|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 otrok,kdaj?
4.10.2011 11:36:42   
**Zvezdica**
Kdaj po porodu se lahko spet zanosi? Kdaj je primeren čas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 13:15:50   
3x mami
tehnicno gledano se lahko zanosi ze s prvo ovulacijo - ce jo ujames, bos torej zanosila ze pred prvo menstruacijo. to je od zenske do zenske razlicno, kdaj se to zgodi. lahko ze po enem mesecu, lahko po vec kot enem letu.

kdaj je primeren cas, pa je vecno vprasanje brez odgovora. eni so za majhno razliko, drugi za veliko, itd itd itd. edino ce si prvic imela carski rez, potem mislim, da je priporocilo, da zanosis vsaj eno leto po porodu, ker drugace lahko imas tezave, pa tudi naravnega poroda mislim, da ti ne dovolijo.

vazno, da je otrok zazelen in ljubljen. vse ostalo pride za tem.

(odgovor članu **Zvezdica**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 13:23:58   
veselka
meni je ginekologinja svetovala, da je fajn počakat vsaj eno leto, da približno toliko rabi telo, da pride k sebi. jaz sem dobila menstruacijo točno po enem letu od poroda, ko sem šla v službo in se je dojenje drastično zmanjšalo.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 13:29:30   
poli*
Meni pa je g. rekla, da je fajn počakati, da gre prvi otrok iz plenic- torej je mišljeno na približno 2,5- 3 leta razlike.
Razlogi: materino telo se od prvega poroda res spočije in tudi mamica je psihično precej manj obremenjena in pripravljena na 2. člana, kot če ima dva dojenčka naenkrat pri hiši.
Smo si pa različni, ane user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 13:32:11   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: **Zvezdica**

Kdaj je primeren čas?


Ko si s partnerjem zaželita še enega otroka.

(odgovor članu **Zvezdica**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 13:35:44   
Anonimen
moj G je mnenja.da med porodoma mine nekje 2 leti.
midva sva začela delat na drugem ko je bil prvi star 6 mesecev in se je prijelo v enem letu,pri prvem v letu in pol. tako da bo lih med porodoma 2 leti

ampak odločitev je tvoja.

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 13:41:48   
*bobika*
meni je tudi G. rekla 2-3 leta razlike.. pri nas bo (če bo vse po sreči) 4 leta razlike..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 13:53:18   
LittleSun
Jaz mislim, da vsak par začuti kdaj je sposoben imeti drugega otroka. Če je to kmalu zatem ko je na svet prišel prvi je za njiju najboljše tako, če je pa to leto, dve, tri kasneje pa tudi dobro. Najboljše je poslušat svoje občutke in se po njih ravnati. 

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.10.2011 13:57:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 15:15:45   
Medea10
Pri nas se je želja pojavila ko je tamala bila stara 9 mesecev, z dragim sva se odločila, da začneva na novem otročku delat kak mesec preden bo stara 1 leto, ker sva mislila, da ne bo uspelo v prvo, pa je. Malo pred rojstnim dnevom sva zagledala +. Razlike bo 20 mesecev. G nisem vprašala za mnenje.
Jaz mislim, da začneš delat na drugem, ko začutiš željo in so opcije za še enega odprte. Meni se zdi super majhna razlika.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 otrok,kdaj?
4.10.2011 15:33:44   
mandy35
hmm..1001 različnih mnenj okoli te teme.. Prepričana sem, da telo samo vklopi zeleno luč, kdaj lahko ponovno zanosi.. To pomeni, ko ženska dobi ovulacijo, je telo pripravljeno, da se v njem začne razvijati novo življenje- to pa je kot vemo, pri vsaki ženski različno- torej je tudi vsako telo različno pripravljeno na zanositev( eno po 2 mesecih, eno po 1 letu)..za to vse tiste definicije ginekolog itd. se meni zdijo popolnoma odveč-gre za naraven življenjski proces.. -da pa je želja, pa ne dvomim, ker če ne se na drugega otročka ne razmišlja..:)..

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 otrok,kdaj?
15.10.2011 15:39:25   
olimia


[/quote]

Ko si s partnerjem zaželita še enega otroka.

[/quote]

midva si ga želiva, ampak moje M še kar ni...
mali je star pol leta in ga dojim, ter čakam

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 otrok,kdaj?
15.10.2011 19:47:15   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: mandy35

Prepričana sem, da telo samo vklopi zeleno luč, kdaj lahko ponovno zanosi.. To pomeni, ko ženska dobi ovulacijo, je telo pripravljeno, da se v njem začne razvijati novo življenje- to pa je kot vemo, pri vsaki ženski različno- torej je tudi vsako telo različno pripravljeno na zanositev( eno po 2 mesecih, eno po 1 letu)..


nikoli nisem razmišljala na ta način, ampak se nekako kar strinjam

(odgovor članu mandy35)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 otrok,kdaj?
18.10.2011 11:06:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mandy35

Prepričana sem, da telo samo vklopi zeleno luč, kdaj lahko ponovno zanosi.. To pomeni, ko ženska dobi ovulacijo, je telo pripravljeno, da se v njem začne razvijati novo življenje- to pa je kot vemo, pri vsaki ženski različno- torej je tudi vsako telo različno pripravljeno na zanositev( eno po 2 mesecih, eno po 1 letu)..za to vse tiste definicije ginekolog itd. se meni zdijo popolnoma odveč-gre za naraven življenjski proces.. -da pa je želja, pa ne dvomim, ker če ne se na drugega otročka ne razmišlja..:)..


S prvo trditvijo se strinjam, z drugo pa ne popolnoma... ženske, ki ne dojijo, lahko zelo hitro dobijo menstruacijo, kar pa ne pomeni, da je telo že pripravljeno na ponovno nosečnost in obratno...

(odgovor članu mandy35)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 otrok,kdaj?
19.10.2011 13:57:19   
bejbibu
Pozdravljene!
Najin srček bo decembra star 2 leti in sedaj sva se začela pogovarjati o drugem otročku! Oba sva za to, da mali dobi družbo! Sedaj bom pojedla zadnjo škatlico kontracepcijskih in začela z elevitom, pa bomo videli kdaj bo uspelo! Resno bova začela po novem letu!
Pri meni je bilo tako, da če bi me 2 meseca nazaj kdo vprašal ali bi že imela drugega, bi mu zagotovo rekla da ne, ampak sedaj pa je želja izredno močna, tako da se strinjam da da telo samo zeleno luč, kdaj je pripravljeno!

Srečno vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2 otrok,kdaj?
19.10.2011 14:45:35   
november2010
meni je tudi g rekla, da je najbolj idealno počakat dve leti, da v tem času telo k sebi pride. Kdaj se pa dejansko odločiš je pa čisto odvisno od tebe....

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?