|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 12:01:12   
urssi
Pozdravljeni,
zanima me vaše mnenje.
Prejšnji teden naj bi moj enoletni sin prespal pri tastu in tašči. Ko sem dajala navodila tašči, kdaj gre ponavadi spat, kdaj je, kdaj se kopa... itd., mi ona pravi, da ga bo kopala v veliki banji in da bo šla ona z njim v banjo. Meni to ni bilo všeč, zato sem ji mirno rekla, da bi raje videla, da ne in da ji lahko prinesem njegovo banjico. Tašča je bila seveda zelo užaljena, ampak meni ni rekla nič, le možu je nekaj omenila.  Kaj mislite, preveč kompliciram? Res pa je, da imamo kar enoletnouser posted image  zgodovino vmešavanja v vzgojo in naše življenje z njene strani, pa je mogoče tudi to pripomoglo k mojim občutkom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 12:07:59   
SMT3
Pomoje ji glih ni treba jit s tamalo v banjo,si pa gotovo želi,ker ni lepšega kot čofotati s tamalimiuser posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 12:25:11   
Spontan
Odgovor je preprost. Seveda preveč kompliciraš, saj si ženska! user posted image

A poznaš kakšno, ki ne? user posted image

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 12:48:26   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: urssi

Ko sem dajala navodila tašči, kdaj gre ponavadi spat, kdaj je, kdaj se kopa... itd., mi ona pravi, da ga bo kopala v veliki banji in da bo šla ona z njim v banjo. Meni to ni bilo všeč, zato sem ji mirno rekla, da bi raje videla, da ne in da ji lahko prinesem njegovo banjico. Tašča je bila seveda zelo užaljena, ampak meni ni rekla nič, le možu je nekaj omenila.  Kaj mislite, preveč kompliciram? Res pa je, da imamo kar enoletnouser posted image  zgodovino vmešavanja v vzgojo in naše življenje z njene strani, pa je mogoče tudi to pripomoglo k mojim občutkom.


glede na tvojo zgodovino, ki je zelo podobna moji... pa kaj hudiča ima z njim hodit za v banjo??? ok, naj ga kopa v velki banji, ampak njega samega.

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 13:03:49   
Arwenko
Po moje preveč kompliciraš, pa zgodovina gor ali dol. 

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 13:14:23   
Volga
PO moje pa otroka ne bi blo konc, če se enkrat ne bi skopal user posted image  kaj pa je to sploh treba?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 14:31:43   
*pika
Haloooo.. nič ne kompliciraš, jasno poveš svoje zahteve. Otrok je vajin in ne njen.
Potem bi se vsakič z njim kopala.... pravilno, da poveš, če ti to ni všeč.

Tudi jaz povem svoje želje svoji mami in svoji tašči, kako naj (ne) ravnata z mojim otrokom.

Bolje prva zamera kot zadnja.


Se pa strinjam s tem, da ne bi bilo nič narobe, če en večer pač ne bi bil skopan.

In kako so se potem kopali???

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 14:39:49   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: *pika
In kako so se potem kopali???


Najbrž tako, da je tašča rekla, da se je sam kopal, v resnici pa sta se skupaj.

Volk sit in koza cela user posted image

(odgovor članu *pika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 14:46:05   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: *pika
In kako so se potem kopali???


Najbrž tako, da je tašča rekla, da se je sam kopal, v resnici pa sta se skupaj.

Volk sit in koza cela user posted image


sam ok, eni stari starši tud ne znajo ločit med mejo starš - stari starš. vse kar je prav, no...

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Po moje preveč kompliciraš, pa zgodovina gor ali dol. 


dokler tako govoriš, vsa pohvala tvojim staršem / tašči in tastu in si lahko vesela...

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

PO moje pa otroka ne bi blo konc, če se enkrat ne bi skopal user posted image  kaj pa je to sploh treba?


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 14:54:36   
*miska.mcc*
ne vem no....men pa nekak ne gre skup naga tasca in moj dojencek.
pa naga babi in moj dojencek tudi ne.
pa dedi , pa tast....
jaz ne bi hotla v glavnem.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 15:05:00   
Greenie
Ko naša prespi pri mojih ali njegovih starših, nikoli ne dajem navodil, pa saj ni mobilnik. Če so starši lepo poskrbeli zame in za mojega, ko sva bila mala, bodo znali pa tudi za vnuka. Itak se še bolj potrudijo, ker ni pač vsak dan pri njih.

Joj res si ne želim bit enkrat tašča kaki taki komplikatorki, kakršnih je veliko punc tuki gor, majkumila. Pa soka ne sme pit, pa točn ob sedmih more spat, pa bog ne dej pou ure risank gledat ... umirite se in pustite, da tudi stari starši uživajo s svojimi vnuki.

Glede kopanja pa:
1. ne, ne rabi it vsak dan pod tuš, š saj ni 30+ stopinj, še posebi ne, če je na obisku.
2. hčerke ne kopam v majhni banjici že od 9 meseca naprej, dosti bolj uživa v veliki, misliš da tvoj ne bi? aja sej res te je spet strah ...
3. a če bi se pa tvoja mami kopala z njim, bi ti blo pa kul?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 15:10:17   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Joj res si ne želim bit enkrat tašča kaki taki komplikatorki, kakršnih je veliko punc tuki gor, majkumila. Pa soka ne sme pit, pa točn ob sedmih more spat, pa bog ne dej pou ure risank gledat ... umirite se in pustite, da tudi stari starši uživajo s svojimi vnuki.

Glede kopanja pa:
1. ne, ne rabi it vsak dan pod tuš, š saj ni 30+ stopinj, še posebi ne, če je na obisku.
2. hčerke ne kopam v majhni banjici že od 9 meseca naprej, dosti bolj uživa v veliki, misliš da tvoj ne bi? aja sej res te je spet strah ...
3. a če bi se pa tvoja mami kopala z njim, bi ti blo pa kul?



ok, jaz odgovarjam zase - avtorica teme bo zase - ne dajem navodil, kako naj delajo z njo, ampak... kopat se pa res ne rabjo z njo. niti tašča, niti moja mama.
če bo kdo nag z njo v banji, bom to ali jaz (njena mama), ali moj mož (njen oče)
in ja, tud jaz je ne kopam v mali banjici... sicer ok, tolk pameti pa imajo tako moja mama, kot moja tašča - vsaj zaenkrat

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 15:10:37   
vesna_b
no, pa je 2* objavilo user posted image

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 8.11.2010 15:11:25 >

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 15:11:17   
*miska.mcc*
isto velja za mojo mati.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 15:26:27   
Spontan
To gre lahko potem še naprej, recimo, se tast in snaha skupaj kopata, ali pa... ha ha user posted image  user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 15:30:10   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Joj res si ne želim bit enkrat tašča kaki taki komplikatorki, kakršnih je veliko punc tuki gor, majkumila. Pa soka ne sme pit, pa točn ob sedmih more spat, pa bog ne dej pou ure risank gledat ... umirite se in pustite, da tudi stari starši uživajo s svojimi vnuki.

Glede kopanja pa:
1. ne, ne rabi it vsak dan pod tuš, š saj ni 30+ stopinj, še posebi ne, če je na obisku.
2. hčerke ne kopam v majhni banjici že od 9 meseca naprej, dosti bolj uživa v veliki, misliš da tvoj ne bi? aja sej res te je spet strah ...
3. a če bi se pa tvoja mami kopala z njim, bi ti blo pa kul?



ok, jaz odgovarjam zase - avtorica teme bo zase - ne dajem navodil, kako naj delajo z njo, ampak... kopat se pa res ne rabjo z njo. niti tašča, niti moja mama.
če bo kdo nag z njo v banji, bom to ali jaz (njena mama), ali moj mož (njen oče)
in ja, tud jaz je ne kopam v mali banjici... sicer ok, tolk pameti pa imajo tako moja mama, kot moja tašča - vsaj zaenkrat


Pod tole se podpišem. Tudi meni ne bi bilo rqavno všeč, če bi se tašča ali moja mami kopala skupaj (gola) z mojimi otroci.

In tudi ne razumem, zakaj je tako narobe, če se otroka en dan samo umije in ne skopa

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 16:44:40   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: urssi
... da bo šla ona z njim v banjo. Meni to ni bilo všeč, ....

Meni tudi ni všeč. Sam sem se 1x takole kopal s tamalim ob tem, da sem se prej stuširal in šele nato sva šla skupaj v banjo.

Ampak, če tašča malega pazi, verjetno ga bo večkrat, torej si od njenega varstva tudi odvisna, boš morala marsikdaj dobro premisliti ali je zadeva res pomembna.

Po drugi strani pa si težko predstavljam taščo sklonjeno nad banjo, kako drži tamalega 10 minut in se z njim igra. Pa tudi možnost utopitve se mi zdi manjša, če je z njim v banji, kot pa da zazvoni in za trenutek dvigne telefon. Mislim, da bi od nje zahteval, da se sama prvo stušira in umije, pa če je užaljena ali ne. Če sem se jaz pričakujem/zahtevam da se tudi ona.

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 16:49:47   
tix
Sicer kar rada kompliciram user posted image se pa trudim, da bi čim manj, ker pa vem kako  babice od mojega user posted image umivajo (če je pač potreba) ostale vnuke, me ne skrbi user posted image

Mi pa ne bi bilo všeč bolj to, da se ona (katera koli babica/dedek ) gola kopa z njim, kot pa samo skupno kopanje

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 19:00:59   
Anonimen
Samo res, no, v iber tu mač kompliciraš.
Oddaj otroka čistega, in pusti babi, da uživa v njegovi družbi. Mislim, tole pa res ni kapitalno, sploh za prvič, če en večer ni skopan.

(odgovor članu urssi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 19:38:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b
in ja, tud jaz je ne kopam v mali banjici... sicer ok, tolk pameti pa imajo tako moja mama, kot moja tašča - vsaj zaenkrat

In kaj je s tamalo banjico tako strašansko narobe user posted image

A potem tut ne pustite, da se vaši otroci v toplicah v istem bazenu s taščo kopajo?

Drugače se pa strinjam, da če se tako bojiš tega kopanja, naj se otrok pač na počitnicah ne kopa a ne ... naša včasih se, največkrat pa ne ... pač zobke, rito, noge in roke ji umijejo, generalke pa doma izvajamo user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 8.11.2010 19:39:28 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 19:43:57   
ajsek
Jaz moram priznat, da si ne morem zamislit tašče/mame/tasta/tete gole v banji z mojim otrokom. Sploh ne vem, kako bi reagirala ob taki ideji. Če da kopalke gor, pa ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 20:12:07   
*miska.mcc*
ZDAJ ne vem...... a avtorico moti to, da bo/je  tasca z otrokom zlezla v banjo, al to, da se bo kopal v veliki banji.
sploh pa to skupno kopanje  meni ni nic kaj vsec. cist iz prakticnih razlogov.
1x sem se  s tavecjim ko je bil dojencek spravila v banjo. vse super lustno in fajn. ampak, ker nisem pomislila naprej je bil en velik problem oba iz banje spravit. hvala bogu, da smo ziveli pri mojih starsih, da sem priklicala mojo mami, da je domna ven uzela in ga drzala, dokler nisem še sama priplezala iz nje.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 20:14:15   
Bizibee
Enoletnega otroka kopaš vsak dan?? Madona boh pa saj ni garjav!

Tašča naj ga sploh ne kopa in tudi ti ga komot kopaš samo 2x na teden, ne bo konc sveta.

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 20:16:26   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ZDAJ ne vem...... a avtorico moti to, da bo/je  tasca z otrokom zlezla v banjo, al to, da se bo kopal v veliki banji.
sploh pa to skupno kopanje  meni ni nic kaj vsec. cist iz prakticnih razlogov.
1x sem se  s tavecjim ko je bil dojencek spravila v banjo. vse super lustno in fajn. ampak, ker nisem pomislila naprej je bil en velik problem oba iz banje spravit. hvala bogu, da smo ziveli pri mojih starsih, da sem priklicala mojo mami, da je domna ven uzela in ga drzala, dokler nisem še sama priplezala iz nje.



Višek nesposobnosti.

Kje je problem? Oba zlezeta ven mokra, najprej spedenaš otroka nato še sebe.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali preveč kompliciram?
8.11.2010 20:20:11   
*miska.mcc*
"Višek nesposobnosti."
uf...jaa.....prav imas ja!  user posted image



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?