|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 21:14:43   
Anonimen
Me zanima, če sam jst običajno pospravljam pred božičem in ne delam generalne, tako kot vsi ostali, s katerimi se zadnje dni pogovarjamuser posted image

Po pravici povedano imamo dneve orng natrpane, še daril ne utegnem kupi (jih bom drug teden), o kakšni peki potice letos sploh ne razmišljamuser posted image , celo božično drevo bomo v soboto komajda uspeli postaviti ...navsezgodaj zjutraj, ker potem so že drugi plani.

In potem poslušam druge, ko se pogovarjajo, kako okna pucajo, pa zavese perejo, pa tepihe v čistilnio servis nosjo, pa drgnejo, pucajo, glancajo...user posted image

Se mi kr u glavi začne vrtet user posted image  Jst sproti pospravljam in ne mislim sedaj pa točno pred božičem generalke delat. Je še katera takšna?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 21:20:53   
Primoza
Snažilka pride v sredo, če ne bova na Triglavu. Drugače pa le za novo leto malo počistimo, vsaj mizo lepo pobriševa, da se pri slavnostnih jedeh zraven ne vidijo še na mizo prilepljeni ostanki hrane izpred tedna dni (zadnje malo pretiravam).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 21:23:13   
Anonimen
Jaz vse spucam samo takrat kadar imam čas. Če je čas za pranje zaves avgusta, jih pa takrat operem. Ne vem. Mislim da je to bolj tradicija da se pospravlja in puca pred prazniki. Potem pa so vse gospodinje od same utrujenosti, tako slabe volje za praznike. Se sama spomnim moje mame ko sem bila mlajša, kako je bila vsake praznike slabe volje, zato ker je bila preprosto preveč utrujena, za vse. Seveda je poleg pospravljanja potrebno še peči, pa za darila so ponavadi tudi ženske odgovorne.....  Tako pač je.
Zato jaz vse začnem že prej delat oz. si delo porazdelim preko leta (če pa ni vse pospravljeno, me pa tudi ne bo pobralo). Zavese itak operem le enkrat na leto (2* letno se mi jih ne ljubi). Zato je pa tudi vseeno ali jih decembra, ali avgusta, ali novembra....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 21:41:32   
lin
Jaz je ne delam ker nimam cajta nitiza dihat kaj še le za generalko,pol januarja ko se vse umiri

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 21:41:43   
Annny
Pri nas ne vem kakšnih generalk ni, ampak poskusimo sproti pospraviti, pomiti..tako da pred prazniki kaj posebno extra ne pospravljamouser posted image
Kar se potice tiče..khm..jo spečeta moja mami, moji dve babici in 'tašča', tako da se je meni ni bilo treba še nikoli naučitiuser posted image  Niti nisem posebej zagreta za tako zapletene recepte, raje čas izkoristim kako drugačeuser posted image
Okrasili smo pa vse že pred enim tednom, pridni miuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 21:49:47   
total
Jaz vska,dan sproti pospravim tako da ni sile z pospravljanjem naenkrat.Rada mam čisto,tako da mi to ni težko delat,vsaj zaenkratuser posted image .Vsako jutro me moj Nikec spomni na sesalec in komaj čaka da ga vključim,mi veselo pomagauser posted image .

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 21:51:22   
Anonimen
Niti slučajno ne delam generalke... Že tako ali tako sem znana po tem, da generalk sploh ne delam, ne pred prazniki ne kdaj drugič med letom. Pospravim, ko se mi da.
Ampak letos imam pa nekoliko drugačne načrte. Letos sem pa že zdaj pospravila kuhinjsko mizo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 22:04:39   
Ani 2
Mi tudi ne mislimo delat kakšne generalke,ampak pucamo sproti kolikor se pač da , konec tedna pa greva z user posted image  v akcijo -on sesalec jaz krpo in to je to.Tepihe  okna  in zavese pa sem že nekaj časa nazaj ,tako da sedaj ni panike user posted image .

Čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 22:19:23   
CatJa
In potem poslušam druge, ko se pogovarjajo, kako okna pucajo, pa zavese perejo, pa tepihe v čistilnio servis nosjo, pa drgnejo, pucajo, glancajo.


Okna čistim 2x do 3x letno in mi na kraj pameti ne pade, da se jih lotim zdaj, sredi mrzle zime - uboge moje nežne rokice user posted image , pa še tiste lepljive slikice mamo zdajo gor, tk da - ne, ne, odpade.
Zaves nimamo, tepihov tudi ne, hm, kaj še ostane ..... tist pa sproti, pa moram rečt, da imamo še kar čisto in pospravljeno.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 22:39:01   
lelaval
Zavese in okna sem porihtala že v začetku novembra user posted image , sicer pa sproti pučemo. Jutri samo še posteljnine preoblečem (celotni familiji), pomijem tla in pobrišem tla. (če mi bo uspelo user posted image )
Potico dobim, kekse pa smo tudi že pekli, ker jutri neseta v šolouser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 22:41:08   
Anonimen
Ne, jaz sploh ne bom več pucala, štrajkam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
22.12.2005 23:41:45   
Moyca_
JAZ BOM OKNA JUTRI, KER SMO JIH PRED 14 DNEVI MENJAVALI PA ŠE JIH NISEMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 0:31:00   
KODA
Kje imam pa cajt za generalko zdajle!?user posted image
Za sproti že pospravim,večja pospravljanja,pa sem opravila pred 1o dnevi.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 7:57:00   
Anonimen
Ne, mi še na misel ne pride. Potem pridejo obiski in vse umažejo pa je spet vse kot prej. user posted image
Jaz pucam PO praznikih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 8:05:13   
TARA in MAJ
glede nato da sm en teden že doma in bom še 14 dni generalka bo in to danes popoldan čeprav pucam kar sproti tako da velke sile nebo itak bo takoj vse isto sploh po obiskih.Tud če bo takoj razmetan smo da bo lušnouser posted image

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 8:31:11   
CIPRESA
Ja pa kaj še, še med prazniki ko smo lahko vsi skupaj naj pospravljam???

user posted image
Jaz vedno pravim takole če komu ni kaj všeč pri nas naj bo pa doma za nas je dobro.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 8:35:08   
viv_
ne, samo denarnico spucam user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 8:54:12   
Anonimen
Jaz mam "generalko" itak enkrat na teden, to pomeni, da zamenjam posteljnine, dobro presesam celo stanovanje, prah pobrišem večkrat na teden.
Okna pomijem 4x na leto, zavese isto ali mogoče mal večkrat operem (v spalnici jih itak nimam).
No, sem pa včeraj pospravila celo shrambo, kjer imava hrano, pa ne zaradi praznikov, ampak ker je blo že treba.user posted image  Da spet malo vem, kaj sploh imam, se nič ne znajdem, če je vse razmnetqano tam notri. Ponavadi mam tri moke odprte ipd.,...
Danes oz. jutri (ko je poceni elektrika) še operem perilo, za zlikat mam še velik, to je pa tudi ve. Smrekco mam pa že itak skor tri tedne postavljeno! user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 9:18:11   
arielca
Pred prazniki ne čistim nič več in nič manj kot ponavadi. Enkrat tedensko generalno, sicer pa malo sproti porihtam pa je.
Odkar imam user posted image  pa se sploh ne obremenjujem s tem. Sem zadnjič prebrala nekaj zelo pametnega za čas po porodu: Če se mama ali tašča napovesta na obisk, ni treba takoj vsega počistiti, ker potem za njiju ne ostane prav nič pametnega dela... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 9:27:41   
Anonimen
Ja!!že cel teden,vsak dan po malo.Danes izgledam slabše kot tista krpa,ki jo uporabljam za brisanje.Pa še nisem končalauser posted image
Danes naprej v boj s pajčevino!!!!!
Jutri pa se bom ukvarjala z lonci in pekači.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 9:29:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Ne, mi še na misel ne pride. Potem pridejo obiski in vse umažejo pa je spet vse kot prej. user posted image
Jaz pucam PO praznikih.


Sej je res,da umažejo!To imaš prav!
Ampak jaz dobim obiske,ki imajo rentgenske žarke montirane v očehuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 9:46:01   
Anonimen
Neva, kaj boljšega!!
Potem jih pa izkoristi za pucanje tistega, česar sama nisi opazila, heheh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 9:46:44   
karmy
ja pa valjda generalka..še med letom je ne delam pa jo bom zdele...pospravim ko se mi da, zaves pa nimam...

neva6 ---> ja jim moraš neki pustit da potem čivkajo...če kej vidjo kar naj bi blo po njihovem pospravljen pa rec naj oni dvignejo rit in pospravjo user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 10:01:26   
Arwen
Ne. Jaz se generalne vedno lotim spomladi, ker imam takrat več energije za take stvari, pa toplo je zunaj, stanovanje se lepo prezrači...Sredi zime tudi meni na kraj pameti ne pade, da bi okna pomivala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A vse generalno pucate za praznike?
23.12.2005 10:35:22   
baguSka
Zaves nimam, tepihov tud ne.user posted image
Okna mi puca tašča ene 4x na leto.user posted image
Prah in sesanje sta pa itak skoz v akciji, tko da..user posted image

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?