|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Analni seks
17.11.2009 20:56:12   
Anonimen
Tiste ki ga prakticirate, prosim za pomoč. Z mojim user posted image probavava že nekaj časa, vendar ne gre pa ne gre. user posted image Ne na suho, niti s pomočjo lubrikanta ali olja. Sem sproščena, želim si, vendar se ustavi.
Najdlje gre kakšna 2-3 cm oz največ glavica penisa, dlje paga  nikakor ne spravim. Ni mi jasno, kako ne gre naprej, ko je enkrat že not. user posted image Občutek , če ga želi potisniti dlje, je pekoč, čutim kot da bi bila prepreka in enostavno ne gre dalje v globine. Zakaj nevem, morda je imela še katera podobne težave, da mo bo znala pomagat z nasvetom. Res si želim probat kako je, ko je not vsaj polovico, če že ne celi, vendar nama ne rata. Probavava že nekaj časa, vendar vedno obtičiva. Ne pomagajo niti ostali pripomočki.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Analni seks
17.11.2009 22:03:10   
Anonimen
Isto pri nama, zato sma kar odnehala s probavanjem.

Pravijo, da moraš biti ful sproščena in zeloooo razrajcana, zelo na izi moraš vse skup jemat, ker kanček strahu oz. da malce stisneš mišice, je že konc. Mene je kar zapeklo, tut kar ustavilo se je... groza od groze user posted image . Pa priznam, vejretno res nisem bla dovolj sproščena. Sej sva tut z lubrikantom, pa vseeno ni blo dovolj ok. Pol sva kr nehala s tem in me to ne mika več.

Pa kot sm rekla, totalna sproščenost, lubrikant za dobro navlažitev, razrajcanost in da se začne počaaaaasiiii.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.11.2009 23:26:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Analni seks
17.11.2009 23:44:20   
rija
očitno vseeno nisi dovolj sproščena in narajcana in podmazana.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Analni seks
18.11.2009 0:27:04   
piule
user posted image user posted image saj dost si itak ne zgubiš,oziroma kako bolečino manuser posted image meni je totalno auuuuut.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Analni seks
18.11.2009 0:40:14   
vija vaja
mmmmm men je pa to najboljši orgazemuser posted image  mejta dolgo predigro, dobro se 'pdmažta' namesto lubrikanta pride v poštev tut kakšna margarinauser posted image potem se pa ti kpred orgazmom ti usedi nanj. počasi, do konca...

al pa prej še z kakšnim umetnim tičem poskusta.

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Analni seks
18.11.2009 10:49:09   
Anonimen
Jaz sem tudi imela predsodke, da bo bolelo, da je umazano,
zdaj pa noro uživam. Partner zadevo res obvlada in me dodobra prej zrajca,
namaže in gre čisto počasi vame. Ko je enkrat notri, je res fenomenalno, nič ne boli.
Gre pa čisto do konca vame, ni nobene ovire

(odgovor članu vija vaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Analni seks
18.11.2009 11:36:16   
Anonimen
pol boste pa hemoroide dobileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ej,da bi kdo mene v rit nabival,ne ne,,vse sprejmem ampak mojo rit pa ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Analni seks
18.11.2009 11:59:32   
vija vaja
Daga moja zadnja anonimna...nikoli ne reči nikoliuser posted image

Ko enkrat poskusiš ta užitek, ga ne izpustiš skoraj med nobenim sexom.user posted image Kar pa se hemeroidov tiče...sem jih včasih imela, odkar prakticiramo analno so se poslovili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Analni seks
18.11.2009 13:17:27   
*Neja
Vsaka vam čast, punce. Res. Sem enkrat probala, pa ni šlo... tak da... vi samo uživajte! Pametnega nasveta za težavo pa nimam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
18.11.2009 13:22:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vija vaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Analni seks
18.11.2009 13:24:12   
3Sonček3
No tut js se tega bl izogibam kr me boli, čeprou si moj user posted image zelo želi, sm se ne morm spostit do konca. Ratalo je samo enkrat k sva bla na žurki pa sm mal preveč popila user posted image , takrat je pa šlo. Kr pr men je tko, tut če sm zavoham pivo npr. me zlo vsaka stvar zrajca pa je pol zelo divje user posted image . Tko da probejta mogoče kdaj na ta način, sicer je pa vsaka ženska drgačna in sama sebe najbl poznaš. Upam da vama rata, pa velik užitkov.

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu *Neja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Analni seks
18.11.2009 18:30:51   
Anonimen
men pa to full sede, ampak ne vedno
skratka morš bit full sproščena pa res čist hotiš user posted image user posted image user posted image  pa napaljena user posted image user posted image user posted image  in bo šlo, pa uživanje je tud fenomenalno user posted image

tko da sam priporočam, tud jaz sm bla na začetku proti (ker me je peklo, pa občutek sm mela kot da bi mi kej iz "luknje" ven vleku user posted image user posted image ) pa sva pol nehala. No in pol kar naenkrt je blo pa vse bp in še lušno povrh vsega user posted image user posted image .


(odgovor članu 3Sonček3)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Analni seks
18.11.2009 19:14:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vija vaja

Kar pa se hemeroidov tiče...sem jih včasih imela, odkar prakticiramo analno so se poslovili user posted image


ampak veš, da sem enkrat res nekje brala, da je za manjše hemeroide to pozitivna zadevauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Analni seks
18.11.2009 19:26:16   
luan
Jaz pa imam eno vprašanje.Ali se pred analnim sexom kaj čistite analno ali nič?Će nič, ali ni pol partnerjev penis umazan od blatauser posted image ?O.K. dva vprašnja.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Analni seks
18.11.2009 19:33:08   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Jaz pa imam eno vprašanje.Ali se pred analnim sexom kaj čistite analno ali nič?Će nič, ali ni pol partnerjev penis umazan od blatauser posted image ?O.K. dva vprašnja.
[/quote

To tudi mene zanima.Moj user posted image si želi probat analo,jaz pa ne želim,ker me je glih tega strah.Me pa rajca že misel na analo.user posted image


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Analni seks
18.11.2009 19:37:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Jaz pa imam eno vprašanje.Ali se pred analnim sexom kaj čistite analno ali nič?Će nič, ali ni pol partnerjev penis umazan od blatauser posted image ?O.K. dva vprašnja.


mi2 nič prej ne čistiva. pol k pa analno "zaključiva" user posted image  greva pa najprej pod tuš in potem lahko nadaljujemo tud vaginalno user posted image  nisem pa nikol zasledila, da bi mel "umazanega od blata" sam vseen greva raje prej pod tuš user posted image

(odgovor članu luan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Analni seks
18.11.2009 19:42:24   
vija vaja
UUUUUU, js sem čist not padlauser posted image  sem že ob sami misli na tole zrajcana, sam dans bo treba konc nogometa počakatuser posted image

v glavnem je analno prijetno takrat, kadar si stuširan, (drugače tudi midva ne prakticirava), ne izvajava pe nekega klistiranja ipd. sam da je čisto. Penis ni nikoli umazan, pa tudi če si mal prebereš anatomijo, je naše debelo črevo proti koncu zelo čisto.user posted image

Aha še to. Pri nas nisem samo js tista, ki ji to paše, apak tut mojga rajca, če ga tam spodaj božam, pa kakšen prstek not porinemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
18.11.2009 19:49:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vija vaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Analni seks
18.11.2009 19:51:51   
luan
Izjava da je naše debelo črevo proti koncu zelo čisto žal ne drži.Saj konec debelega črevesa predstavlja rectum, ta pa je navadno poln blata.

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Analni seks
18.11.2009 20:20:45   
rija
u madoncauser posted image

ste pa prave strokovnjakinjeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Analni seks
18.11.2009 20:31:50   
slomak
no pa da še jaz najino izkušnjo podelim..user posted image  prvič je bilo v avtu v sedečem položaju in je bilo adijo noro user posted image ...no doma v pojstli pa ponavadi sm jest na trebuhu on pa na meni od zadaj se pravi v ležečem položaju a ne in ne uporabljava nobenih mazil al kar kol tazga... na začetku mal zaboli sam pol k je not pa nič več ne boli..in tko kot so rekle moje predhodnice morš bit čist sproščena al pa probi bit mal opita user posted image ... 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Analni seks
18.11.2009 22:33:39   
Anonimen
Men tudi paše, ne glih vsakič, ravno zato, da takrat, ko to prakticiram toliko bolj paše. Mojemu tud ful paše.

Mojemu tud paše lizat mojo ritno luknjico, kar mene tudi rajca, njega pa res ful! Jaz se pa nikakor ne morem pripravit do tega, čeprav bi njemu pasalo. A vas to rajca?

(odgovor članu slomak)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Analni seks
19.11.2009 10:30:39   
bakula
punce ne se smejat, ampak to je nekaj neverjetnega in jaz imam občutek, kot da doživim orgazem v ritiuser posted image res

vem čudno se sliši.

je pa res, da sem tudi jaz kar nekaj časa premlčevala, bi, ne bi, in zdej ne morem nehat!


prva anonimna, svetujem ti, da se potrudiš(tudi če bo trajalo, dokler bo zaprav), ker se splača!!!
ne sili, če ne gre takoj. vzamisi čas!

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Analni seks
19.11.2009 10:52:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pol boste pa hemoroide dobileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ej,da bi kdo mene v rit nabival,ne ne,,vse sprejmem ampak mojo rit pa ne...

sem bila enakega mnenja,dokler nisem spoznala moža,ki mu je to všeč(sicer je bilo mnogim partnerjem) in jaz ga imam tako zelo rada da sem mu ustregla.Občutki so nepozabni.
Midva pa ne uporabljava kemičnih oz. umetnih pripomočkov temveč vse naravno,najprej imava dolgo predigro,tako da me najprej zadovolji oralno in takrat je potem tam okoli vse podmazano in smuk notri...kar se pa umazanije tiče,mislim,da če bi bilo njemu to gravž verjetno nebi želel analno občevati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?