|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
19.10.2005 12:20:55   
GATA
Vem da je dormeo že bil obdelan user posted image , ampak mene v bistvu zanimajo mnenja vseh tistih ki že uporabljate dormeo malo dalj časa.

Ker se odločava o nakupu vzmetnice in sicer brez fedrov in ker je cena med dormeo in latex vzmetnicami kar velika me pravzaprav zanima kaj si mislite. Katera je boljšauser posted image .

Tudi za našo še nerojeno pupico iščeva vzmetnico. In po vsej verjetnosti bomo naročili kar pri istem kot zase.

Prosim za vaša mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
19.10.2005 12:24:04   
jazz
Jaz imam dormeo pa mi je kul!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
19.10.2005 12:32:41   
GATA
Jazz koliko časa pa uporabljaš dormeo?

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
19.10.2005 12:54:05   
jazz
Eno leto! Na začetku, kakšen mesec je trajalo sem se ga privajala, ker sem včasih čisto zlomljena vstala...to je bilo odvajanje starega jogija. Sedaj pa res vse štima, prav paše mi it ležat gor!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
19.10.2005 12:56:56   
Pinga
Tudi pri nas imamo dormeo že 3 leta in smo zadovoljni.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
19.10.2005 13:12:59   
jogina
tudi mi imamo dormeo že tri leta in je super, ga priporočam vsem. sedaj smo ga kuoli tudi sineku. pa tudi drag ni pretirano.

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
19.10.2005 14:36:54   
mojčca
No, tudi jaz in moj partner sva uporabljala ležišče Dormeo - eni leto je bil jogi v redu, kar naenkrat pa je postal mehak, začel se je trgati in v jogiju se je naredila luknja (ni bil raven, ampak se je pogreznil). Po reklamaciji so nama jogi zamenjali, po približno enem letu pa zopet ista pesem. Tokrat sva denar zahtevala nazaj in se odločila za nakup novega jogija.

Glede Dormea pa tako: prijateljica ga je reklamirala že 7-krat, soseda, s katero govorim ima iste probleme kot sva jih imela.

Sedaj sva naročila novo ležišče in lahko rečem, da je super (res, da je z fedri, vendar je vsak feder posebej - toplo priporočam).

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
20.10.2005 20:32:01   
Anonimen
Imam Dormeo že dve leti in je še danes tak kot prvi dan.Na njem zaspim kot ubita v 5 minutah, pa imam drugače resne težave z spanjem.Kupila sem tudi pod (lesene letvice) in sem z vsez zelo zadovoljna in ga vsem priporočam.
Kupila sta ga tudi dedek in babi in sta ful zadovoljna, tudi hrbtenica ju manj boli in sedaj ga je kupila še mama.Sicer pravi, da ji je na začetku bil malce trd, kar je pravzaprav njegova odlika, sedaj pa se je navadila in ji je mega.
In tudi sexat je fajn, ko je tak fajn trd (jogiuser posted image ) in se nič noge ne vgrezajo.

(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
26.10.2005 22:22:26   
malika
Jaz imam dormeo že tri leta in je za en kuser posted image  . Vmes smo ga že 1x menjali in kmalu bom reklamirala tudi tega.

Prvo leto, je bil prvi jogi super! Resnično sem bila zadovoljna z njim, potem pa se je začelo.Postal je popolnoma poležan in to na moji strani(imam 55 kg, moj pa skoraj100-pa je bil na njegovi strani čisto OK), ko ni bilo posteljine na njem se je videlo, da ga prav vleče na eno stran, poleg tega je postal po enem letu uporabe čisto muckast in na določenih mestih ob robu-tam ko se recimo vstajam, ali sedem k nočni omarci spet totalno poležan, kot da bi se vsedla na dno od postelje.

Zdaj imam drugega slabo leto in lahko rečem samo to, da se zgodovina ponavjla.user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dormeo in latex vzmetnice - kaj od tega?
27.10.2005 12:57:50   
hati
Pozdravljene. No zanimivo da lahko tukaj preberem tudi kako kritiko. Zadnjič sem imela edino jaz pripombe čez Dormeo. Je pa zanimivo da ste ga reklamirale. Mogoče bi ga jaz tudi. A rabim račun? Ker sem ga dobila za poročno darilo bo najbrž problem. Imamo ga leto dni in je popolnoma vdrt... no ko smo bili dva tedna na morju se je zravnal, ampak že po prvi noči je bil rezultat enak.
Evo še link od podobne debate.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=659523


(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?