|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A bi se dalo zaslužiti s fotografijami?
17.5.2007 13:33:13   
Meggi
Seveda mi je v veselej in ponos, če mi ratajo kaškni zanimivi komadi slik, otrok, narave, rastlin dogodkov.

        Nekaj sem brskala po netu, a ne še dosti. Mi lahko katera prišepne kako in kam se obrniti.

Morda kakšna revija, splet, kjer izibirajo naj fotografijo,...?

                     Malo za zraven in v veselje!

                                  Hvala vsem !

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A bi se dalo zaslužiti s fotografijami?
17.5.2007 13:43:24   
Dejča
National Geographic je imel pred časom takšno akcijo, vendar so tam fotke res na nivoju - beri: zelo dobre user posted image , saj če poznaš revijo, tako veš, o čem govorim. Tudi nagrada ni bila slaba, a se ne spomnim več, koliko je znašala - vem pa, da kar precej. Poglej malo na njihovo stran, saj imajo najbrž večkrat takšne nagradne akcije.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A bi se dalo zaslužiti s fotografijami?
9.6.2007 18:02:46   
lojzika
Včasih tudi po posameznih občinah ali krajih zbirajo kakšne fotografije se pa kar velikokrat v teh natečajih zgodi da si kar nagrade izmenjujejo posamezne družine zaposlenih, ta mesec moj partner, drugi mesec sodelavkin, le da so priimki različni.


(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A bi se dalo zaslužiti s fotografijami?
18.6.2007 21:28:01   
Anonimen
O se bi dalo ja ampak kake gole.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A bi se dalo zaslužiti s fotografijami?
5.7.2007 21:50:41   
Minibikini
Kaj pa  na fotospringu??? V naši firmi jih včasih tam nabavimo.
www.fotospring.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A bi se dalo zaslužiti s fotografijami?
9.7.2007 11:12:43   
Taula
Sedaj išče GEA naj sliko morja. Malo poglej na netu.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?