|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ariel vs. dash
15.2.2011 21:40:16   
zvezdica_1
sicer sem zaprisežena uporabnica ariela, ampak danes sem presenečeno ugotovila, da oba izdeluje procter-gamble..

pa me zanima, ali je katera med vami že preiskusila oba ( ter kje ste jih kupili) in kako se obneseta...
  1. odstranje madežev,
  2. belina ( dosti belih srajc user posted image
  3. vonj ( perem s kisom in ne uporabljam mehčalca)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ariel vs. dash
15.2.2011 21:47:43   
enea
meni je dash v redu, tako učinek kot cenovno, je ariel še enkrt dražji kot dash, opere pa ravno tako,.. tekoči dash sem kupovala v mercatorju, ker pa živim pri meji z ITL, hodim raje ga dol iskat, je še cenejši in boljši, ker je itl in ne poljski. Kupujem pa tudi kapsule, ki so dol 3 x cenejše kot pri nas arielove,...user posted image user posted image  ( za primerjavo tukaj dobiš arielove 24 kapsul za skoraj 12-13€, dol je pa 21 kapsul 4,95€)user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ariel vs. dash
15.2.2011 21:50:45   
ninkica
Tudi moja teta hodi že ogromno let po prašek Dash v Italijo in so z njim full zadovoljni.
Jaz uporabljam tekoči in trdi prašek Ariel iz Mullerja..

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ariel vs. dash
15.2.2011 22:21:27   
Putka
Jaz sem šla tudi z Ariela stran, zdaj imam dash+kis. Ne opazim razlike, razen v ceniuser posted image . Pa disi zelo lepo perilo, tudi jaz nimam več mehčalca.

Sem pa ravno danes 6L kanto Dasha kupila v Mercatorju za 9€ in par centov, v leclercu ali Sparu je še vsaj € cenejši.user posted image .

Aja, prej so se mi dostikrat oči solzileuser posted image na sveži posteljnini, zdaj nikoli, se mi zdi Ariel precej bolj agresiven. Ne govorim o pralni moči ampak o draženju..

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ariel vs. dash
16.2.2011 0:57:47   
zvezdica_1
putka

kateri dash pa uprabljaš? ker malo sme se ariela naveličala, pa ne bi rada sivih srajc imela....kupila ga pa bom v mullerju

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ariel vs. dash
16.2.2011 6:32:36   
ZARA
DASH.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ariel vs. dash
16.2.2011 10:22:24   
Putka
Jaz imam kar vse praške tekoče. Za bolj občutljivo imam Woolite, je tudi super cena, še cenejši kot Dash.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ariel vs. dash
16.2.2011 11:12:51   
zvezdica_1
zara

kateri dash-sem gledala na njihovi spletni strani, pa obstaja en morski z limono, drugi pa z jabolkom in breskvo?

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ariel vs. dash
17.2.2011 7:10:18   
ZARA
Trenutno imam tekoči Dash Actilift. Lila barve je. Teh morskih ne poznam.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ariel vs. dash
17.2.2011 12:12:32   
zvezdica_1
hvala za odgovore vsem... poročam, kako se bo obnesel na belih srajcah

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ariel vs. dash
20.2.2011 14:35:44   
svetlomodra
jaz sem po dolgem času kupila ariel. seveda tekoči, vedno kupujem samo tekoče detergente. a me je zelo razočaral. predvsem glede učinka. v primerjavi s froschem je frosch dosti bolj učinkovit, perilo je bolj belo in ima dosti bolj prijeten vonj.

ariel sem kupila v mercatorju. pa na njem piše, da je narejen v FRANCIJI. ne vem od kod prepričanje, da je vse narejeno na poljskem, oz. da je samo v mullerju roba iz zahoda.


(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ariel vs. dash
20.2.2011 15:22:11   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: svetlomodra

ariel sem kupila v mercatorju. pa na njem piše, da je narejen v FRANCIJI. ne vem od kod prepričanje, da je vse narejeno na poljskem, oz. da je samo v mullerju roba iz zahoda.




kar je meni znano je v mullerju roba iz vzhoda, torej Nemčijeuser posted image user posted image

(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ariel vs. dash
20.2.2011 16:58:12   
EKOGREEN



IZVIRNO SPOROČILO: svetlomodra

jaz sem po dolgem času kupila ariel. seveda tekoči, vedno kupujem samo tekoče detergente. a me je zelo razočaral. predvsem glede učinka. v primerjavi s froschem je frosch dosti bolj učinkovit, perilo je bolj belo in ima dosti bolj prijeten vonj. 

tudi pri nas smo imeli enake izkušnje z arielom aktilift iz mullerja, po začetnem navdušenju je sledilo razočaranje in k hiši je ponovno prišel frosch, ki je zakon! ariel je pa z velikim navdušenjem "pokasirala" taščauser posted image  

(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ariel vs. dash
26.2.2011 14:18:24   
zvezdica_1
no, sem prišla do mullerja. in seveda spet presenečenje, dash v popolnoma drugih pakiranjih kot v tušu, mercatorju... imajo pa nek morski vonj, en vonj citrusev in češnjev cvet.... o dash actilift ni ne duha ne sluha

cenovno je nekje kot ariel, mogoče par centov cenejši-nisme ravno rperačunavala... o učinku poročam, še imam ariela za par pranj...

(odgovor članu EKOGREEN)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ariel vs. dash
1.3.2011 13:55:32   
alenkica
Oba sem že poizkusila in veliko bolj sem zadovoljna z Dashem - predvsem ker perilo po pranju še dolgo časa zelo lepo diši.
Dash je veliko cenejši kot Ariel.
Dash je poznan po tem, da ni tako močan kot Ariel, ima manj belil.
Jaz ga kupujem v Italiji, je cenejši in pa proizveden v Italiji in ne na Poljskem.


(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?