|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor High Peak Como 4
4.8.2009 13:46:57   
Anonimen
Kej menite na tele šotor? http://www.enaa.com/oddelki/sport/izd_1629_SP23C4_Sotor_HIGH_PEAK_Como_4

Sem čisto leva glede teh šotorov pa kampiranja, samo moj se je umislil, da bi bilo fino kdaj kam it za vikend ... pa me zanima če je tole kul, da ne bo prvi dež notri prišel.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor High Peak Como 4
4.8.2009 14:30:10   
tikatonka
Zalilo te sigurno ne bo če ne bo nevem kakšen naliv. Mi smo ga imeli ampak nisem bila preveč navdušena. Če sta sama je ok ker imaš stavri spravljene v eni sobi. Če pa imaš otroke imaš pa potem vse tam na sredini in se spotikaš čez. Mi smo letos kupili nekaj takega (podobno)http://www.lovecnacene.si/sotori-za-kampiranje-druzinski-sotor-high-peak-malaga-6-8343670/m/776058/. Bomo videli drugo leto kako bo ko ga bomo sprobali. Letos ne gremo user posted image ker ima mala komaj 2,5 meseca.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor High Peak Como 4
4.8.2009 20:40:19   
Splišni
Boljše če kupite kakšen malo večji iglu, je lažji za postavljat in manj prostora rabite. Sploh če boste šli samo čez vikend.
Mi smo letos 3 tedne potovali po Grčiji in ker smo se pogosto selili, smo imeli špostavljen samo mali iglu. Saj nisi nič v šotoru, samo spiš notri.

Tale npr. je ful v redu:
user posted image
 
 
samo cena ni preveč v redu.
 
 
Mi imamo za te krajše postavnke nekaj takega:
 
user posted image
v velikosti 210 x 200.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor High Peak Como 4
4.8.2009 20:46:32   
Anonimen
Mali igluji so pa čistoi no-go zame ... že tako me bo težko v kemp spravil, v tako mali šotor pa sploh ne ... ni variante, da po kolenih do postelje lezem, sploh ko moja kolena niso tisto, kar so včasih bila ... sem mu že povedala, da če hoče dopust v kempu, mi bo moral pa še kaj takega nabavit http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=253&start=12&product_id=1050019319 user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor High Peak Como 4
4.8.2009 20:52:12   
Splišni
Če sta z možem približno enake teže, potem bo ta postelja v redu.

Drugače pa se v iglu ni treba nič po kolenih DO postelje plazit, ker je cel iglu ena sama postelja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor High Peak Como 4
4.8.2009 21:00:03   
Anonimen
Saj vem kako je dopustovanje v iglujčku ... sem bila enkrat (s še dobrimi koleni) v enem za 4 osebe, pa je bilo tisto lazenje ven in not prava nočna mora ... ma saj jaz sem bolj apartmajski tip dopustnika ... sam ima moj ene prebliske, pa se probavam privadit na to misel user posted image .

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotor High Peak Como 4
5.8.2009 16:59:13   
mala zirafa
Raje dodaj še 30 evrov p se zapelji v Udine do decathlona.Dobiš samopostavljivega, res v pičlih 5 minutah.



user posted image




user posted image user posted image Ingrandire

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image
BASE SECONDS 4.2
( Ref : 8091844 ) il campo itinerante di 4 persone che cercano una tenda familiare molto rapida da montare.

Consegna : 3 Giorni lavorativi
Non disponibile




user posted image  
Avvisatemi quando questo prodotto sarà disponibile.

€ 159,00 
Spese di spedizione escluse



Da  al
Spese di spedizione escluse



 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotor High Peak Como 4
5.8.2009 21:24:16   
blazinca
Ja za vikend  - kakor za koga. Midva za vikend postaviva tega. Zdrži vse - preizkušeno, hitro postavljen. Lahko stojiš in te ne skrbi, če zunaj dežije....

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/amalfi.htm

 

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šotor High Peak Como 4
5.8.2009 21:34:21   
Anonimen
Ja ta mi je bil tut ful všeč ... sam cena je huda ... ma saj ne rečem, da ni vreden, sam glede na to da niti ne vemo, če nam bo tak dopust odgovarjal, je pa res kar visoka.

(odgovor članu blazinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 8:07:15   
mala zirafa
Za moje mojme ima sun fun preveč zasoljene cene, malo poglejte pri drugih firmah, npr. Lando sport.Ne zaupam znamki high peak.Sem bolj za outwell, ferrino ipd.

http://www.worldofcamping.co.uk/

Samo ne vem točno kako je s poštnino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 9:15:20   
alamar
Za nekoga, ki še ni kampiral v šotoru si pa res skeptična. Kako lahko ocenjuješ kvaliteto znamke brez lastnih izkušenj? High Peak ni glih neka prva liga, ampak za običajne potrebe je precej kvalitetna znamka šotorov. In sploh niso tako poceni.

Za sun&fun se pa strinjam. Tam nakupujejo tisti, ki imajo preveč denarja. Vse to se da dobiti precej ceneje (sploh če kupuješ na razprodajah) Letos vem, da je bilo enkrat v Leclercu 50% popusta na vso kamp opremo, recimo.user posted image Glih tale como je bil za 65 EUR, se spomnim.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 9:17:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Za nekoga, ki še ni kampiral v šotoru si pa res skeptična. Kako lahko ocenjuješ kvaliteto znamke brez lastnih izkušenj? High Peak ni glih neka prva liga, ampak za običajne potrebe je precej kvalitetna znamka šotorov. In sploh niso tako poceni.


A jaz sem skeptična?

(odgovor članu alamar)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 9:19:41   
alamar
Če ni navedka, se smatra, da odgovarjaš osebi pred sabo a ne. Mislil sem na malo zirafo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 9:21:25   
Anonimen
Aja ... sori user posted image ... ma nikjer v temi nisem zasledila, do ona ne kampira, pa pol nisem vedela al misliš njo al mene user posted image ... no v glavnem hvala za vse koristne nasvete ... a kaj vesta kdaj bo v L.Clercu spet akcija? user posted image

(odgovor članu alamar)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 9:26:59   
alamar
Po tej temi
http://www.ringaraja.net/forum/za_tiste_ki_ste_se_%C5%BEe_vrnili/m_4380920/tm.htm
smatram, da nima izkušenj.user posted image Drugače za Leclerc - glejte kataloge. Zdaj je v Intersportu 20-40% znižanje na opremo za kampiranje. Samo tam je tako in tako precej drago. Imajo recimo Samos 4 za 126 EUR

http://www.sportolino.de/McKinley_Familienzelt_Samos_4.htm?affiliate=affilinet#

< Sporočilo je popravil alamar -- 6.8.2009 9:27:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 9:39:21   
Ksantipa77
Mi smo naročili tega http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=34&start=12&product_id=1040016012&view=more na eni nemški strani in nas je prišel 185 € s poštnino vred, se pravi skoraj 70 € ceneje. Naročili smo ga v ponedeljek dobili pa v petek.
Sprobamo ga ta vikend, upam, da bo okuser posted image

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 10:31:54   
muška
http://www.sun-fun.si/slo/akcije.htm

evo, še en samopostavljiv

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 10:33:20   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Za nekoga, ki še ni kampiral v šotoru si pa res skeptična. Kako lahko ocenjuješ kvaliteto znamke brez lastnih izkušenj? High Peak ni glih neka prva liga, ampak za običajne potrebe je precej kvalitetna znamka šotorov. In sploh niso tako poceni.

Za sun&fun se pa strinjam. Tam nakupujejo tisti, ki imajo preveč denarja. Vse to se da dobiti precej ceneje (sploh če kupuješ na razprodajah) Letos vem, da je bilo enkrat v Leclercu 50% popusta na vso kamp opremo, recimo.user posted image Glih tale como je bil za 65 EUR, se spomnim.




se absolutno ne strinjam. Mi smo kupili določeno stvar pri njih, ker je drugje ni bilo za dobit in ne zato, ker imam preveč € user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 11:32:50   
blazinca
Ja tako je s temi šotori - "malo pare , malo muzike". Sem  že sprobala različne šotore. Šotor mora imeti velik vodni stolpec, varjene šive (ne lepljene), po možnosti integrirano dno. Midva z  možem sva v Amalfiju preživela en mesec dopusta , s tremi močnimi nalivi in enkrat z zelo močnim vetrom zraven - šotor je bil noter suh,  ni možnosti , da ti ga zalije. Vse daš noter(stole, mizo, kuhinjo...) Eno leto sva imela šotor, ki ga je od spodaj zajel veter, čeprav je bil močno pritrjen, ga je pa raztrgalo. Zato prisegam - integrirano dno. Od takrat nimamo nobenih težav.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 11:44:39   
mala zirafa
Res se strinjam malo pare malo muzike.Že na otip vidiš ali je šotor iz kvalit. materiala.Stvari ne kupujemo lih da so,smo pozorni na kvaliteto.Verjamem da ima high peak tudi kvalit. šotore, so pa abnormalno dragi oz. niso vredni take cene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 11:51:58   
Anonimen
Ne saj to je čisto res, da malo para malo muzike ... ma najboljš, da si za en vikend šotor sposodimo pa bomo vidli, če je to za nas al ne. Če sem čisto odkrita, sama nevidim čara dopusta v kempu (ok, razen tega da je običajno plaža čisto zraven) ... ni zasebnosti, za na wc se morš oblečt pa it nekam v pm, posodo je treba pomivat na roke v enoih gravžastih koritih, kuhat v blazno okrnjeni kuhinji ... pa še letos smo bili v enem kempu za vikend pri prijateljih v prikolici in je bil v sosednjem kempu en koncert in je bila zvečer tamala, ki je navajena najkasnej ob 8ih it spat čisto boga, ker je razbijalo, ko da bi imeli prikolico poleg odra postavljeno ... pa dobro ... smo pač pozabili pogledat kako je družabno dogajanje v tistem koncu ... samo sranje je, ko se res nimaš kam umaknit ... edin v avto pa domu ...


... res nisem za v kemp, a ne? user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 12:51:48   
alamar
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: alamar
Za sun&fun se pa strinjam. Tam nakupujejo tisti, ki imajo preveč denarja. Vse to se da dobiti precej ceneje (sploh če kupuješ na razprodajah) Letos vem, da je bilo enkrat v Leclercu 50% popusta na vso kamp opremo, recimo.user posted image Glih tale como je bil za 65 EUR, se spomnim.



se absolutno ne strinjam. Mi smo kupili določeno stvar pri njih, ker je drugje ni bilo za dobit in ne zato, ker imam preveč € user posted image user posted image user posted image

Hehe, katerokoli stvar, ki jo oni prodajajo in še 10x več ostalega dobim drugje cenejše. Res pa je, da se je treba malo pozanimat, ker ni vsega v vsaki trgovini. Pa malo počakat na kakšno razprodajo. Drugo je, če hočeš vse nabavit v par dneh.  Če ni skrivnost, mi poveste za kaj je šlo?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 15:06:18   
mala zirafa
To, da sploh še nisem šotorila ni res. En mesec sem prekampirala s kolegico cel zahodni in severni del severne ZDA od coast to coast
http://www.roadtripusa.com/ po celi osemki in dvojki, ker je bla pač to najbolj poceni varjanta.Mal smo se bale grizljev v nacionalnih parkihuser posted image .
Poleg tega sem enkrat bila z mojim  dlje časa na dopustu v prikolici od tete  v Kredotu na M. Lošinju, tako da dobro vem kako zglada kamping in mi je bilo blazno všeč. 
Kot otrok pač nisem nikoli, ker moji starši niso bili za to.


(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 17:24:35   
darja72
Sori, ker smetim. Ampak resno se sprašujem, kdaj boste začele odkrivati toplo vodo na področju kampiranja. Ali pa letos kampiranje kotira visoko v modi?user posted image
Otika še odgovor tebi. Res nisi za v kamp. Ker so ti praktično vse vsebine kampiranja odveč in prezahtevne. Najemi si raje mobilko v kakem luštnem kampu za začetek.user posted image Bo manj stresno in več užitka.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 17:44:24   
alamar
Maš prav. Sploh s temi šotori in ostalo opremo tolk komplicirajo, da je že smešno.user posted image

Pač kupiš nekaj srednjega cenovnega razreda, ne glih kakšne čisto no-name znamke. Velikost za osebo ali dve več od dejanskih, ki bodo not spali, da je vse skupaj bolj komot.
Če se spomnim, v kakšnih smo kampirali 15-20let nazaj in koliko smo imeli vsega "luksuza" manj s sabo...

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?