|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarke 2023
19.6.2022 9:08:34   
Anonimen
Živjo je še katera tu, ki pričakuje febraurja? Če bo use po sreči se bomo 18.2.2023 razveselili novega člana/članice.😊
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarke 2023
19.6.2022 10:01:52   
Anonimen
Hej, 14.5. zadnji dan M? Ker potem sva na istem :) tudi sama imam po app -18.2.2023 pdp :) 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarke 2023
19.6.2022 15:23:40   
Cajna13
Evo še jaz sem tukaj!!Po mojem izračunu imam pdp 7.2.😍jutri teden pa prvi pregled(27.6.)Upam da bo vse ok.🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarke 2023
19.6.2022 16:04:21   
Anonimen
Seveda da bo! To čakanje je najhujše! Ampk, ko slišiš, da je vse OK se ta lep del začne. Js imam 28.6., ampak ker sem tokrat čisto brez simptomov me je malo strah, kaj in kako bo. Ampak ostajam pozitivna :) 

(odgovor članu Cajna13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarke 2023
19.6.2022 21:43:45   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej, 14.5. zadnji dan M? Ker potem sva na istem :) tudi sama imam po app -18.2.2023 pdp :) 



Moja zadnja M je bila 8.5., ampak moji cikli so dolgi 31 dni 🙈

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarke 2023
20.6.2022 7:49:23   
Anonimen
Heheh, vidiš na osnove pa nisem pomislila 😅 oprosti!
Kako ste s počutjem? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarke 2023
20.6.2022 14:34:01   
4.mama
Pozdravljene februarke 😊,
Jaz sem ugotovila da sem noseca že prejšnji teden slučajno ker sem pila antibiotike. Bila že na pregledu kjer se seveda ni nič videlo in odvzem krvi v petek 26 dan cikla 200. Sedaj v petek imam ponovni odvzem in sem živčna ker ne vem kaj naj to pomeni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarke 2023
20.6.2022 17:11:51   
Anonimen

Hej, zakaj so ti pa delali krvni test?:) Zaradi bolezni ali nosecnosti? Ker hcg obcutno raste v prvih tednih in tudi vrednosti so fuuul velik razpon - tvoja kaže, da si noseča sigurno če gre za vrednost hcg, če bo v petek zrasel/višji bo pa še toliko boljše  :) počakat do prvega "rednega" pregleda, sigurno bo vse ok!:) potrpežljivo ❤️
Mene je ravno G danes naročila 15.7. se mi zdi cela večnost 😅 privat pa imam 28.6. - enako sem naredila v 1. Nosecnosti in mi ni bilo žal 🙈

IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Pozdravljene februarke 😊,
Jaz sem ugotovila da sem noseca že prejšnji teden slučajno ker sem pila antibiotike. Bila že na pregledu kjer se seveda ni nič videlo in odvzem krvi v petek 26 dan cikla 200. Sedaj v petek imam ponovni odvzem in sem živčna ker ne vem kaj naj to pomeni.




(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarke 2023
20.6.2022 17:23:11   
Anonimen
Evo tudi jaz sem 2 tedna nazaj zagledala plus. Če bo tokrat šlo vse po sreči imam pdp 16.2. Prvi pregled pa me čaka 1.7.Glede na lansko izkušnjo, se za zdaj se te nosecnosti ne upam veselit, dokler nebojo ti prvi mesci za mano in bodo pregledi pokazali vse ok. Pocutje pa je kolko tolko vredu (bolece prsi, slabost, utrujest, lakota nenormalna 😅..) tako da so kr pestri dnevi. Upamo na najboljse ❤️ 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarke 2023
20.6.2022 17:24:01   
Anonimen
Evo tudi jaz sem 2 tedna nazaj zagledala plus. Če bo tokrat šlo vse po sreči imam pdp 16.2. Prvi pregled pa me čaka 1.7.Glede na lansko izkušnjo, se za zdaj se te nosecnosti ne upam veselit, dokler nebojo ti prvi mesci za mano in bodo pregledi pokazali vse ok. Pocutje pa je kolko tolko vredu (bolece prsi, slabost, utrujest, lakota nenormalna 😅..) tako da so kr pestri dnevi. Upamo na najboljse ❤️ 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarke 2023
20.6.2022 17:35:12   
4.mama
Krvni zaradi antibiotikov. Jutri imam posvet z genetiko. To je moja 4. Nosecnost. Nikoli prej nisem kontrolirala beta in mi je žal da smo ker sem samo pod stresom. 
Anonimna čestitke 😊 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarke 2023
20.6.2022 17:51:06   
Anonimen

Samo mirno, in korak za korakom! Zanimivo, da so šli tako hitro v vse izvide, zagotovo se bo izšlo kot se mora ❤️ 
IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Krvni zaradi antibiotikov. Jutri imam posvet z genetiko. To je moja 4. Nosecnost. Nikoli prej nisem kontrolirala beta in mi je žal da smo ker sem samo pod stresom. 
Anonimna čestitke 😊 



(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarke 2023
23.6.2022 9:24:55   
4.mama
Hvala 🤗. Kako ste kaj vi? Jaz imam jutri spet beta. Razen bolečih prsi nobenega znaka, se mi zdi da sem jih prejšnji teden imela več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarke 2023
24.6.2022 11:49:26   
Anonimen
4.mama upam da je beta danes pokazala, da se vse lepo razvija! Pri meni nobenih znakov razen rahlo povecane utrujenosti, ampak nic v primerjavi s prvo nosecnostjo, ko sem spala non stop. Prsi ne čutim nobene razlike zaenkrat, se pa iz prve spomnim da so mi kar naenkrat zrastle 😅 v torek imam prvi pregled, in upam, da slišimo utrip ❤️ ter me vsaj to pomiri glede na odstotnost znakov.

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarke 2023
24.6.2022 12:02:11   
4.mama
Anonimna jaz ti iz srca privoščim. Jaz sem malo žalostna, spet mi je naredil UZ, 4 tedne in 5 dni. In itak na zaslonu samo ena črna pika in se to jo je moral iskat. Spet mi je vzel za beto in sedaj čakam in umiram od sekirancije. Ne vem zakaj delajo tako zgodaj UZ

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarke 2023
24.6.2022 12:35:56   
4.mama
Evo beta 1600. V enem tednu iz 200 na 1600 tako da to je super, samo ga skrbi ker je bila pikica tako majhna in sedaj moram v torek iz morja nujno na se en UZ. 🙈🙈

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarke 2023
24.6.2022 12:50:42   
Anonimen
To je super rezultat!!! :) Glede UZ, pa saj veš, da se rajši ne sekirat, ker če je tako zgodaj nič drugega ni za videt :) še kakšen teden dva pa bo. Jaz sem načeloma naslednji teden v 7tednu oz. 6t 3 dni bo ko bo pregled in se mi je tudi zdelo zgodaj ! G me je naročila 15.7. - ko bo 8t 6 dni - 9 teden :) se mi zdi bolj realno, da bo že kaj vidt :) 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarke 2023
24.6.2022 16:34:47   
4.mama
Ti boš že srčka slišala 🥰... jaz samo ne razumem zakaj tako nujno u torek na UZ. jaz pa na Krku

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarke 2023
27.6.2022 9:52:36   
Daisy94
Punce,

svoj plusek sem zagledala v soboto 25.6.2022, zadnjo menstruacijo sem imela 17.5.
Sem klicala danes ginekologinjo in je do 11.7 na dopustu, kaj storiti v tem primeru da se naročim na prvi pregled oz. kam se obrnat

hvalaa

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarke 2023
27.6.2022 11:22:23   
sončektvoj


IZVIRNO SPOROČILO: Daisy94

Punce,

svoj plusek sem zagledala v soboto 25.6.2022, zadnjo menstruacijo sem imela 17.5.
Sem klicala danes ginekologinjo in je do 11.7 na dopustu, kaj storiti v tem primeru da se naročim na prvi pregled oz. kam se obrnat

hvalaa



Brez težav lahko počakaš da se vrne iz dopusta. Prvi pregled se opravi med dopolnjenim 8 in 12 tednom. Če greš prej, te samo po nepotrebnem prestrašijo ker se tako še nič kaj ne vidi. Večinoma G prej niti ne naročijo če ni znakov da je kaj hudo narobe.
Začni z jemanjem nosečniških vitaminov in te bo že ginekologinja pravočasno naročila.

(odgovor članu Daisy94)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarke 2023
27.6.2022 13:48:46   
Anonimen
Čestitke za plusek 🥰 kar počakaj na prihod G - v vsakem primeru naročajo kasneje - mene je datum zadnje m 14.5. naročila G - 15.7 :) tako da sigurno lahko počakaš da se vrne z dopusta. Če pa si zelo neučakana, greš pa lahko kam samoplacnisko na potrditveni UZ 

(odgovor članu Daisy94)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarke 2023
27.6.2022 16:57:10   
Cajna13
Ojla!Jaz sem danes imela prvi pregled(8t).Srček bil☺️😍🥰velikost primerna 8.tednu.Vesela do neba🙂🙂Zaradi dopustov imam pregled NS komaj 8.8.,bom pa se najbrz ze prej narocila za pregled Nifty v Lj.Srecno ostalim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarke 2023
27.6.2022 16:58:40   
Anonimen

Sem prav čakala tole sporočilo ❤️ čestiitkee!!! Zelo vesela! 🥰 
IZVIRNO SPOROČILO: Cajna13

Ojla!Jaz sem danes imela prvi pregled(8t).Srček bil☺️😍🥰velikost primerna 8.tednu.Vesela do neba🙂🙂Zaradi dopustov imam pregled NS komaj 8.8.,bom pa se najbrz ze prej narocila za pregled Nifty v Lj.Srecno ostalim!



(odgovor članu Cajna13)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarke 2023
27.6.2022 19:50:04   
marim
Pozdravljene, čestitke vsem skupaj.

Tudi jaz sem prejšnji teden zagledala moj prvi +, ki me je kar malo presenetil, pa vendar zelo razveselil. user posted image
Komaj čakam prvi pregled 12. 7. Po izračunih naj bi bil moj PDP 26.2.
Simptomi zaenkrat še nič posebnega razen boleče prsi, malo bolj povečan apetit in pa grozna žeja (a je to normalno?)
Kakšen nasvet zame? Sem kar malo izgubljena, ker je zame prvič, za nasvete pa prijateljic še ne morem vprašat, saj novičko drživa še zase.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarke 2023
27.6.2022 22:29:17   
Anonimen
cestitke, marim! 😍glede grozne zeje - mogoce ni nic, mogoce je pa hormon scitnice. v nosecnosti začnejo namreč malo po svoje delovat 🙂 verjetno ti bo ginekologinja tako ali tako pregledala vrednosti oz. jo opomni na to. srecno! 😊

(odgovor članu marim)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?