|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 14:16:01   
Mišni
Uzakonjeno, pa niti ni 1-aprilska.


Brezplačni učbeniki so uzakonjeni za osnovno šolo, malica pa za dijake! Pa brezplačno varstvo tudi za otroke 5. razrediv.

Juheeeej!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 14:18:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Uzakonjeno, pa niti ni 1-aprilska.


Brezplačni učbeniki so uzakonjeni za osnovno šolo, malica pa za dijake! Pa brezplačno varstvo tudi za otroke 5. razrediv.

Juheeeej!!!



A res al kaj? Samo saj so že zdaj imele šole možno izposojo učbenikov, to potem ni ne vem kakšna novica. No za malico za dijake že, samo tole za učbenike pa user posted image  pa delovne zvezke moraš pa itak kupit, pa tudi niso poceni.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 16:44:02   
Mišni
Ja, samo nekaj je bilo vseeno treba plačat, pa se mi zdi, da vse šole niso imele te možnosti. Pa zdi se mi tudi, da delovni zvezki tudi zraven pašejo, ne vem, no. V glavnem se mi veliko zdi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 16:44:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, samo nekaj je bilo vseeno treba plačat, pa se mi zdi, da vse šole niso imele te možnosti. Pa zdi se mi tudi, da delovni zvezki tudi zraven pašejo, ne vem, no. V glavnem se mi veliko zdi.


Aha, no, saj je tudi to nekaj.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 17:27:50   
hariba
Učbenike se ej dalo izposodit v učbeniškem skladu in je bilo treb plačat obrabnino, okrog 30€, zdaj bo pa izposoja zastojn, ampak delovni zvezki pa kolikor jaz vem ne bojo zastojn.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 17:33:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Učbenike se ej dalo izposodit v učbeniškem skladu in je bilo treb plačat obrabnino, okrog 30€,


A to je znesek za en razred za vse ucbenike?

(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 18:54:08   
lelaval
Brezplačni učbeniki so uzakonjeni za osnovno šolo, malica pa za dijake! Pa brezplačno varstvo tudi za otroke 5. razrediv.


Vse to je že skozi - najstarejša hči hodi v 5. razred, pa so do sedaj imeli vseskozi zastonj izposojo ućbenikov in brezplačno varstvo (plačaš le prehrano).
Je pa za pohvalit, da so "zrihtali" še brezplačno prehrano za dijake user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 20:05:19   
hariba
A to je znesek za en razred za vse ucbenike?
ja
Ja za vse. Za delovne zvezke pa od 50-100 €.
Ja za 9 letko je že bilo zastojn,  otroke v 8 letki se je pa še plačevalo do lanskega šolskega leta. Od septembra 2008 dalje pa itak 8 letke ne bo več.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
1.4.2008 21:54:16   
karmy
sklad je že bil od prej za sposojo učbenikov
pa tudi varstvo do petega razreda je bilo prej


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
2.4.2008 11:18:57   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

sklad je že bil od prej za sposojo učbenikov
pa tudi varstvo do petega razreda je bilo prej



Sklad je bil, samo je bilo treba nekaj plačat, mislim, da 1/3 cene novih učbenikov.
Varstvo je bilo pa do 5 razreda, zdaj je pa vključno s petim.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
6.4.2008 16:08:09   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Učbenike se ej dalo izposodit v učbeniškem skladu in je bilo treb plačat obrabnino, okrog 30€, zdaj bo pa izposoja zastojn, ampak delovni zvezki pa kolikor jaz vem ne bojo zastojn.


mi smo letošnje leto plačali izposojo učbenikov,  vendar so nam ta denar oktobra vrnili oziroma dve položnic  za malico nam ni bilo potrebno plačati.


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
6.4.2008 22:05:22   
mikina
Sklad je bil, samo je bilo treba nekaj plačat, mislim, da 1/3 cene novih učbenikov.
Varstvo je bilo pa do 5 razreda, zdaj je pa vključno s petim


Mi letos nismo plačali sklada nič. Varstvo pa je pri nas v 5. razredu bilo že lani, ker ga je imela hčerka do 15.00 če ne celo 15.30.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brezplačni učbeniki in malica
7.4.2008 1:35:50   
Anonimen
Jaz sem si letos za starejšega sina v učbeniškem skladu izposodila samo berilo za slovenščino in istočasno z njim sem v roke dobila tudi položnico za 5,7€ (1/3 cene). O brezplačni izposoji ni ne duha, ne sluha. Imamo pa brezplačno jutranje (pred poukom, od 6-ih do 8-ih) in popoldansko varstvo (do 16-ih oz. dežurstvo do 17-ih).

(odgovor članu mikina)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?