|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 10:07:58   
talika81
tako, in je odprt drugi del naše teme, punce moje ...

zdaj pa navalite s pisanjem ... user posted image   user posted image   user posted image  pa da bomo tako pridne kot smo bile v prvem delu. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.7.2010 10:17:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 10:51:14   
talika81
hvala. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 11:18:11   
september1
talika podrobneje ti pogledajo. ker zaradi umetne je večja možnost za DS. še posebej z ICSI postopkom. pa nič bat, vidiš da je pr men pol blo vse ok.

zakaj se je pa odprla nova tema?

ja jst sem z današnjim dnem začela odštevat dneve.




(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 12:24:22   
beba75
talika imamo psičko še doma. Veš pri meni je tako če kaj domov prinesem tistega ne dam več vstran- se mi žival smili da bi jo samo sem pa tja prestavljali, saj ni nič "kriva" ( saj me razumeš). Je res zeelo lepa, ker je pa mladiček pa je nagajiva. Največji problem pa je v tem da tast nima pojma kako ravnati z živalmi( če bi to vedela je ne bi pripeljala) je še vedno v tistih časih da se z njimi ukvarjaš takrat ko ti pač je drugače pa so prepuščne same sebi- kot na podeželju včasih. Se mi Ajša prav smili, samo jaz pa tudi nimam časa še za njo, saj že imam muco. Včasih si le vzamem ampak to je absolutno premalo. Mož pa se ni zavedal koliko dela je s psom, pa tudi nima full časa... no pa smo spet na istem. HB  imamo dvorišče tak da ima vsaj svobodo in prostor za gibanje, samo učenja pa ji primanjkuje. 

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 12:28:58   
talika81
aja, zato. no, sej jaz niti ne razmišljam o tem, da bi bilo kaj narobe. vse bo okej.

zakaj nova tema? ker je v prvi temi blo že prek 200 strani. zato.

beba, super. ja, sej jaz sem ista. sej tko je večkje. radi bi imeli žival, ampak ko se je treba pa resnično z njo ukvarjat, pa nimajo časa. na žalost.
pes je v bistvu enako kot otrok. moraš mu nameniti zelo dosti pozornosti, sploh ko je še mladič. ker ga tudi skozi igro učiš določene stvari.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 13:14:51   
september1
to sem vidla da je čez 200 strani, ampak še zmeraj ne vem v čem je finta. pa saj ni panike.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 13:59:57   
zaljubljena23
Evo mene, potem pa bomo pisali tukaj...

Beba, hvala za pestke...Vidim, pa da ti tudi kmalu pričakuješ lepo pošto...

Registrirana, super za lepo bitje srčka in seveda držim pesti, da se krvni izvidi tudi izboljšajo...

september, hja vročina se mi zdi, da zadnje čase dela problem kar veliko nosečkam...Jaz sem na začetku, pa mi je že too much, kako še le potem mora biti tebi...

Talika, vso srečo jutri na NS...Uživaj ob pogledu na tvojo pikico


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 19:33:55   
pikachu
Pozdravljene!

Vidim, da ste bile danes kar zelo pridne in ste kar dosti napisale.

talika vso srečo jutri na NS, pa poročaj kako je bilo.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ambulanta MB - 2. del
1.7.2010 20:34:41   
Anonimen
Punce, ali kontracepcijske tabletke začnete vedno jesti na 1. dan ali tudi na kateri drugi, npr. 5.? Ker v navodilih piše, da lahko začneš z njimi tudi ob 2. - 5. dne.

(odgovor članu pikachu)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.7.2010 8:38:20   
talika81
anonimna, to ti bojo povedali v MB, kdaj točno boš začela s KT. jaz sem jih začela jemat na 7. dan, ker sem padla v tako skupino.

bomm poročala, kaj mi je dr. rekla na nuhalni. če ne danes, pa zagotovo jutri, ker ne vem, če bom imela danes čas.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.7.2010 10:04:22   
miklarom
talika - srečno danes n nuhalni, in naj bo vse kot mora bitiuser posted image user posted image

september - še malo, pa greš v Rimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.7.2010 19:46:09   
talika81
no, nuhalna je mimo. tako da poročam, kako je bilo.

načeloma je vse vredu, verjetnost, da bi user posted image imel downov sindrom je zelo majhna. je pa imel user posted image malo večji utrip kot je pa običajno, zato mi je zdravnica rekla, da mi priporoča še 2 HT zaradi rezultata za trisomijo 13. ampak me je zdravnica hkrati tudi pomiriloa, ker je rekla, da načeloma naj ne bi bilo nič narobe, ampak da vseno preverimo, kako in kaj.

je pa user posted image velik 62,8 mm. tako da lepo rastemo. je pa samo spal in ni se hotel kaj dosti migat, tako da zdravnica ni mogla pogledat, kaj bomo imeli. sej sploh ni važno, samo da je zdravo. user posted image


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.7.2010 20:32:09   
zaljubljena23
talika, super za uspešno NS...Glede trisomije 13, pa boš tudi videla, da bo vse okuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 8:19:06   
shyshy
Talika, o kok lepoooo! Kar solzice mi stopjo v očke ker sem tok vesela za vse ki srečno uživate v nosečnosti user posted image  Zaljubljena, kdaj imaš ti NS?

Punce, ve boste znale razrešit mojo dilemo... avgusta grem (no ne vem še, upam da ne user posted image ) v trejtji krog IUI. S klomifeni sem zaključila, tako da grem na injekcije. Kolikokrat je potrebno it v ambulanto na preglede predno naredijo IUI? Dokler sem bila na klomifenu sem šla vedno 5. dan, potem vmes 3krat na folikulometrijo in petič na IUI.

A mi lahko še ena razloži kaj je tole s KT? Predvidevam da je to kaj v vezi s tistimi ki gredo na IVF? Povejte mi prosim, čeprav upam da nam nikol rabila user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 9:31:44   
talika81
shyshy in zaljubljena, hvala. nasplošno je res lep rezultat. in ja, tudi glede srčeka bo vse okej. user posted image

shyshy, kolikor se jaz spomnim, sem šla enako na UZ pri IUI, ko sem imela klomifen in nato še ko sem imela injekcije. nekak 5-tič sem imela IUI.
ja, KT so povezane z IVF/ICSI.

jaz ti tudi želim, da ne bi imela IUI in da že prej rata. user posted image


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 9:42:29   
shyshy
O ja, sej malo strica Googla sprašujem o telih KT, pa vidim da so ti IVF/ICSI postopki tako dolgotrajni user posted image  V Ljubljani jih dajo pa kar takoj na Gonal/kej podobnega...

V čem je sploh poanta delat tako razliko? V LJ tudi vedno dobijo tisto podporo po IUI, v MB ni niti govora o čem takem...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 10:12:43   
talika81
shyshy, vsaka ambulanta ima svoje metode in svoje postopke. tako pač je.

v mb začneš najprej s KT pač zato, da se tel čimbolje pripravi na doze hormonov, ki jih dobivaš tekom postopka. in da res začneš z nule. ker so tako po njihovih besedah boljši rezultati.

tako pač je. zato pa je možnost, da izbiraš med ambulantami in da se odločiš, kje bi rada bla.

samo jaz ne bi menjala ambulante v MB za nič. ker tam so vsi zelo prijazni in vedno na voljo. sej se najde kak dan, ko je kdo tečen in nejevoljen, ampak to je zaradi tega, ker imajo gužvo.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 10:41:18   
shyshy
Talika, saj nič ne pluvam čez eno ali drugo, mi je jasno da vsakak malo po svoje eksperimentira, ampak tako me zanima v čem je res poanta, ker sama pač nisem tak strokovnjak da bi jo videla user posted image

Pa tudi tako veš, ko se odločaš med ambulantatmi... dokler nisi v eni že v samem postopku preiskav in vsega, niti ne veš kako točno to zgleda... iz zapisov na forumu dobiš čisto drugačno predstavo in vse prej kot celostno sliko... Jaz naprimer načina postopkov sploh nisem preverjala, ampak sem se za MB odločla ker ste punce zlate povedale, da so vsi ful prijazni, da potekajo stvari hitro, fantje imajo za oddajo semena najboljše pogoje, največjo uspešnost imajo... in meni je to zadostovalo! In v MB se zelo dobro počutim in nebi menjala nikoli, pa se vozim iz čisto drugega konca Slovenije. In sem hvaležna da so forumi kjer lahko dobiš nekaj info da veš kako se obrnit, ampak celotsno sliko pa dobiš ko prideš tja.

Sicer pa sem hvaležna da imamo možnost OBMP, ker sicer bi nas bilo kar nekaj brez otrok... pa ne glede na to katerega postopka se v posamezni bolnici lotijo...user posted image  

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 11:06:09   
talika81
ja, se strinjam.

HB, da nam lahko z znanostjo pomagajo do naših user posted image , če nam že po naravni poti ne gre.

sej nisem niti mislila, da pljuvaš čez eno ali drugo ambulanto. jaz sem pač na splošno povedala, kaj in kako. tako da se opravičujem, če si moje pisanje smatrala kot nekakšen napad. ni bilo tako mišljeno.

uh, včeraj sem pisala dr. pušenjaku glede mojega izvida, pa še ni odgovora. sej verjetno bo kmalu, sam bi že rada vedela, kaj on misli.
sem pa brala na netu, da je tista zgornja meja za plodov srčni utrip do 185 udarcev na minuto. tako da v bistvu srček od mojga user posted image m še bije v mejah normale. in tudi, da je v zgodnji nosečnosti hitrjši srčni utrip. tako da sem malo pomirjena in vem, da bo vse ok. čeprav bo mučnih 14 dni čakanja na klic, kaj in kako.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 11:10:59   
shyshy
Fiu, sem se že ustrašla da sem zvenela tko da hočem kaj pljuvat user posted image

Talika, sej si ne morem predstavljati kako zgleda ko iz dneva v dan upaš da bo s pikico vse good, ampak mislim da če se boš ti živcirala in sekirala, se bo tudi tvoja pikica v trebuščku, tako da sprosti se in se ne prepusti slabim mislimuser posted image  Vse bo dobro boš videla user posted image  Saj vidiš da imaš izvide v mejah normale in da te le iz previdnosti pošiljajo na dodatne teste.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.7.2010 19:55:52   
Anonimen
Punce prosila bi za pomoč v sredo je bil 7 dan po transferja in nisem mogla zdržat zato sem šla na beta hcg in je bil 80 zdaj me zanima a je vpliv stop inekcije še možna al je to to. Za firbec sem ga naredila tudi 5 dan po transferja pa je bil negativen ampak to sem naredila urinski test. Hvala za odgovor

(odgovor članu shyshy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.7.2010 18:28:23   
miklarom
talika - user posted image user posted image user posted image user posted image , boš videla da bo še naprej vse o.k., user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.7.2010 19:02:36   
talika81
ja, saj vem, da bo vse ok. tudi dr. pušenjak me je pomiril, ker je rekel, da ni razloga za skrbi.  da je pač to samo zaradi tega, ker majo pač določene ene okvirje in če ni v teh okvirjev, je pač lahko nekaj narobe. pušenjak mi je napisal tudi, da je po njegovem nesmiselno hodit na DHT, ampak jaz bom vseeno šla. toliko da bom mirna - upam in tudi zato, ker je pač dr. pelkič rekla, da izključimo dvom. sej me nič ne stane.

anonimna, pomembno je, da je minilo več kot 14 dni od stop injekcije. nekaterim je že 8. dan pokazalo, da so srečke user posted image . jaz bi mogoče čez 2-3 dni naredila še 1x urinski test doma, pa bi videla, kaj bi se pokazalo.
drugače pa ti želim, da bi zagledala en velik plus.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.7.2010 20:15:06   
Anonimen
talinka najlepša hvala za odgovor ker sem brala različna mnenja pa nevem. Eni pravijo da od 7 dne transferja naprej lahko delaš test. To je bil 13 dan po stop inekcije ko sem narediča beta hcg nevem pa kolk je v stop inekciji beta hcg vrednosti hormona?

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Katero ime izbrati za punčko?
mmmv

Kaj vam je lepše

Maša (63%)

Tjaša (37%)


Število vseh glasov: 257

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!