|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 12:25:23   
willma
Pri moji 3 tedne stari pupi sem včeraj pod prsti začutila eno zatrdlino, bulico. Ko sem pogledala kje se to nahaja oz. kaj bi to lahko bilo, sem opazila, da je bula točno pod njeno levo bradavičko. Tudi na desni sem zasledila bulico, sicer nekoliko manjšo.
Ni bilo videt, da bi jo to motilo ali bolelo, rdeče tudi ni, ampak ker še za kaj takšnega nisem slišala, me vseeno skrbi.

Je to normalno ali moram odhitet k zdravniku?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 12:27:44   
*Uršula*
nam so v materinski šoli rekli da je to normalno, ker ima novorojenček kmalu po rojstvu povečane mlečne žleze ali nekaj takega in da je to normalno tudi pri fantkih.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 12:33:33   
Blacky30
Sicer ti tukaj ne morem pomagat, morda kakšne žleze.

Sem pa te hotela samo spodbudit, da Mariborčanke še vedno čakamo tvojo porodno zgodbo. In to zelo nestrpno, ker ene že gremo počasi rodit.user posted image user posted image  Daj no, vzemi si minutko časa in nam jo napiši, plis.user posted image

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 12:38:57   
metkica1
Naj te ne skrbi to je čisto normalno, je imela moja tudi.
Ne rabiš k P

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 12:54:33   
*pepelka*
Pri nas je tudi imela, pa tudi sinko je imel, a je pri njem zdravnica takrat rekla, da je to povečanje bezkavk in ni nič nevarnega.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 13:26:20   
Anonimen
Popolnoma normalen pojav, willlma, zaradi vpliva tvojih hormonov na dojenčico. Dokler ni boleče ali vneto, ni potrebno k zdravniku. Tako, kot ima tvoja nakazane dojke, imajo nekateri dojenčki zaradi hormonov menstruaciji podobno krvavitev. Kmalu bo minilo!

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 14:19:52   
Naja30
Moja jih je tudi imela, male zizike.user posted image  Do enega leta izginejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 15:30:13   
amaya
moj je tudi imel in je počasi zginilo. Je pa to od tvojih hormonov (če se ne motim)....v glavnem krivi so hormoni user posted image . ne sekiraj se

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 16:24:14   
willma
Hvala punce!

Zdaj pa mi je še samo smešno....

zizike mauser posted image
in to zaradi maminih hormonovuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 18:23:48   
mehurčica
Eni je imela bulico (seveda zaradi hormonovuser posted image ) na njeni desni ziziki. Še kar veliko. Je pa zginila pred kratkim komaj. Pri cca. 8 mesecih.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
12.7.2008 20:46:35   
SaTiSa
Naša je imela enako, kot je že blo omenjeno so to krivi tvoji hormončki. Je pa minilo po kakih dobrih dveh tednih.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3 tedne stara in že ima zizike?
13.7.2008 12:46:08   
dory
Naš mali jih je tudi imel...kolikor sva se pač uspela dojiti, in je potem sčasoma šlo svojo pot..

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?