|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Evo, pa je počilo...
13.12.2005 15:39:41   
Allfonzi
Preberite si zgodbo na priloženem linku; pa stran od nje...čimprej!

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=1205121313165968&cid=100&pgn=1

LP ALF
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 15:56:39   
Anonimen
Skrajni čas. Take arogance, kot jo je Jaklič pokazal na Trenjih, še svoj živ dan nisem videla.

(odgovor članu Allfonzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 16:09:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 16:30:20   
CatJa
Se podpišem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 18:21:33   
Marogica
Punce, jaz pa sem pri Vzajemni, pa mi povejte, katero alternativo mi svetujete, ker resno razmišljam o menjavi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 18:53:31   
artista7
ja mene tudi zanima o alternativi, sicer ne zase, ampak za moje starše.. Predlogi..?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 19:38:12   
Allfonzi
Adriatic! Če mene vprašate...
Sem pa razočaran totalno, do amena nad 'Jakovljevičem'

LP ALF

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 20:00:03   
CIPRESA
Jaz pa rečem tako: O vzajemni niti ne mislim razpravljat ker se g. Jakovljevič itak obnaša kot bi še vedno imel monopol....sama bom prešla na zavarovalnico Triglav ker mislim da imajo zaenkrat najbolj ugodno ZAME. In sicer zakaj: obljubljajo garancijo najnižje cene kar pomeni da če katerakoli zavarovalnica spusti ceno gre triglav takoj zanjo, drugo kar je pa me tam čaka še dodatnih 3% popusta ker imam že zavarovano eno strvar (avto naprimer), se pravi da bom 100% na boljšem.

Itak pa je novi zakon tak da bodo delale vse zavarovalnice enako (razen internih dogovorov glede popusta), potem so tu tudi izravnalne sheme tako da bo cena približno če ne kar točno ista, poleg tega pa sem izvedela tudi to da če bo eni zavarovalnici šlo slabo oz. da bo delala z izgubo naj bi zakon sedaj določal da ji ostale pomagajo oz. krijejo izgubo.....TAKO DA JE VSE ISTO SRANJE po moje!!!

(odgovor članu Allfonzi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 20:01:08   
CIPRESA
Aja Fonzi tole "Jakovljevič" sem se kar mal nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 20:23:29   
Maxica
Zdaj imam pa tudi jaz dovolj te Vzajemne.user posted image Povejte, kako se pa preseliš na Triglav oz.Adriatic? Greš kr na zavarovalnico, pa ti to uredijo, ali moraš dati kakšno "odpoved" Vzajemni???user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 20:26:47   
Allfonzi
user posted image

Nekaj si morem izmislit...user posted image

da me ne bi kdo tožaru; vsaka podobnost z resničnim svetom je zgolj naključje...saj veš, varstvo os. podatkov itd...user posted image

Sicer je pa bil Jakovljevič mende v starih časih, še juge, en fuzbaler, celo vratar...

LP ALF


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 20:50:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 20:51:26   
BlankaT
Jaz sem se prepisala iz Vzajemne user posted image  na Triglav user posted image . Delno tudi zaradi popusta, saj imava tudi vse ostale stvari zavarovane pri njih. Pa premijo bodo tako ali tako imeli vsaj tako nizko kot jo bo imela konkurenca, če še ne nižje user posted image .

Menjati pa sploh ni težko. Greš samo na tisto zavarovalnico kjer bi rad od marca 2006 bil in tam podpišeš pogodbo, nato pa zavarovalnice same med sabo uredijo papirje. Tako je vsaj nama rekel najin agent.

Lp, Blanka.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Allfonzi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Evo, pa je počilo...
13.12.2005 20:58:13   
BlankaT
Še nekaj. Naju je najin agent opozoril glede plačila premije. Pri Vzajemni se premije plačujejo vnaprej, tako, da vse tiste, ki se boste prestavile, zadnjo premijo plačate januarja (torej je ta premija za mesec februar), februarja pa ne plačate nič, ker boste od marca že pri drugi zavarovalnici in plačate premijo tej zavarovalnici.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Evo, pa je počilo...
14.12.2005 6:33:45   
koruzica
Spet bodo padale glave.

Alf, kje si pa našel Jakovljeviča? Za umret...user posted image user posted image user posted image user posted image

lpk

(odgovor članu Allfonzi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Evo, pa je počilo...
14.12.2005 8:05:04   
CIPRESA
Ja enostavno se pokliče zavarovalnega agenta tiste okolice in on uredi vse ostalo nobenega kompliciranja in letanja ni z tvoje strani.

Ja tudi mene je moj mož(ki je slučajno zavarovalni agent na zavarovalnici Triglav) opozoril da lahko z strani Vzajemne dobim februarja še položnico (če jim rata da plačaš jim pač rata) in tisto enostavno vržeš v smeti....bodo pač probali in kakšen ki nebo vedel bo seveda plačal pa bodo spet lahko pobrali malo denarja od revežev in si napolnili že tako prepolne žepe.

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Evo, pa je počilo...
14.12.2005 8:31:38   
soncece24
Cipresa, daj vprašaj please možeka, kak je s tem, če ti zavarovanje pri vzajemni miruje, a lahko tudi menjam? Ker jaz sem vmes eno leto pavzirala in sem si morala plačevat, zdaj pa moram vsako leto poslat potrdilo o šolanju, ker sem zavarovana po mami. a lahko zdaj grem recimo k triglavo in si dam tam zamrznit, al pač odpovem pri vzajemni in grem drugam takrat, ko diplomiram???

Tenk ju.

Meni se je vzajemna zasrala že takrat, ko sem spet začela študirat in nisem mogla prekinit zavarovanja, ampak ga zamrznit, da bom ja po končanem študiju spet k njim prišla....


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Evo, pa je počilo...
14.12.2005 8:38:18   
CatJa
Sicer je pa bil Jakovljevič mende v starih časih, še juge, en fuzbaler, celo vratar...


A da je že tk star? Men se je zdel pa en tak mlad, napihnjen lolek, ki je pravkar prilezel s faksa, poln enih naučenih marketinških for; kot npr.:" Naj povdarim, da smo na Vzajemni kot 2. največji sl. zavarovalnici .......". Pa stalno skakanje v besedo sogovornikomuser posted image  A ni škoda, da si s takimi tipčki kvarijo "ugled"?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Allfonzi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Evo, pa je počilo...
14.12.2005 8:49:29   
Maxica
Kaj pa naj naredim z njihovim certifikatom?user posted image Prej prodam in se nato preselim drugam??? Hehe, kot da bi se mi šlo za 20.000.000 sit...user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Evo, pa je počilo...
14.12.2005 21:48:15   
CIPRESA
Sončece moj možek pravi da je bolje na tvojem mestu pustiti zadevo tako kot je in da boš rajši kasneje prestopila ko neboš več študentka in boš morala plačevat.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Evo, pa je počilo...
14.12.2005 21:50:40   
CIPRESA
Aja maxica tisto v zvezi z certifikatom ti predlagam da ga uporabiš namesto WC papirja...to je čista natega!!!!!!!!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Evo, pa je počilo...
20.12.2005 17:07:14   
Stefka
Midva sva oba "šaltala" z Vzajemne na Triglav. Bi šla tudi na Špekovič Smiljan s.p. zdravstvena zavarovanja, samo da se teh nategnetov losam.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Evo, pa je počilo...
26.12.2005 15:35:30   
SanjaS
'Jakovljevičem'
IZVIRNO SPOROČILO: Allfonzi

Adriatic! Če mene vprašate...
Sem pa razočaran totalno, do amena nad 'Jakovljevičem'

LP ALF


Alf, mene tud zanima od kod ti ta Jakovljevič???
LP,
S,

(odgovor članu Allfonzi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Evo, pa je počilo...
26.12.2005 15:49:36   
Seven*
Marogica, jaz sem z adriaticom ful zadovoljna..

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Evo, pa je počilo...
26.12.2005 17:12:59   
Primoza
Tako neumno komentirati članek lahko dela le katera od konkurenčnih hiš, morda kakšen, ki trži zavarovanja v stilu pošljite na privat pa vam dam nasvet (ugibam?). Če je slednje, bi bilo dobro take s strani upravitelja portala malo okrcati.

Ne nasedajte takšnim sporočilom, če pa že hočete komentar:

a) "oškodovani" so bili seveda tisti, ki so doživljenjske pogodbe pretvorili. Smo svobodna družba in ni rečeno da se v celofanu vedno skriva darilo...
Ostali, ki jih nismo, nismo bili oškodovani ampak smo celo na boljšem z vidika sredstev ki so ostala v Vzajemni na račun tistih, ki so pogodbe preoblikovali.

b) v primeru preoblikovanja Vzajemne v delniško družbo vedno nekaj kane tudi majhnim delničarjem, če ne drugega bo Vzajemna prevzeta, denar za to pa bo kar velik, ker so ostale zavarovalnice polne keša.

c) z vidika stroškov upravljanja Vzajemna svojo velikost malo preveč poudarja, kakor da ne bi bil precejšen del stroškov na zavarovanca tudi fiksen, ne pa proporcionalen.


(odgovor članu Allfonzi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?