|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blok smrdiii
20.2.2008 21:18:05   
Anonimen
V bloku moje mamice je ena starejša gospa,ki ima ogromno mačk.Zdaj so pa te mucke zbolele in jih ima v kleti zaprte,samo eno luknjo ima v vratih in jim daje za jest.Ker ne hodi noter,seveda ne čisti drekcev.Blok pa smrdi ko hudič.
Sej ta gospa ima zelo zelo rada mačke ampak ta smrad je zelo moteč in ko odpreš svoja vrata gre vonj v stanovanjeuser posted image

Mačke imajo pa pomoje ene garje,vsaj mami jih je videla,ko so še letale okoli bloka.
Kako ukrepat?Kaj narest?Pa tudi zdravo za ljudi se mi ne zdi preveč.
Z gospo se ne da pogovort.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:20:19   
Anonimen
Društvo proti mučenju živali? Če so bolane, naj jih pelje k veterinarju, ne pa zapira v klet user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:24:05   
lotoska
Kaj pa če bi se na veterinarsko inšpekcijo pozanimali  in jim  podali prijavo in zahtevo za intervencijo?

Ta ženska verjetno spada med zbiratelje živali in je potrebna psihiatrične obravnave - samo domnevam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:25:54   
Chopika
A če bi ji pa lepo rekl, da ne more tko...a ne poslusa?

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:26:05   
Anonimen
Pa kr ponoč hodi okol bloka z baterijo in jih kliče.Cele noči se sliši:muuciii muuciii,Miškoooouser posted image user posted image

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:26:22   
Anonimen
Groza. Se sitrinjam z lotosko. To je mučenje živali (in ljudi).

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:26:50   
lelčy

Kaj pa če bi se na veterinarsko inšpekcijo pozanimali  in jim  podali prijavo in zahtevo za intervencijo?


se podpišem

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:26:59   
Anonimen
Uf,je bolj zlobne narave,pa noben nič ne upa.....

A se da anonimno prijavt?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:27:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

A se da anonimno prijavt?


Ja, po mojem se da.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:30:29   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Uf,je bolj zlobne narave,pa noben nič ne upa.....

A se da anonimno prijavt?


anonimno lohk prjavš.

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:34:32   
lotoska
Za ta "muci muci miško in z baterijo"  bi jo jaz še na policijo prjavla. Moti nočni mir in počitek. Lahko pa naznaniš da se vlomilci okoli smukajo, pa pridejo patrulje brez siren in lučk in hopa po njej... ne sej vem, mi že domišljija dela.user posted image

Lahko se na prijavo podpišete kot skupnost stanovalcev tega pa tega bloka. Je tudi skor anonimno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:37:28   
Anonimen
Sej ta gospa ima zelo zelo rada mačke


Ja? Iz ljubezni jih zapira v smrdljivo posrano klet? Jih ne zdravi? Jih ne reši garij?

WTFuser posted image

Prijavi jo veterinarski inšpekciji, pa kontaktiraj društvo za mučenje živali.

To ni nobena ljubezen. Je mučenje. In se strinjam z napisanim da je gospa verjetno zbirateljica živali(muc). Mucke ne morejo tako živet.

Smrad je še najmanjši problem, predstavljaj si kako se počutijo uboge živali zaprte v mrzlo klet, brez svežega zraka, v lastnih iztrebkih, v neznosnem smradu....

(odgovor članu BlackyMouse)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:46:00   
Anonimen
Ja Karin sej vem.Ona misli da jim dela dobro v resnici pa mačke trpijo.Bog ve,če ni že kakšna crknilauser posted image

Jest jo bom pa juti kar vprašala kaj je z mucki in če ji lahko pomagam.Me zanima kaj bo rekla.Sem pa že brala o teh zbiralcih.Veste kolk ona vsak dan hrane nakupi za njih sama je pa ko ena revčka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:48:05   
Anonimen
Ja? Iz ljubezni jih zapira v smrdljivo posrano klet? Jih ne zdravi? Jih ne reši garij?

WTF

Prijavi jo veterinarski inšpekciji, pa kontaktiraj društvo za mučenje živali.

To ni nobena ljubezen. Je mučenje. In se strinjam z napisanim da je gospa verjetno zbirateljica živali(muc). Mucke ne morejo tako živet.

Smrad je še najmanjši problem, predstavljaj si kako se počutijo uboge živali zaprte v mrzlo klet, brez svežega zraka, v lastnih iztrebkih, v neznosnem smradu....



ja mislim HALOOOOOOOOOOOOOOOO se strinjam s karin24.
Prijaviti na društvo in inšpekcijo, da mucke rešijo iz krempljev stare hudobne veše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:50:49   
lotoska
**** na tvojem mestu se ne bi izpostavljala. Boš vedno za vse ti kriva, če ji mačke kdo pospravi. Jaz sem za poleg piškotkov in hrane za svojo mačko vedno tudi pesek za mačji wc kupila. Ta del  pa majka tej ženici a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:57:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja Karin sej vem.Ona misli da jim dela dobro v resnici pa mačke trpijo.Bog ve,če ni že kakšna crknilauser posted image

Jest jo bom pa juti kar vprašala kaj je z mucki in če ji lahko pomagam.Me zanima kaj bo rekla.Sem pa že brala o teh zbiralcih.Veste kolk ona vsak dan hrane nakupi za njih sama je pa ko ena revčka.


Sej verjamem. Sam to ni opravičljivo. Pa to da kupuje hrano bolnim mucam nič ne pomaga. Ne razumem pa kako ji boš ti pomagala? Jih boš peljala k veterinarju? Ker tud če prej niso ble bolne so zdej ziher k spijo v svojih lastnih iztrebkih.user posted image
Meni kar slabo ratuje k premišljam zdej o tem kako te muce v mukah umirajo v lastnih iztrebkihuser posted image
Pokliči društvo, mogoče imajo res samo garje in jih bodo vzeli in pozdravili. Če ima pa ena tam vmes kugo, bodo pa slej ko prej zbolele vse, oz. so verjetno že. Ker predvidevam da niso ble cepljene. In pol je edino humano da se jih uspava. Da ne umirajo v mukah. In to je treba narest čim prej. Ne čakat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 21:59:45   
BLAŽIKA
Prijavi jo veterinarski inšpekciji, pa kontaktiraj društvo za mučenje živali.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 22:00:03   
Anonimen
Jutri sem bom pogovorila z mami in sosedo iz bloka pa bomo ukrepale.Sporočim kako se bo razvilo.

Pa pomoje jih ima v temi.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 22:06:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

**** na tvojem mestu se ne bi izpostavljala. Boš vedno za vse ti kriva, če ji mačke kdo pospravi. Jaz sem za poleg piškotkov in hrane za svojo mačko vedno tudi pesek za mačji wc kupila. Ta del  pa majka tej ženici a ne?


user posted image

A ti maš mačke v kleti zaprte. Bolne? Oz. se ti zdi to normalno?

WTFuser posted image

Mačke kdo pospravi? Kdo že? Mačke bodo same poginle v mukah če bodo še dolgo tam not zaprte. Če so bolne. In ti si se zmožna obrnt stran? Za svojo komotnost? Nima veze če tri metre pod tabo 10 bitij crkuje v mukah? Nikol ne bom razumela tega res ne.....
Zato pa gre svet v k... K vsak sam za svojo rit gleda, vse ostalo okol njih se jih pa kao ne tiče.user posted image

Pa tej ženici ne manjka pesek za mačke. Ženska je bolna. Ke zbira živali, misli da iz ljubezni, pa verjetno se ji zdi da jim pomaga.....v resnici jih pa muči. In rabi pomoč.

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 22:07:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Jutri sem bom pogovorila z mami in sosedo iz bloka pa bomo ukrepale.Sporočim kako se bo razvilo.

Pa pomoje jih ima v temi.....user posted image


No sporoči. Upam da boste urediliuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 23:06:18   
Anonimen
A ti maš mačke v kleti zaprte. Bolne? Oz. se ti zdi to normalno?

WTF

Mačke kdo pospravi? Kdo že? Mačke bodo same poginle v mukah če bodo še dolgo tam not zaprte. Če so bolne. In ti si se zmožna obrnt stran? Za svojo komotnost? Nima veze če tri metre pod tabo 10 bitij crkuje v mukah? Nikol ne bom razumela tega res ne.....
Zato pa gre svet v k... K vsak sam za svojo rit gleda, vse ostalo okol njih se jih pa kao ne tiče.

Pa tej ženici ne manjka pesek za mačke. Ženska je bolna. Ke zbira živali, misli da iz ljubezni, pa verjetno se ji zdi da jim pomaga.....v resnici jih pa muči. In rabi pomoč.


Ti karin24 si mi pa vedno bolj všeč! No, pa da se ne bomo razumeli narobe - všeč mi je tvoj način razmišljanja, ponavadi mene poslušajo, ko tkole povem kar mislim, v tej temi pa si že ti vse povedala in to zelo dobro in sploh nimam kaj dodajat. Več takih in svet bi bil takoj lepši!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 23:09:06   
Anonimen
****, sporoči kako boste uredili in res ne odlašat! Če pa nihče ne bo ukrepal, pa me kontaktiraj na ZS prosim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Blok smrdiii
20.2.2008 23:35:26   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Društvo proti mučenju živali? Če so bolane, naj jih pelje k veterinarju, ne pa zapira v klet user posted image

tako je! user posted image ta pa ima rada živali, jauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 2:08:37   
Anonimen
Ali pa varianta brez sosedskega krega, policije, društva in vsega ostalega - nekdo naj si nadene tiste rokavice do komolcev in mačke skozi omenjeno loputo spusti ven. To ima sicer druge slabe strani, ampak vsaj blok ne bo več smrdel. Gospa pa lahko naslednji dan samo "ugotovi", da so "ušle".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 8:38:20   
janjja
Groza. Se sitrinjam z lotosko. To je mučenje živali (in ljudi).



Groza, uboge muceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?