|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Atletika
21.12.2009 10:30:44   
Aja32
Po spletnih straneh gledam atletske šole oz. društva.
Namreč moj sinček bi rad tekel oz. skakal čez ovire... user posted image Je res motorično zelo sposoben in se mi zdi tole več kot odlična priložnost.

Gledala sem Atletsko šolo Brigite Bukovec. Ali ima katera vpisanega otroka v to šolo? Zdi se mi prav zanimiv program, pa še čez celo leto ga lahko vpišeš.

Ima katera otroka v kateri drugi atletski šoli, pa je zelo zadovoljna?

Lp A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Atletika
21.12.2009 11:41:48   
Zala01
Moj 4,5-letnik hodi na atletiko že 2. leto k Brigiti. Nočem ji delat reklame, ampak sem tako zadovoljna, da bolj ne bi mogla biti. Mali s takim veseljem hodi tja dvakrat na teden, da ti ne morem povedati. In še to sem opazila, od kar hodi tako redno na to atletiko, skoraj ni bil bolan. Jih res fajn prešvicajouser posted image .

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Atletika
21.12.2009 11:52:08   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Moj 4,5-letnik hodi na atletiko že 2. leto k Brigiti. Nočem ji delat reklame, ampak sem tako zadovoljna, da bolj ne bi mogla biti. Mali s takim veseljem hodi tja dvakrat na teden, da ti ne morem povedati. In še to sem opazila, od kar hodi tako redno na to atletiko, skoraj ni bil bolan. Jih res fajn prešvicajouser posted image .


O super... :) Hvala za odgovor... Po mojem se bomo kar odločili - pa še na OŠ Valetin Vodnik je - blizu nas...

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Atletika
21.12.2009 19:33:26   
Hope2
Vse te šole (ne glede kdo jih ima oz katera šola) so super in odlične za otrokov razvoj. Sem v eni tudi sama delala. Povečini gre za igro oz skozi igro spoznavajo šport. In tu se lahko pri kakem otroku pojavi problem, če pričakuje veliko atletike, pa je ni velik (kar je tudi prav). Prijatelj je sina (4 leta) vpisal v njeno šolo, malček je bil tak navdušen, da še spat ni mogel, po 2 telovadbah pa je rekel, da ne bo več hodil, ker skoraj nič ne tečejo, ker nič ne skačejo v daljino... Vztrajal je 1 mesec, potem pa nehal. Torej odvisno tudi od otroka, kaj pričakuje in koliko rabi aktivnosti

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Atletika
22.12.2009 9:43:02   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Aja32

O super... :) Hvala za odgovor... Po mojem se bomo kar odločili - pa še na OŠ Valetin Vodnik je - blizu nas...



no, mi ga vozimo pa na OŠ Vič, ker tudi minutko stran stanujemo. Pa danes imajo nastop za starše, pa obdarovanje Dedka Mraza, tako da se res skoz nekaj dogaja.user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?