|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za krst za fantka
3.9.2008 21:16:58   
teta beta
Obdarovanec je moj nečak, nisem mu pa botra. Radi bi mu kupili kakšno darilo za spomin, torej trajnejše, ampak se mi zdi, da je za fante to precej težje kot za deklice. Prva zelo neizvirna ideja in izbira je tako obesek in verižica, ima kdo mogoče še kakšno? Razmišljala sem tudi o uri, a bogve kakšne bodo čez 15 let moderne in če sploh aktualne. Kakšno zlato je primernejše za fante - belo ali rumeno? 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za krst za fantka
3.9.2008 21:27:47   
nanč
Meni je vsekakor lepše belo zlato.najboljše da vprašaš kaj naj kupiš,če ne veš.Sicer ps z denarjem nikoli ne zgrešiš!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za krst za fantka
3.9.2008 21:46:53   
vcugmas2
Jaz osebno nebi kupila zlata, saj le-tega dobi ponavadi od botra oz. botrce.
Mi smo imeli 14 dni nazaj krst in je mali dobil od botre verižico z obeskom, od starih staršev pa zapestnico in neke obeske. Vsi ostali so darovali denar, kar mi je bilo zelo vseč, saj smo takoj naslednji dan le-tega položili na rentno knjižico in misli, da bo naš malček bolj vesel, ko bo čez 18 let videl svoj znesek na knjižici in si bo takrat lahko sam izbral stvari, ki mu bodo vseč.

Danes ni več darovanja v obliki materialnih stvari, saj si vsak posameznik zaželi česa drugega. Ponavadi pa se vse majhne stvari potem nabirajo kot *kramarija*.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za krst za fantka
3.9.2008 22:44:15   
teta beta
S svakinjo sem govorila ravno danes, pa je rekla, da "nekaj pač, da bo imel za spomin". Moja hčerka je dobila zlatnino tako od nje (ki ji je botra), kot tudi od moje tete in od moje botre, tako da ni pravilo, da nakit podarja samo boter. Denar pa v tem primeru ni na mestu, ga po moje tudi ne bi hotela vzeti (ker vsi vemo, da imamo manj kot oni). user posted image

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za krst za fantka
4.9.2008 11:33:37   
frutka_
Poganjalčka in kakšno lepo knjigico pravljic s posvetilom.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za krst za fantka
4.9.2008 12:32:26   
SRCCEK
Če je to njun prvi otrok, potem bi mu jaz kupila kolo (s koleščki) ali trikolesnik,.....meni se zdi kupovanje verižic za fante nekaj brezveznega. Kupi nekaj za otroka, ne nekaj, kar bo nosil čez 15 let!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?