|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3m- prvi zobek?
5.5.2008 13:10:45   
mojca83
Pozdravljene!

Naša user posted image  je stara 3m in je že zadnjih nekaj dni precej jokava. Včeraj sem pa na spodnji dlesni opazila izboklino. Je možno da je to zobek? Po mojem če je je dvojkica.user posted image  Kaj menite ve? Ni malce prehitro? ali pa se ji je naredilo naj drugega?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3m- prvi zobek?
5.5.2008 13:13:09   
Netopirčy81
Naši so pred 3 tedni pognali ven. Zunaj so že kaka 2 mm. Se je pa tut ful slinila in v usta tiščala rokice. Ju3 bo stara 4 m. Možno, da bo tudi tvoja dobila zobkeuser posted image .
Otroci čist različno dobijo zobke. Odvisno od posameznega otroka. Pomaga Calgel, ki ga dobiš v lekarni.

< Sporočilo je popravil Netopirčy81 -- 5.5.2008 13:14:40 >


_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3m- prvi zobek?
5.5.2008 13:14:35   
pavlyna
nevem.
je pa sevda možno,saj nekateri--sicer redki se z zobkom že rodijo,...
je pa lahko dvojkica,sicer naj bi rasli v nekem zaporedju,vendar to ne drži vedno in zobki izrščajo kar po svoje,...MOŽNO JE VSE!

LP

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3m- prvi zobek?
5.5.2008 16:24:03   
kristinaj
zobki prihajajo različno, eni jih dobijo pri 2m, drugi pri letu še nobenega... če je izboklinca bo zobek kmalu pokukal ven.....tudi tako belkasto boš videla pod dlesnijo....

rast zobk ima neko zaporedje, ki pa lahko tudi ne drži in ni nič narobe če 2 pride pred 1...... 

naši nisem nič dajala proti bolečinam, ker ni kazala znakov bolečine in vse noči smo prespali..... eni dajejo calpol sirup, pa neke gele dobiš v lekarni, nekateri pomočijo prst v belo vino in namažejo dlesni, ..... bosta že sama našla pravo rešitev.....


(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3m- prvi zobek?
5.5.2008 18:23:57   
Naja30
Možno je. Ampak naša je imela pred 1.zobkom zelo dolgo samo izbolklino. Šele pri 6m je pokukal ven.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3m- prvi zobek?
5.5.2008 19:50:27   
janja 27
ojla

moja pupa je dobila prvi zobek pri treh mesecih vsi okoli kr niso mogli verjet in to enkico spodaj potem je bila kmalu tudi dvojkica spodaj tko da smo do 6 imeli že štiri zobke...dva spodaj in dva zgoraj..me pa ne vpraši kako je bilo z dojenjem....me je kr naprej grizla in revica je bila premajhna da bi razumela da mamico boli...tko da..srečno...user posted image user posted image

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3m- prvi zobek?
5.5.2008 21:40:03   
Naja31
Je možno.
Moj prvi sin je je prva dva zobka dobil pri treh emsecih in treh tednih. Je bilo zelo hudo.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?