pod stresom sem non stop, ampak zdaj pa bi lahko že kaj konkretnega pridelali, ne.
Pa ne bom mislila več na to, ha, ha.

Pa :rozica::rozica::rozica: za vse nas.

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Še 6 dni do Dday
28.7.2005 8:11:12   
DrejcDrejc
Špela 100, povej kako to narediš, da ne misliš več na to? Bi prišel prav kakšen nasvet! Ena dobra bi bila izogibati se takim forumom.... sam kaj ko ste punce tak fajn, pa se vem kr ne da izogniti... vsako jutro prižgem čarunalnik in evo, gasa na RR.

Moje (ne)čakanje bo (ne bo) še kakšnih 14 dni, se pravi, da če bo (ne bo) pridna, bo (ne bo) prišla ravno proti koncu lenarjenja na Makarski rivieri.
Je pa hecno, kako začneš na novo odkrivati svoje telo, ko prenehaš s kontracepcijskimi tabletkami - prej nisem imela pojma, kaj je to špikanje, kako so si izcedki med sabo različni, kaj sploh je ovulacija... se mi zdaj prvič dogaja, da dejansko čutim ovulacijo, podobno je občutku pred menstruacijo, ma svašta, punce, jaz odkrivam Ameriko! (dejte mi čestitat :)- )

Skratka, držim pesti za vse nas, da NE BO! :rozica:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Še 6 dni do Dday
28.7.2005 8:20:03   
Špela100
DrejcDrejc saj veš da se ne da odklopiti.
Težka bo, ampak mene že pošteno boli trebušček, tako da:((:((

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?