|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dunaj
7.7.2009 12:03:04   
živa
Hoj!

Že leta sanjam, da bi šla z dragim spet za nekaj dni na Dunaj, pa so otroci še premajhni, da bi jim bilo zanimivo. Letos pa imava mogoče celo priložnost, da greva sama, ko bosta otroka na počitnicah s taščo. Zanima me, ali poznate kako poceni prenočišče (dvoposteljna soba, po možnosti s kopalnico) v bližini centra - tj. do 20 minut peš od recimo Hofburga ali Štefanove cerkve. Sicer sem že iskala po spletu, ampak morda ima kdo kak predlog oz. osebno izkušnjo s hoteli ali hostli.

Ali se bolj splača na Dunaj z avtom ali vlakom, je kdo računal?

Finance so bolj švoh, ampak morda bi za kake tri noči šlo user posted image .

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dunaj
7.7.2009 12:06:43   
Nika v službi
Hotel Korotan, 8. okraj, prijeten peš sprehod do centra.

http://www.mohorjeva.at/korotan_hotel_slo/

Mi gremo vedno z avtom, ker je tako blizu, pa bolj komot smo. V študentskih časih pa se se gor vozila z vlakom. Glede cen nimam pojma, ampak ata google vse pove.user posted image  Preveri na SŽ cene vozovnic, potem pa si izračunaj še porabo z avtom, pa ne pozabi všteti tudi časa. Z avtom si gor v 3,5 urah iz LJ, z vlakom traja še enkrat toliko.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dunaj
7.7.2009 13:16:07   
živa
Korotan je takrat žal zaseden user posted image , sem že prej preverila. user posted image

8. okraj je pa pri nama itak najbolj priljubljen, je možek tam stanoval med študijem user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dunaj
25.7.2009 20:49:38   
ALESSA
Ojla!

Pension Nossek ( Graben) v 1. okraju, blizu Štefanove cerkve. Zelo lepo zrihtano in zelo prijazno osebje. Imaš pa zajterk, kopalnico in dvoposteljno sobo. Preverjeno!!!!!!!!

Lp

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dunaj
25.7.2009 21:11:47   
Tanja55
TALE hostel zgleda ful v redu, majo pa tud eno dvoposteljno sobo za 29/eur na noc (po osebi). Pa v samem centru mesta je.


(odgovor članu ALESSA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?