|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   7 cm miom na maternici
19.1.2006 20:03:47   
buča
danes je moja sestra izvedela,ki že 2 leti delata na otročku,da ima na maternici 7 krat 6 cm miom in mora takoj na operacijo.Bi mi lahko katera,ki je to dala že skozi ali katero pozna,kaj več o tem povedala in če so,ste tiste ženske potem še normalno zanosile in donosile.Sestra se joka in jo je zelo strah,ker ima še poleg tega sindrom bele halje(zadnjič je bila pri g pred 3 leti).Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 7 cm miom na maternici
19.1.2006 20:07:28   
Anonimen
Žal ne vem a držim pesti da bo z njo vse ok.Pojdi na MON in postavi dr.Pušenjaku vprašanje.

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 7 cm miom na maternici
19.1.2006 21:28:57   
spacey
Piši anajmad na privat, morda ti zna kaj povedat...

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 7 cm miom na maternici
19.1.2006 22:06:25   
Maček Muri
Ti bom odgovorila na privat.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 7 cm miom na maternici
19.1.2006 22:13:08   
cmokec
Čisto moj primer. Ko utegnem, ti pišem na privat.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 7 cm miom na maternici
19.1.2006 22:18:44   
cmokec
Ne morem ti poslati pošte, sprazni predal. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 7 cm miom na maternici
19.1.2006 23:06:35   
artista7
poznam gospo, ki je zanosila z miomom, pa je morala splaviti. Po operaciji je zanosila normalno.
Mislim - sindrom bele halje. Saj je odrasla ženska, nekako bo morala to dati čez. Bodite ji v oporo, saj bo šlo, samo ne obupat! Če se ginekologa boji, ker ni nežen, pa naj ga zamenja; meni je bilo tudi težko, pa sem zdaj zelooo zadovoljna.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 7 cm miom na maternici
20.1.2006 5:00:49   
buča
Najlepša hvala vsem za odgovore,posebej cmokcu,pa mali muriju....sedaj moram počasi v službo,se oglasim vsaki posebj..lp

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 7 cm miom na maternici
20.1.2006 9:27:19   
jagoda
Jaz ti bom pa kr tule napisala. Mogoče bo še katero drugo zanimalo. Tudi sama sem imela miom, prav tako velik. Operirali so mi ga v LJ in sicer laporaskopsko. Gre za metodo,po kateri hitreje okrevaš in pusti manj posledic, kot navadna (ko miom izrežejo in prerežejo tudi stemo maternice) Je pa poleg velikosti odvisno tudi ali raste navzven ali navznoter. Po operaciji ti zdravnik glede na vse skupaj pove kako dolgo ne smeš zanosit. Jaz sem bila v času, ko sem imela operacijo še na faksu in še nisem razmišljala o naraščaju. Potem sem čaz nekaj let normalno zanosila in rodila 4600 gramov težkega korenjaka. Si lahko misliš kakšen trebuh sem imela. Edina posledica operacije je bila - CR. Razložili so mi namreč, da bi bilo preveč nevarno, če bi dobila popadke, ker je stena maternice od operacije tako stanjšana, da bi se lahko pretrgala. Kar pa bi bila katastrofa zame in za otroka. Zato CR.

Potolaži sestro in ji povej, da to sicer res ni fajn, ampak ni pa tud nobena katastrofa.

In če se da naj poskusi it laporaskopsko na odstranitev.

LP,jagoda

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?