|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
2.10.2006 23:36:00   
Anonimen
Upala sem, da me ne bo našla, ta globoka žalost, ki me obdaja. Sedim  pred ekranom, zrem v noč in solze kar same polzijo po mojem licu. ZAKAJ ? Zbegana sem. Prišlo je zahrbtno in iznenada. Živela sem v utvari sreče, ki se je razblinila, kot milni mehurček. Čutim, da je med nama konec. Zdajle je odšel, rekoč, da me pokliče, ko razmisli. Pošteno? Ne vem, tisoč misli se prepleta v meni. Pravi, da me še vedno ljubi, ne verjamem več. Kaj pa jaz? Namesto koga sem jaz?

Objemite se in se imejte radi, tudi zame! user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna
2.10.2006 23:45:06   
Jacqueline
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp,
Jackie

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna
3.10.2006 0:23:45   
m76
Ko nekdo odide iz zveze, ponavadi pomeni da te nima rad/a. Potem se pa vprašaj, je vredno jokati za nekom, ki te nima rad. Vem da je trežko, ampak namesto jeze in žalosti se raje spomni vseh lepih časov ki sta jih preživela skupaj. Premisli, se spominjaj, tudi nasmej, potem pa dvigni glavo, jutri je še en dan, za njim še eden in tako naprej.... Bi res rada preživela VSE te dneve z nekom, ki te nima rad? Človek obrača, Bog obrne, tudi zate bo še ljubezen, tista prava- brez odhajanj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna
3.10.2006 6:04:56   
Anonimen
To da človek odide od doma še ne pomeni nujno, da odhaja iz zveze. Čeprav bi simbolično lahko bilo še najbolj podobno ravno temu, pa v praksi ravno ni tako.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 3.10.2006 6:07:09 >

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna
3.10.2006 6:54:01   
srki
Izlij svojo žalst iz sebe in ne pusti, da prevladuje v tvojem srcu. Vsak dan, ki nam je podarjen, je nekaj posebnega.

Kot ti je napisal Bakfark, to še ne pomeni, da je odšel za vedno. Očitno potrebuje premislek, kaj in kako.

Tudi če se odloči za odločitev, ki bo tebi najhujša, ne obupaj, mi smo s tabo

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna
3.10.2006 7:02:30   
meeryana
Pozdravljena, res je, da ni rečeno, da je odšel za vedno, ampak vprašanje je, če si želiš nekoga, ob katerem te bo strah user posted image , kdaj bo ponovno odšel in ali je to sedaj za vedno ali ne? user posted image
Ne bodi žalostna zaradi tega. Sicer ne vem kako dolgo sta v zvezi in kakšno zvezo sta imela, ampak glej na to, kot na novo priložnost. Nikoli ni tako slabo kot izgleda. Saj veš tisto: Bog nikoli ne zapre vseh oken, če ne odpre vsaj vrat. user posted image

Sedaj si žalostna, kar je razumljivo. Amapak, če bo prišel nazaj je več možnosti, da boš večkrat žalostna, kot pa če stopiš na novo, lepšo pot.

Pa seveda še objemček, user posted image

M

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna
3.10.2006 7:47:49   
Kinokija
Ne jokaj za nekom, ki ne joka za tabo!

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna
3.10.2006 8:49:28   
Sita
Če pravi, da te še vedno ljubi, potem obstaja v vajini zvezi nekaj, kar ga moti, a ne ve, kako bi to rešila. Priporočam, da se lotita metode z listom papirja: vsak naj resno razmisli in odkrito napiše, kaj ga moti pri vajinem odnosu. Priznajta si težave, ki grenijo vajin odnos.Tako bosta ugotovila, kako začeti odpravljat težave. Poiščita vajine skupne točke, kjer pa ne gre drugače, pa sprejmita kompromise. Vsak naj se odpove tistemu, kar zanj nima velikega pomena in vztraja pri tistem, kar je zanj pomembno.
Šele če bosta ugotovila, da sta si tako različna, da kompromisi niso možni, bosta vsaj ugotovila, da nista za skupaj in se bosta lahko razšla kot prijatelja.
Sicer so pa v vsaki vezi vzponi in padci. Ne vdajta se prehitro. Da lahko zaljubljenost preraste v ljubezen je potrebno precej časa in potrpljenja. 

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna
3.10.2006 9:05:09   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Ne jokaj za nekom, ki ne joka za tabo!


jaz bi pa to napisala drugače.. ne jokaj  za nekom , ki ne joka s tabo...

želim ti, da se konča tako kot si sama želišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp saša

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna
3.10.2006 9:16:58   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: m76

Ko nekdo odide iz zveze, ponavadi pomeni da te nima rad/a. Bi res rada preživela VSE te dneve z nekom, ki te nima rad?


Jao jao. Kako lahko kej tacga pisete user posted image  Kje pise, da gresta dva lahko narazen samo v primeru, ce se ne marata user posted image  Lahko pa jo ima se vedno feeeeeeeeejst rad, pa je enostavno ugotovil, da pac nista za skupaj. In to ne pomeni da nje nima vec rad, ampak jo ima se celo toliko rad, da ji je povedal resnico in ji dal moznost, da spozna drugega, takega, ki si ga zasluzi... Tudi njemu 100% ni lahko!!! In verjamem da jo ma se vedno rad, vendar se pac ne vidi vec z njo... Se vedno pa ji verjetno zeli vse najboljse v zivljenju, kar se ji lahko zgodi in ona naj to absolutno izkoristi!!! Tocno to anonimna naredi: izkoristi to, kot nekaj kaj se je moralo zgodit. Tako mora bit in daj odpri si nove moznosti, ker si jih zasluzis, tako kot si jih tudi tvoj ljubi...

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žalostna
3.10.2006 9:28:02   
baguSka
Seveda pa to naredi sele po tistem, kar ti je svetovala Sita... Ce res ugotovita, da nista za skupi. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žalostna
3.10.2006 9:28:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Jao jao. Kako lahko kej tacga pisete user posted image  Kje pise, da gresta dva lahko narazen samo v primeru, ce se ne marata user posted image  Lahko pa jo ima se vedno feeeeeeeeejst rad, pa je enostavno ugotovil, da pac nista za skupaj. In to ne pomeni da nje nima vec rad, ampak jo ima se celo toliko rad, da ji je povedal resnico in ji dal moznost, da spozna drugega, takega, ki si ga zasluzi... Tudi njemu 100% ni lahko!!! In verjamem da jo ma se vedno rad, vendar se pac ne vidi vec z njo... Se vedno pa ji verjetno zeli vse najboljse v zivljenju, kar se ji lahko zgodi in ona naj to absolutno izkoristi!!! Tocno to anonimna naredi: izkoristi to, kot nekaj kaj se je moralo zgodit. Tako mora bit in daj odpri si nove moznosti, ker si jih zasluzis, tako kot si jih tudi tvoj ljubi...



baguSka user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žalostna
3.10.2006 11:55:18   
mojamura
spodnjo misel si preberi vsak dan...ni vse tako črno, kot se zdi
zate anonimna:

Cvet sem, ki vabi v svojo bližino,
ki nudi zavetje v trenutkih žalosti in razočaranj.
Tako čudežno je,
da čisto blizu mene,
svet zmeraj izgleda
lep
prijazen
in nasmejan.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žalostna
3.10.2006 13:03:46   
BLAŽIKA
ne jokaj za nekom , ki ne joka s tabo...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žalostna
3.10.2006 13:12:42   
taras1
Še prehitro bo nekdo pri tebi ko te bo ljubil in imel rad, samo ne obupaj. To so lastne izkušnje. Tudi meni je rekel bom premislil ampak še preden je prišel (po 3 tednih), sem imela v objemu drugega, ki je sedaj moj mož. On pa še vedno išče, išče,išče in verjetno premišljuje!
Glavo goruser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?