|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna sem.....
26.7.2009 20:34:56   
urška
en prijatelj me tolk razočaral, da že dva dni ne pridem k sebi. zdej pa ne vem a se v današnjih časih res ne da na nobenega več računat? a sem potem samo še jaz tako naivna, da verjamem v prijateljstvo? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 20:36:02   
kajalin*
Odvisno kakšna usluga,pa kakšen prijatelj...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 20:36:35   
botrca
Kaj se ti je pa zgodilo? Malo več povej.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 20:42:00   
TomTaylor
ja za zjokat no. 

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 20:44:18   
Tanja55
ah, ja...poznano poznano...ena prijateljica me je pred leti tolk razocarala, da sem rabla nekaj mesecev, da sem k sebi prisla, pa se me ni izucilo in sem bla se nekaj casa naivna...kaj cem, slow learner...danes zaupam sam se sebi, pa se to vcasih ne...ne zanasam se na nikogar vec, sam se nase...in ja, tud jst sem dons zalostna.

Jutr bo boljs, urska.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 21:10:45   
mamči
Ja, poznam ta občutek. Boli.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 22:53:03   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ja za zjokat no. 


recimo da je. ampak kakšne ledene kraljice nič ne premakne, itak da ne.

drgač pa, niti ni tolk pomembno za kaj gre, važno je samo to, da ti life long friend zabije nož u hrbet. pa očitno je z mano nekaj narobe, ker se mi to ne zdi normalno in ker jaz tega niti sovražniku ne bi naredila, kaj šele prijatelju.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 22:54:04   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55


Jutr bo boljs, urska.


upam ja. hvala.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 23:23:43   
rija
na prste ene roke, brez palca in mezinca lahko preštejem osebe, ki jim zaupam 90 odstotno....sploh v Prekmurjuuser posted image user posted image user posted image

naj mi krava crkne....to so najlepše želje pri nas...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 23:25:16   
urška
ja sej jaz jih imam tudi na prstu ene roke pa še to zdej enega manjuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 23:25:53   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: rija

naj mi krava crkne....to so najlepše želje pri nas...user posted image


ah ja, slovenclejni smo...tko je...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 23:34:21   
rija
urška...eni grejo, pridejo drugi. tako pač je. žal ali na veselje, je pa nagradno vprašanje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žalostna sem.....
26.7.2009 23:41:44   
Anonimen
urška, najbolj lahko računaš sama nase, ostalo pa je splet dogodkov.
se včasih zgodi, da te kdo razočara, čeprav te ne misli.
prijateljstvo pa je sila zakomplicirana zadeva, tako kot partnerstvo.
smo bolj ljudje, ki se družimo in se imamo v tej družbi dobro, si pomagamo z nasveti in včasih tudi obdarujemo (z novimi in starimi stvarmi).

včasih sem imela prijatelje,... potem pa je prišla ven izjava neke osebnosti, da je pravi prijatelj tisti, ki ga lahko brez slabe vesti pokličeš ob 2h zjutraj brez posebnega razloga.
pa mislim, da nikogar ne bi hotela buditi sredi noči, da mu kaj povem, oziroma bi si še manj želela, da me kdo sredi noči zbudi zaradi kakšne informacije. se da počakati do jutra.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žalostna sem.....
27.7.2009 6:55:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

en prijatelj me tolk razočaral, da že dva dni ne pridem k sebi. zdej pa ne vem a se v današnjih časih res ne da na nobenega več računat? a sem potem samo še jaz tako naivna, da verjamem v prijateljstvo? 


Mene so razočaral vsi ljudje, ki mi kej pomenjo. Ko sem mislna, da ne boli več in da sem imuna, pa pride naokrog še kdo. Tak je. Kaj čmo. Sama ne vem, kaj me drži po konc.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žalostna sem.....
27.7.2009 9:17:10   
soncnica 3
Ja, ja, pravih prijateljev je res za na prste ene roke. Tudi jaz sem že doživela marsikaj. Da ne govorim še o družini..., pa to je že spet druga pesem.

Kaj naj ti rečem, zdrži, preboli, pojdi v naravo...

Srečnouser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žalostna sem.....
27.7.2009 9:23:11   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

Da ne govorim še o družini...



ja, jaz sem mnenja, da je žlahta res raztrgana plahta (kot je vedno govorila moja stara mama) in ravno zaradi tega sem se vedno bolj zanašala na prijatelje in sama bila tam za njih ko so me rabili. potem pa tole....danes sem sicer že zelo boljše, ampak nekako še kar ne morem verjet.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žalostna sem.....
27.7.2009 11:06:38   
kajalin*
Jaz se že dolgo ne zanašam na nikogar,koliko lahko naredim sama,zdaj mi res zlat partner veliko pomaga,ampak da sem začela dovoliti,je trajalo...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?