|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   škarfa
9.3.2007 18:42:09   
Anonimen
okoli parcele moramo narest škarfo ker je pod nivojem ceste im bomo nasuli toliko zemlje da bo naravnost. zato rabimo rob da bo zemljo držal se pravi škarfo na katero bo prišla potem tudi ograja da mi smrklji ne pobegneta pod avto :)

no in ker nam betoniranje na roke ne diši najbolj, še manj pa najmanje nekih delavcev smo prišli na idejo da bi se kupili neki robniki cca 60 cm visoki in 15 cm debeli, dolžine pa vseeno. iščem po netu in ne najdem, sem pa zadevo zagledala na eni ulici..evo fotke zanima me ta del med dvema verejama.

a ve kdo kje to kupit? do konc življenja sem vam hvaležna za to info!
hvala!


user posted image
user posted image  

< Sporočilo je popravil LARA -- 9.3.2007 18:44:35 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: škarfa
9.3.2007 18:52:11   
Anonimen
Vse sorte robnikov prodajajo in izdeljujejo v Podbrezjah in Polici pri Naklem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: škarfa
9.3.2007 19:06:19   
rija
lara, meni to zgeda kot vliti beton user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: škarfa
9.3.2007 19:12:47   
Pajaca
To je betonirano na parceli.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: škarfa
9.3.2007 19:24:36   
April
Tisto niso narejeni robniki, ampak vliti beton.  Saj sploh ni tok dela eno malo šlarpico narest, da bi glede tega komplicirala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: škarfa
9.3.2007 20:31:57   
mala maja
kot pravijo to je vliti beton.

drugače pa probaj poklicati v ponedeljek cementne izdelke Pučko v Lukovici

http://www.pucko.si/

ali pa cementne izdelke Juhat iz Most pri Komendi

http://www.juhant.com/

Mogoče bi dobila kaj dobrega.

meni rečcimo mi je všeč tole pa samo sesatavi se.


user posted image

ali pa tole
user posted image


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: škarfa
10.3.2007 19:50:27   
Anonimen
hvala!
ja saj se je meni tudi zdelo kot vlito na parceli, ampak je takuh ograj cela ulica dolga par km in se mi je zdelo čudno da bi tole vlivali??!!
ja ni to ena mala škarfica ampak jo je 80 metrov in je kar problem naredit če nimaš šolenge user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?