|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odnos do otrok
13.7.2009 22:17:24   
princeska29
danes je točno en mesec od kar je moj bivši videl mala dva!!ni ne poklical ne vprašal kak sta,če kaj rabita ali da bi si prišel po njiju in ju peljal vsaj na sladoled,nič ni naredil!!kot ju več za njega ni!!
jezna sem in solze mi tečejo ker me tak presneto bol in res nikol si ne bi mislila da se človek lahko tako zelo spremeni!!da lahko tako pozabiš na otroka ne vem no kaj naj rečem!!
oprostite morala sem se malo izkašljati ker me res tako boli,jezo on razžira to da vam ne morem povedat!
trudim se da sem močna pred drugimi in predvsem pred mojima sončkoma a zvečer ko vsi zaspijo si jaz dam duška in pustim da steče par solzic
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 6:51:07   
MLADAMAMICA
Oh princeska user posted image  hudo je, da se ne zanima za tvoja vajina dva mala, zato pa bodi toliko bolj močna in jima bodi mama in oče... tudi sama ne morem verjet, kako hitro se lahko vse spremeni. ko berem tvojo situacijo sem res zgrožena user posted image  ampak te moram pohvalit, ker si tako močna in se kljub vsemu trudiš biti dobra mama user posted image  želim ti vso srečo

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 7:05:10   
mika
Princeska, ne razumet, da ga zagovarjam, ker bi tudi sama jokala na tvojem mestu.
Je pa ena možnost, da nima obraza se pokazat pred otroci. Mogoče se zaveda krivde, da sta šla narazen. Pa tudi če ga boš ti klicala, ne bo prišel.

Res je grdo od njega, ker ga otroka imata sigurno rada....eh, kar stisne me, ko pomislim na svojo pupo, kako je vezana na atija. Niti predstavljam si ne, kaj bi doživljala, če bi ji tako obrnil hrbetuser posted image .

Sej ti nisem nič pametnega napisala, ti pa pošiljam user posted image .
Drži se.


(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 8:26:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Tudi solze so ok. Zdravijo, zbujajo moč, dajo energijo za naprej.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 8:27:57   
princeska29
dobro jutro
saj ga nimam namena niti klicat bom že nekek
res pa ga je lahko sram ker moje mišljenje da se je skregal z mano ne pa z otrokoma in če bi že želel govorit z njima ali ju videt bi lahko sinka poklical ki ima svoj telefon in se bi z njim zmenil ne pa da kod da več ne obstajata
eh brezveze si živce kravžlat s tem!!grem raje uživat z otroki ker ima babi rojstni dan in gremo najverjetneje v toplice
lep dan

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 10:24:45   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Princeska, ne razumet, da ga zagovarjam, ker bi tudi sama jokala na tvojem mestu.
Je pa ena možnost, da nima obraza se pokazat pred otroci. Mogoče se zaveda krivde, da sta šla narazen. Pa tudi če ga boš ti klicala, ne bo prišel.

Res je grdo od njega, ker ga otroka imata sigurno rada....eh, kar stisne me, ko pomislim na svojo pupo, kako je vezana na atija. Niti predstavljam si ne, kaj bi doživljala, če bi ji tako obrnil hrbetuser posted image .

Sej ti nisem nič pametnega napisala, ti pa pošiljam user posted image .
Drži se.




Jaz mislim tudi, da nima obraza oz. se zadeva krivde... Je pa res, da veliko ljudi raje zbeži pred dejstvom - sploh pa če boli... Nočem ga zagovarjat, ampak se mi zdi, da je to to... Malo bi moral pomisliti, da to dela škodo kvečjemu otrokoma...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 13:24:37   
uwaga
Princeska drži se.
Tvojega bivšega naj bo pa sram. Ne morem si predstavljat, da lahko nekdo ignorira lastne otroke pa čeprav zaradi občutka krivde.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 14:09:15   
ronja
ti se kar zjokaj, stuli, prebutaj kakšno blazino,... daj ven! Tako je človek bolj zdrav - fizično in duševno. Dopoveduj si, da največ zamuja on - onadva ne, ker je očitno blesav oče in čeprav ga imata rada, zamujata precej manj kot on, ki ne vidi tako krasnih otrok!
Po moje je to sicer samo faza in se bo spremenil nazaj - saj ne moreš čez noč nehat imet rad svoje otroke, to ne gre...

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 14:12:54   
smigli
princeska drži se, zjoči, solze pomagajo


sicer pa se strinjam z napisanim, da je vzrok morda v tem, da ga je preveč sram pred otroci, da se boji soočanja z njima in zato odlaša z obiskom. Morda bo slišat ne umno, ampak jaz bi pač sklonila glavo in zavoljo otrok mu "pomagala" do stikov, mu malo olajšala pot. Poskusi ga poklicat in brez vzbujanja slabe vesti in stresanja jeze ( čeprav bi si zaslužil še kaj več ) mu skušaj razložit, da ga otroci pogrešajo in kljub vsemu bi rada videla, da ostaneta njima na ljubo v odraslih zrelih stikih.
Ne vem, sama po sebi vem, da ( za mnogo manj pomembne stvari ) ko z nečem dolgo odlašam, je vedno težje, da se k stvari ponovno spravim, zato bodi ti močna in ne dupusti, da se ta mesec razvleče na leto.

princeska srečno in vedi, da nisi sama

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odnos do otrok
14.7.2009 21:04:58   
bastian111
Strinjam se z Vami oz. to kaj ste napisali.Princeska 29 user posted image user posted image user posted image , sama pa sem v podobni a le za spoznanje drugačni položaju.Moja mati me že 8 leto ne pogleda niti vnuka še ni videla, ne prišla na možev pogreb.Pa se več krat v mestu srečamo pa pogledata stran.težko je saj otrok ni nič kril. Tako prazno se počutiš. Res je hudo in te razumem prav tako razumem tvoja otroka , ko bosta odrasla.Le kaj naj si mislita?Vem pa , da ju ti imaš rada in boš to tudi pokazala in zbogla za oba skupaj:

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odnos do otrok
15.7.2009 9:07:40   
smigli
Hej, princeska, kako je šlo, se je kaj premaknilo?

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odnos do otrok
15.7.2009 9:51:21   
princeska29
ola
ne in tudi nimam upanja da se bo!med nama je zgodba zaključena!dovolj je bilo prošenj za pogovor in poizkusov da se zveza reši!jaz imam svoja sončka on pa bo že ugotovil kaj zamuja!sinu sem povedla da sva se z atijem skregala da pa ima njiju rad in da če si želi ga lahko pokliče da si pride po njega ali pa gre zdaj čez počitnice za kakšen vikend k njemu,a mali noče jaz pa ga tudi ne bom silila!pupika pa je še tak premajhna za razumevanje takšnih stvari!!jaz  sem se že dostikrat ponižala in ga poklicala pa ni bilo nobenega učinka!zakaj bi sedaj spet??da bi njegov ego še bolj narasel!ne hvala!! bomo že saj bo tudi jaz enkrat našla srečo!upam vsaj no

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odnos do otrok
15.7.2009 10:02:48   
srček2007
princeska ta prve ti pošiljam enuser posted image , ti kr spravi vse ven iz sebe se boš bolj počutila. on je tisti, ki zamuja lepe trenutke s svojimi sončki in ne ti. upam da se bo čim prej spravil k sebi in da bo vspostavil kontekt z otroci. moj mož očeta ni videl in nič slišal o njem že od leta 2000. zapustil je njega, mamo in sestro ko jim je bil najbolj potreben. zdaj ko ga vprašam kaj bi naredil če bi se mu foter vrnil nazaj vedno odgovori da ga nebi niti pogledal niti bi mu dovoli da vidi vnučka saj se boji da bi najin sonček doživel tako razočaranje kot je on.

Upam da vas bo kontektiral in da se ne bo končalo tako kot pri nas.

_____________________________

Če se ničesar ne bojiš, tudi ne ljubiš nič.
In če nič ne ljubiš, kakšno radost
imaš v življenju?
(S.C.)


(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odnos do otrok
15.7.2009 11:29:25   
sneguljčica
Sploh ne morem verjet, da se lahko odraslemu moškemu tako odpuli... Ko sem brala tvojo prejšnjo temo, se mi je zdelo še hecno, kako lahko verjame tujim ljudem, zdaj pa mi je žalostno, ker je on očitno imel nekaj drugega za bregom...
Po eni strani dobro, da si se ga rešila, po drugi strani pa ubogi otročiči user posted image
Drži se, tukaj smo s tabo! Tebi in otročkom pošiljam en topel user posted image

(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odnos do otrok
15.7.2009 15:03:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Sploh ne morem verjet, da se lahko odraslemu moškemu tako odpuli...


jaz pa čisto verjamem, ampak NE RAZUMEM.

enaka je moja tašča, ki se 10 let ni spomnila na svojega sina, torej mojega partnerja!!!user posted image user posted image

približno enak odnos goji do svojega vnuka, tako, da so take zgodbe čisto možne. pa ne iz razloga, da ga je sram.

enostavno tudi taki ljublje tacajo po tej naši zemlji....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 12:41:12   
princeska29
od mojega bivšega babica nikoli ko je prišla na obisk otroku ni prinesla niti lizalke kaj šele kaj več!na začetku me je to motlo ker je delala takšno razliko med otrodi(ima še dva druga vnuka)a sedaj si mislim boljše tako vsaj nimam neke slabe vesti zaradi določenih stvari!mi je pa to zamalo!!no pa vidla ju je tudi čez celo leto mogoče trikrat pa je doma dobrih deset minut vožnje z avtom vstran od nas!potem pa se ne čudim da je njeni sinček tak da ne da nič na otroke le na sebe!včeraj bi mi mogo denar za  preživnino prinest pa mi ni in sem mu danes samo lepo napisala da peosim če mi lahko prinese denar za preživnino in da naj uživa še naprej!!!odgovora pa zaenkrat še nobenega

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 12:42:23   
princeska29
se opravičujem mamo od bivšega sem mislila in ne babico

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 13:47:43   
smigli
Zgleda, da mu je mama žal privzgojila odnos družina otroci.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 14:13:55   
matejchy
Vem da ti je hudo, sam vedi da ni vredno da ti trpiš zarad njega in jočeš cele noči. Potolaži seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 14:20:19   
smigli
Princeska vem, da trpiš, ampak vse to govorjenje ( mislim na ostale ), da tip prase...., da mu je lahko žal, ker zamuja družinsko življenje ipd., ne bo prav veliko pomagalo otrokom. Princeska verjamem, da se trudiš, ampak jaz bi še vedno dala sebe bolj na stranski tir za voljo otrok.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 15:26:59   
sneguljčica
Smigli, saj zato je pa ta forum tako fajn, da si daš duška, spraviš iz sebe, prebereš komentarje in živiš dalje.
Saj je princeska napisala, da je sinu povedala, da ga ima oče rad, dvomim, da bi potem o njem grdo govorila pred otrokoma.

Princeska, ti pa mu pošiljaj čim bolj formalna sporočila, da bo vedel, da misliš resno in da si velika punca, pa da zmoreš tudi brez njega.
Sicer ne poznam cele zgodbe (pač vedno sta dve plati, ane), ampak ta tip je izbral najslabši način reševanja težav: rep med noge....user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 19:05:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Sploh ne morem verjet, da se lahko odraslemu moškemu tako odpuli...


jaz pa čisto verjamem, ampak NE RAZUMEM.

enaka je moja tašča, ki se 10 let ni spomnila na svojega sina, torej mojega partnerja!!!user posted image user posted image

približno enak odnos goji do svojega vnuka, tako, da so take zgodbe čisto možne. pa ne iz razloga, da ga je sram.

enostavno tudi taki ljublje tacajo po tej naši zemlji....user posted image


Ja, tudi taki zivijo.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 21:19:40   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Saj je princeska napisala, da je sinu povedala, da ga ima oče rad, dvomim, da bi potem o njem grdo govorila pred otrokoma.



Sicer samo moje osebno mnenje (govorim tudi na splošno, ne samo za ta primer): morda ne bi bilo odveč biti previden pri takšnih izjavah (vsaj ne jih preveč naglaševat), da ne bi otrok bil preveč zmeden- saj vendar vidi, da očeta ni nikjer...Torej, če me ima rad, zakaj ga ni? Morda pa je kaj narobe z menoj? Morda bi jih ta misel, da jih ima oče pa vseeno rad (čeprav je očitno, da jih nima) preveč dolgo zadrževala v preteklosti in ustvarjala eno čist nerealno sliko, ki bi se slej ko prej razblinila in bi po moje znalo bit še bolj boleče, kot če se pove resnica že od začetka- da očeta pač ni, ker je pač toliko nezrel, da ne zmore in ne zna in da oni niso krivi za to (predvsem to zadnje). Otroci bodo sčasoma že sami ugotovili kaj je res in kaj ne in si bodo sami ustvarili svoje mnenje (tudi grdo govorjenje ni na mestu, itak)
Povsem druga stvar bi bila, če bi ju oče redno obiskoval in lepo skrbel zanju- potem pa je treba otroku večkrat povedat, da ju ima tudi oče rad, čeprav ne živi več z njimi.

Drugače pa princeska...drži se! user posted image



(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 22:54:29   
princeska29
dober večer!
tako denarja za preživnino ni prinesel in me spet drži jeza!
ne vem kaj si mislila s tem da naj sebe postavim malo na stran???bolj kot sem se že se ne morem!jaz sem ga klicala,prosla,mu poročala kak je z malima pa ni bilo nobenega odziva!kaj še naj naredim??mislim da se obnašam dovolj odraslo in odgovorno in primerno tej situaciji!!
res je vsaka zgodba ima dve plati,a jaz sem rekla da tu se sploh ne gre za odnos med mano in njim temveč za odnos med njim in otrokoma!in če bi ju imel tako rad kot mi je napisal v enem smsu pred 16 dnevi bi ju prišel pogledat vsaj za par minut!vsak ma svoje mišlenje

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: odnos do otrok
16.7.2009 23:25:14   
srček2007
princeska, kot sem že dejala je on tisti, ki zamuja lepe trenutke z otrokoma in ne ti. glede tega se na tvojem mestu nebi več sekirala - pojdi naprej in ne razmišlji kdaj jih bo poklical, obiskal, raje ta čas izkoristi za kaj drugega - recimo privošči sebi eno namakanje v banji ali pa se odpravi z otrokoma na sprehod. za preživnino pa je še vedno sodišče in terjatev - pravijo na jugu doće cica na kolica. a ja zakaj bi on klical kako so otroci če mu ti sporočaš? ne ga klicat zaradi tega zaradi preživnine pa mu vis na tel 25ur na dan.

mal sem kruta ampak tako je moje mnenje
lp

_____________________________

Če se ničesar ne bojiš, tudi ne ljubiš nič.
In če nič ne ljubiš, kakšno radost
imaš v življenju?
(S.C.)


(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?