|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   želodec
11.4.2005 14:58:31   
Vera*
Povejte mi vse tiste,ki imate težave z želodcem.Kako jih odpravljate?Meni se je namreč spet vnel želodec in je groza.:(Sem na bolniški.Imam tablete ulzol.Skrbi me tudi,ker bi rada imela še enega :duda:,kako pa bo potem,ko ne bom smela jesti tablet?:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   želodec
11.4.2005 15:05:03   
viv_
kuhaj si laneno seme

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   želodec
11.4.2005 15:06:56   
Anonimen
Vera...najprej živce v zbor.Nič sekiranja pa ne bo želodčnih težav.Ko boš pomirjena ne bo potrebno tablet.
Za kaj več bi pa morala mojo buklo pogledat.Pa prehrana tud,saj imaš najbrž dieto-držat se je treba nič stranskih poti nič izgovorov:sam danes sej mi ne bo škodval.8)

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   želodec
11.4.2005 15:14:36   
india
Vinsko rutico namoči v žganje in počakaj par dni...meni pomaga majhen požirek zjutraj ali pač kadar boli želodec. Mož si je tako lajšal bolečine ob rani na želodcu.:rozica::miska:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   želodec
11.4.2005 15:50:32   
Vera*
Miška,kaj pa je to vinska rutica?:ups:Ja neva,vem da so to največ živci.Sej bom rekla zdravniku naj mi da rajši napotnico za psihiatra.pa res bom to rekla.:ups:Se mi zdi da bi mu lahk čist vse povedla.Sej doma nimam nekih problemov,sam ta šiht me bo pa v grob spravu.:(

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   želodec
11.4.2005 16:04:19   
Anonimen
Vera, tudi ekstra deviški olivno na tešče pomaga. Vsako jutro en dolg požirek tri tedne. Preverjeno. Najbolje je, če imaš domačega :zmeden2:

Mi si ga vsako leto iz Dalmacije prinesemo, pa potem delamo preventivne kure.

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   želodec
11.4.2005 16:06:22   
india
Vinska rutica je rastlina,ki raste na travnikih, a če je ne poznaš,je bolje da jo kupiš od kakšnega zeliščarja. Res pa,kot pravi Albinca, pomaga olivno olje, a ne sme biti industrijsko, pa še šrebavo ti uredi.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   želodec
11.4.2005 16:14:57   
mamsi
Sok ALOE VERE, kakšen deci na dan ali pa takrat ko te začne bolet. Je pa res, da ga v nosečnosti ne boš smela. Lahko pa zdaj probaš;)

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Poštnina
nada56

Vas plačevanje poštnine ob dostavi paketa spravlja ob pamet?

Da, ker nimam drobiza (25%)

Da, ker je to dodatni strošek (48%)

Da, placal bi rad vse naenkrat, (16%)

Ne, to je pac dostava, ki stane (5%)

Ne, ce je nizka in upravičena (7%)

Vseeno mi je (0%)


Število vseh glasov: 44

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!