|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 10:37:46   
rusmira
user posted image lp vsem hitro prosim odgovor, zdaj sem glih naredila test in je pokazal kar dobro vidni crticiuser posted image  al je mogoce da sem ,po 8 dnevu zanositve res noseca rect pleeeasssseuser posted image  tak se ze veselim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 10:41:55   
smejca
Če sta user posted image  vidni pomoje ni dvoma, da si nosečka. Da se test zmoti pozitivno je skorajda nemogoče. Čestitke!!!user posted image user posted image

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 10:49:13   
janja 27
današnji testi so skor 100 % zanesljivi tko da vse čestitkeuser posted image !!

(odgovor članu smejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 10:51:43   
rusmira
hvala za vase cestitke user posted image  al je to mogoce ker sma poskusila pred dobrim 8 dni , al je mogoce da se tak hitro vidi,ker jaz nimam redne M al je res to , da bi nama uspelo prvic

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 11:00:43   
nelly
Tudi jaz mislim, da če si zagledala user posted image  da si srečka user posted image . Čestitam.

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 12:44:16   
Maj78
Jaz menim da če sta user posted image user posted image , potem si srečkauser posted image  lahko pa greš še v laboratorij dat kri da se prepričaš 100%. Drugače pa uživaj in Čestitam!

Lp

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 14:22:35   
janja 27
jaz sem tudi imela neredne user posted image  vendar ko sem nardila test in so ble user posted image  sem bila noseča tko da se nimaš kaj sekirat....in po moje ni važ kdaj sta ...nč ne štej dneve....pozdravček 

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 14:47:11   
zorica


Kateri test pa si delala ?




(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 15:03:48   
brina_3
user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image
mirno nosečnost

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 15:12:12   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image po moje testi ne lažejo...
Nati

(odgovor članu brina_3)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 15:27:05   
rusmira
hvala za odgovore,ja neridila sam kar dva enega zjutraj enega glih zdaj, romed pa baby chec mislim da tak pise.oba sta pokazala po dve user posted image  .zjutraj so bile kar vidne danes pa malo bolj,klicala sem G pa je reko da je bi to bilo kar prezgodaj,z mozem sma poskusila 14 marca danes smo ze 22 tak da sem malo zmedena. to se pravi komaj 8 dni ampak so nastali simptomi( suha usta mam,lulam kar prevec,joske so malo zrasle in bradavicke so se razsirile aja kadim normalno. al dva dni naazaj pa kot nora kadim in glih danes sem vidla da mam kar nekaj belega perila ,stem da ga nikoli nisem mela in kar pekoce je) tak da je G me komaj naroco v cetrtek 30 ,pa bomo vidli kaj je upam da sem .ampak sem kar zmedena res moza pa samo ja nebi rabila se naredit testa,pac sem ga neredila ker me se bolj vlece zdaj pa nevem, v cetrtek bom pac bolj izvedela.hvala vsem res od user posted image  in upam da bi bilo to kar si zelim. aja se to zadnjo M sem mela 27feb-do4marca ,in ih mam vsakih 40 do 50 dni .zdaj al je res to to al  ne nevem, testi kazejo pac user posted image  hvalallllllllllla pozdravcekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 21:16:02   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
22.3.2006 23:49:32   
Barbk
user posted image Bravo Rusmira za user posted image .Sem vesela za novo srečkouser posted image .Najčepših 9 mesecev ti želim.Da se ti prav vse kmalu pridružimo. Barbk

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
23.3.2006 7:17:37   
NATAŠI
čestitke, naj bo zdrava in lepa nosečnost brez zapletov user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
23.3.2006 8:10:34   
Grizo
user posted image  so user posted image , mislim da tu ni dvoma, sploh če si test dvakrat naredila in je bil obakrat +.
Tudi po mojem ti lahko čestitamo! user posted image user posted image user posted image
Pa sporoci, kako bos opravila 30. pri G.

(odgovor članu rusmira)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2 malo bolj vidni crti sem ali nisem
23.3.2006 9:09:06   
cocki
user posted image user posted image user posted image  ČESTITAM IN TI ŽELIM ČUDOVITIH user posted image

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?