|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barve za stanovanje
20.1.2009 18:39:02   
kepa*
Ker je naše stanovanje prav "lepo" dekorirano z malčkovimi kracami, razmišljava, da bi ga prebarvala.
Katere barve izbrati, da so kvalitetne in obstojne?


Pomagajte mi malo z barvnimi kombinacijami:
Ali bi celotno stanovanje pobarvali belo?
Pohištvo imamo wenge - vanilija. Katera barva bi ustrezala poleg?

Spalnica je češnja. Rada bi imela barvo vsaj na eni steni? Kaero izbrati?

Ma, sem bolj bučkasta glede barv.


_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barve za stanovanje
20.1.2009 20:38:34   
melanija
Jaz imam v dnevni sobi modro sedežno in zad za njo je stena pobarvana rumeno - precej močna barva. Spalnice si nisem barvala ker mi ni smiselno, ker jo itak rabim samo za spanje, ponoči pa barve ne vidiš. Če pa bi že bi pa na pohištvo - češnja dala jaz kako nežno rdeče, ali pa bi udarila na nežno zeleno - malo kontrasta.

Glede na tvoje pohištvo vanilija - lahko praktično uporabiš vse barve - izbiraj na podlagi kaj je tebi všeč.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barve za stanovanje
20.1.2009 20:42:38   
Pikapolonica_
wenge-vanilija bi jaz kombinirala z bordo rdečo
češnjo pa s temno zeleno
ampak ker so to precej temne barve si skorajda ne bi upala več kot eno steno.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barve za stanovanje
20.1.2009 20:55:03   
piule
če maš še male otročičke bi ti iz praktičnosti svetovala belo,da lahko kaj na hitro prebeliš ce je treba saj z malimi je vedno zid popackan,pri ostalih odtenkih je težko kaj popravljat ker je videt razliko.kaj bol posebnega ti svetujem ko bodo otroci že tolk veliki da bodo znali popazit,,,

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barve za stanovanje
20.1.2009 20:58:17   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Ker je naše stanovanje prav "lepo" dekorirano z malčkovimi kracami, razmišljava, da bi ga prebarvala.
Katere barve izbrati, da so kvalitetne in obstojne?





predvidevam, da boš sama barvala. zelo lepo se barva JUPOL TREND. skoraj ne moreš zaj*, ni flekov in se res enakomerno pobarva. zelo dobro prekriva normalno umazane stene. kupi kakšen manjši valarček s krajšo dlako, ker gre za začetek tako lažje.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barve za stanovanje
20.1.2009 21:00:20   
kepa*
U, ne, ne bi upala sama barvat. Sem bolj štorasta.user posted image
A barve pa moram prej nabavit. Jupol trend - bom pogledala.


Ja, zelena tudi mene mika v spalnici. Samo ena stena.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barve za stanovanje
20.1.2009 22:01:31   
urška
barvaj z lateks barvami. imaš sijajne ali pa mat. zelo dobro prekrivajo in ne puščajo flekov. mislim, a so najceneje v top domu.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 8:33:50   
potepinček
Ker se ukvarjam z Feng Shujem, ti svetujem takole.
spalnica mora biti v nežni zeleni ali modri. V tvojem primeru bi jaz pedlagala nežno svetlo zeleno
dnevna soba mora biti živahna, da ti da energijo. Predlagam sončno rumeno ali mandarina oranžno
hodnik mora biti živih barv kot so rdeča ali oranžna, pedlagam pa, da to kombiniraš z belo. Morda do polovice zbeliš z živo barvo, zgoraj z belo. Živahnejšo barvo prebeli še z donflokom, da lahko obrišeš otroške packarije.
Uporablaj barve, ki so tople in ti dajo pozitivno energijo, ko si v prostoru.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 8:41:40   
orhideja75
tudi mi imamo zdej kar pisano stanovanje. pa je prav lepo vse skupaj. bolj živahno. kuhinja in jedilnica sta v oranžni barvi (leseni del je v wenge), hodnik je tudi oranžen en del pa rumen (leseni del jesen), dnevna soba je modra (leseni del črn).
edino čudno je izpadla spalnica. do polovice je pobarvana oranžna, do vrha pa bela. leseni del je črno-siv. pa mi nekako ni najbolj vredu. kaj predlagate?

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 9:06:25   
potepinček
Les pobarvaj belo

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 9:08:55   
orhideja75
leseni del sem imela v mislih za pohištvo. to pa res ne grem barvat. me zanima kakšne barve naj zdej pobarvam stene v spalnici?

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 9:16:46   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Les pobarvaj belo


Samo tega ne počet, je neki najbolj zaje....nega, ker grdo izpade, pa še lušči se z leti, v glavnem uničiš pohištvo

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 9:28:33   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: urška

barvaj z lateks barvami. imaš sijajne ali pa mat. zelo dobro prekrivajo in ne puščajo flekov. mislim, a so najceneje v top domu.


misliš tole: SYNKOLIT http://www.color.si/upload/prodajni_program/datoteke/05571fe70cce348739a17d71acc4da28.pdf

a si barvala?

jaz sem, zato vem, da ni enostavno. kot bi barval z lepilom. prava katastrofa proti jupol trendu. poleg tega se mi zdi, kot, da stena ne diha. in če je predebelo napacano se lušči.

za povrhu pa ne prekriva tako dobro in je res treba večkraten nanos.


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 10:52:11   
orhideja75
a bi bila rdeča za v mojo spalnico preživa? kaj pa vijolična?

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 16:05:26   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Ker se ukvarjam z Feng Shujem, ti svetujem takole.
spalnica mora biti v nežni zeleni ali modri. V tvojem primeru bi jaz pedlagala nežno svetlo zeleno
dnevna soba mora biti živahna, da ti da energijo. Predlagam sončno rumeno ali mandarina oranžno
hodnik mora biti živih barv kot so rdeča ali oranžna, pedlagam pa, da to kombiniraš z belo. Morda do polovice zbeliš z živo barvo, zgoraj z belo. Živahnejšo barvo prebeli še z donflokom, da lahko obrišeš otroške packarije.
Uporablaj barve, ki so tople in ti dajo pozitivno energijo, ko si v prostoru.




Hvala za nasvete. So mi kar pomagali pri odločitvi, je pa zanimivo, da sem že prej zelo podobno razmišljala. Barvali bomo sicer šele marca.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barve za stanovanje
21.1.2009 16:12:16   
urška
kokoska, mislim, da to ni to. jaz sem sicer z njimi barvala v nemčiji, pri moji sestri. ampak lateks barve niso pralne. in tiste bave niso bile take kot lepilo, prav lepo so se mazale. meni se zdi super.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barve za stanovanje
22.1.2009 9:19:50   
honey
V barvne odtenke se ne bi spuščala, ker imam rada žive barve, pa mislim, da glede na to, da si razmišljala o tem, da bi dala vse v belo, ne bi šle skupaj user posted image Drugače pa imamo mi doma rdečo barvo Sigma - pralna barva, lepo se maže in res obstojna - ne obledi.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Barve za stanovanje
22.1.2009 10:02:14   
tajtaja
Če hočeš, poglej v moj album "hiša". Mogoče dobiš kakšno idejouser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Barve za stanovanje
22.1.2009 13:23:07   
livia
Mi imamo zeleno-rumeno kombinacijo. Pohištvo večinoma belo, kavč zelen.
Jaz imam del kuhinje rumen, dnevno in spalnico pa zeleno. Seveda samo eno steno, ne vsega. V kuhinji imam na eni steni namesto slik, še take prepletajoče trakove od tal do strope, spet rumeno-zelene in zgleda kot trava, lahko daš pa samo ravne črte, vendar različnih debelin.
Ideje si lahko pogledaš na www.prostorama.si
Pazi, da barve ne bodo preveč močne, da se jih ne naveličaš. Tudi kaka marelična pride v poštev. Pa še to - jaz sem za pralne barve. Mi je žal, da jih nimamo povsod.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?