|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BUM
17.2.2009 14:12:01   
M1987
Zdravo user posted image  Ali je katera včlanjena v BUM? Namreč, ko sem bila na NS v Lj porodnišnici me je vprašala, če me lahko vpiše v neko zdravstveno raziskavo, s tem imam dvojni HT brezplačen ter dva UZ pri njih. Sedaj malo iščem na spletu o tem BUM-u pa nikoder ne zasledim. Ima katera kakšno informacijo? user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BUM
17.2.2009 16:13:41   
malecka
Prvič slišim...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BUM
17.2.2009 20:25:25   
april09
Ja, bila cca 2,5let nazaj, ampak ne do konca, ker se nosecnost ni izsla tko kot bi bilo zeleno.  se ne spomnim kaj dost, ampak v P delajo neko raziskavo pri prvorodnicah se mi zdi... Zal mi je kaj vec uslo iz spomina, ampak dobra stran je bolj natancno spremljanje.  user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BUM
18.2.2009 9:13:33   
M1987
april09 ali mi lahko poveš kaj pomeni ta kratica, da bi kaj na spletu poiskala o tem user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BUM
25.2.2009 19:44:49   
*alina*
Jaz sem prav tako vključena. Če sem prav razumela naj bi s pomočjo te raziskave še bolj natančno določili tveganje za DS. Nekaj takega user posted image  Kar se UZ tiče, sem tud jaz imela v glavi da so rekli, da mi "pripadata" dva, dejansko pa bom imela le enega. No pa saj se ne pritožujem...če le lahko pomagamo...

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?