|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadstandard v Izoli
25.2.2009 14:24:57   
mama_milchy
Pozdravljene,

mene zanima, če je imela to sobo v izolski porodnišnici? A se moraš prej zmenit al je dovolj če po porodu rešeč, da bi rad to sobo? Pa cena?
Sem iskala po spletnih straneh bolnišnice Izola pa nič kaj dosti ne piše, niti cenika ni blo gor...
Jaz bi rada imela to sobo, da je lahko moj user posted image  z mano in da imam mir..

Hvala,

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nadstandard v Izoli
26.2.2009 7:54:51   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

al je dovolj če po porodu rešeč, da bi rad to sobo? Pa cena?
Jaz bi rada imela to sobo, da je lahko moj user posted image  z mano in da imam mir..


Ko sem jaz bila (2 leti nazaj) si po porodu rečeš in si jo dobil, seveda, če je frajuser posted image  Tako, da lahko ostaneš tudi razočarana... Prej pa se zmenit ne moreš. Cena je bila takrat mislim, da ene 7 jurjev. Danes bo po mojem okrog 30-35€ (govorim na pamet).

Glede obiskov pa je tako... Dragi je lahko s teboj ja, ampak samo v času obiskov oz. malo prej in malo kasneje. Ni, da je lahko cel dan s teboj (no, vsaj tako je bilo včasih).

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nadstandard v Izoli
26.2.2009 8:32:38   
tralala
05/6606829
Če pokličeš na oddelek, ti bodo vse prijazno povedali (po moje).

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?