|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 19:13:50   
Sulfinija
Punce za novo kuhinjo sme kupila Armal vodovodno pipo na tri cevi beri (bojler+topla in mrzla voda).Vsa srečna za pipo dala 176eurov in včeraj pokažem pipo enemu izmed obiskov in mi reče draga moja pod tole pipo boš lahko mela skledo ali pa vendo mokro,umazano korito.Jaz pa kje pa pa cena,....kakovost.In danes pride vodovodar in poštima pipo,....in sedaj ko neham prati oziroma puščati vodo curkoma teče,...ustavi se šele po pol ure kar je zame nenormalno.Sem klicala,kjer sem pipo kupila račun imam povedala tip pipe vendar povedala tudi,da žal škatle več ni.In jutri po novo pipo.Vendar imajo na tri cevi le 6 modelov,vendar mi nobena druga ni bila takrat všeč kot tale draga.Je imela mogoče katera izmed vas takole izkušnjo?In kaj ste takrat ukrenile?

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 19:28:07   
tanikaa
Kdo ti je naštimal pipo?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 19:50:16   
Sulfinija
Tanikaa,vodovodar,ki je menjal kompletno cevi,...

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 19:52:13   
tanikaa
In kje ti pušča? Pri kotnem ventilu ali tam kjer pridejo ven cevi?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 20:13:52   
Volga
Se na to nič ne spoznam samo slogan si pa dobr ustvarila: Armal, vodna pipa kriminal user posted image  Lwpo se rima.

Drugače pa edino, kar ti lahkorečem je, da se škatlo vedno še nekaj časa hrano. Zaradi reklamacije. Ne vem, tako moj pravi in vedno hrani škatle.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 20:41:50   
Eca
Tale Armal je res tak tak. Po drugi strani je pa tudi problem dobiti pipo s 3 cevmi. Sami smo imeli podobne probleme z iskanjem primerne pipe - beri 3 cevi. Pipo je mož sam montiral (na srečo kar obvlada zadeve, pa čeprav to ni njegova stroka) in nismo imeli nekih težav.

Zaradi problemov z iskanjem ustrezne pipe (3 cevi) smo se pri hiši odločili, da bomo dali v kuhinji (upam, da sem si prav zapomnila, da ni ravno obratno) nizkotlačni (ali visokotlačniuser posted image ) bojler, na katerega lahko potem priklopiš bilokatero pipo z 2 cevema. Teh je polno, tudi firme, barve vse lahko izbiraš. Edini problem, ki lahko nastane je ta, da moraš imeti pod pultom/koritom prostor za takšen bojler. Mi ga v stanovanju nismo imeli in smo bili zato prisiljeni obdržati stari pretočni bojler in kupiti to "čudno Armal" pipo na 3 cevi.

Mogoče bi bila v tvojem primeru tudi rešitev, da zamenjaš bojler in s tem tudi pipo. Tole "armalko" pa vrneš.

Lp, Eca

< Sporočilo je popravil Eca -- 21.10.2008 20:44:13 >


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 20:45:57   
frutka_
Mi imamo Armalove pipe in smo zadovoljni. Morda si imela samo nesrečo pri nakupu.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 21:07:01   
Anonimen
Armal je bil včasih pojem kvalitete, a se je v zadnjih letih grozno poslabšal. Mami je kupila armalove pipe za celo hišo, ker smo jih imeli prej v bloku toliko in toliko let in so delale super, no pa so te tanove prava katastrofa. Po dveh letih se je začela luščit barva in zamenjane so že praktično vse rozete, ker so pri tanovih pipah plastične in so kar popokale.

Jaz bi na tvojem mestu zahtevala denar nazaj in kupila pipo drugega proizvajalca.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 21:54:09   
ajtim76
Halo Surfinija. Berem ta babji čvek in se mi kar.....  S pipo ni nič narobe. Če ti še ful časa teče ko jo zapreš ti je vodovodar sigurno zamenal cevi inn sicer modro - mrzlo in drugo modro, katera fila bojler. Ni res da imajo samo Armal tri cevke. Sam v tapravo štacuno moraš zavit. So pa med cenejšimi. 

_____________________________

Lp, Mitja!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
21.10.2008 22:59:08   
RoZala
Samo to: pipe, ki so montirane na bojler, se vedno zapirajo s počasnim curkom. Torej, ko pipo zapreš, se curek počasi zmanjša. Tako pač je, ker so 3 cevi. Sem imela isti problem ampak zelo poceni pipo in jo preklela 1000x. Potem pa mi je vodovodar to pojasnil.

(odgovor članu ajtim76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
22.10.2008 8:31:56   
Natyy
Sama imam vse pipe Armalove in tudi moji starši. Z nimi smo zelo zadovoljni. Res pa je, kar je napisala predhodnica, da pipa povezana z bojlerčkom zapira počasi (sama take pipe sicer nimam, ima jo prijateljica), in tudi od časa do časa "spusti" nekaj kapljic (paro iz boljlerja).
Nama pa je letos majster delal vodovod na vikendu in je, ko nama je monitiral pipo v kuhinji rekel, da montira izključno Armal, ki je pojem kvalitete.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
22.10.2008 10:06:37   
kalbo
Jao jao. Treba je vedet, kaj kupuješ. Imaš nizkotlačni bojler in pipo na tri cevke. Ta pipa bo puščala vodo dokler bo bojler vodo segreval, ker se voda širi in ker gre za nizkotlačni bojler mora ta odvečna voda nekje ven in gre čez pipo. Pipa pa vodo iz napeljave neprodušno zapre, ven ti teče samo odvečna voda iz bojlerja. Kupi visokotlačni bojler in posledično dvocevno pipo pa tega ne bo.
Armal za tvojo nevednost ni nič kriv. Pol ure in curkoma je pa teklo, ker je bojler segreval vodo iz nule. Če maš normalno porabo prikaplja samo nekaj kapljic na uro, ko dogreva in pač takrat ko dogreva porabljeno vodo.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 22.10.2008 10:14:34 >

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
22.10.2008 10:10:47   
kalbo
Pa še to. Ta bojler je v bistvu plastičen kanister v katerega je privit grelec. Fila se pa skozi pipo, ker tlaka vodovodne napeljave drugače nebi zdržal.

Dela pa to nekako tako, da je pipa priklopljena direktno na vodovod in ko odpreš mrzlo vodo teče skozi pipo voda direktno iz vodovoda. Ko obrneš na toplo, spusti pipa vodo v bojler skozi cevko, ki je speljana na dno bojlerja in topla voda ti priteče skozi pipo po tretji cevki, ki je speljana z vrha bojlerja. Se previ po eni cevi not in po drugi ven. In ta cev je ves čas odprta, ker tako mora bit. Če nebi blo tako bi ta kanister razgnalo, ker odvečna voda med segrevanjem nebi iztekala in bi se ustvarjal tlak.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 22.10.2008 10:19:53 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
22.10.2008 13:43:20   
Sulfinija
Hvala vsem za nasvete ravnokar je bil vodovodar in je resnično kriv bojler,pipa ostaja ista mi je ful všeč rešitev pa sem našla.Hvala!!!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Armal-vodovodna pipa kriminal!
22.10.2008 13:46:37   
Anonimen
Ti voda, ko zapreš pipo, teče ali samo kaplja? Imam Blanco-vo pipo za nizkotlačni bojler, deluje OK, ko se voda segreva, ven kaplja, vsakih nekaj sekund kapljico, kar je normalno, saj bi, kot je napisal Kalbo, drugače bojler razneslo. Če pa voda teče v curku, se mi ne zdi OK.

Imajo pa praktično vsi proizvajalci nekaj modelov takih pip.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?