|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Garderobna omara
7.10.2007 15:47:27   
Strawberrie Cherrie
Kakšne graderobne omare imate v spalnici oz garderobni sobi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Garderobna omara
7.10.2007 15:54:49   
poliloni
Čisto običajno, od tal do stropa (malo manj, da so lahko še škatle gor) z drsnimi vrati, čez celo steno - le v tako vse spravimo. V srednjem delu je notri še predalnik za spodnje perilo in nogavice, sicer pa je tretjina namenjena obešenim stvarem, tretjina + nad predalnikom pa so police.  

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Garderobna omara
7.10.2007 18:33:07   
Putka
V spalnici imamo PAx od Ikee, super so. Za ta denar pri nas ne bi dobila pol tega. Smo ta dražje vzeli, se pozna. Ko bo pa dovolj € pa na hodnik vgradna pride.

Tole imamo:

user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Garderobna omara
7.10.2007 19:28:04   
Anonimen
Mi imamo vgradno omaro z drsnimi vrati. Sicer na hodniku, ker drugje ni prostora za omaro, pa saj to ni važno, ne?user posted image
Aja, v notranjosti je pa leva tretjina same police, na sredi so spodaj trije predali, nad njimi do stropa police, desna tretjina pa spodaj in zgoraj za obešat, s tem da zgornjo lahko dol potegnem s palico, mi ni treba po lojtri plezat (itak user posted image ).


< Sporočilo je popravil Tašonka -- 7.10.2007 19:33:07 >

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Garderobna omara
7.10.2007 21:20:19   
rija
kar garderobno sobo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Garderobna omara
7.10.2007 21:52:23   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: rija
kar garderobno sobo user posted image


mi tud user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Garderobna omara
8.10.2007 11:36:55   
GoYa
Rija in jana73, a imata potem vseeno vrata na omarah (npr. drsna) ali je kar brez? Ker jaz študiram, da bi vseeno dala drsna vrata, da vsaj malo pred prahom zaščitim user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Garderobna omara
8.10.2007 11:44:30   
kofetek2010
Mi smo v spalnici naredili iz knaufa garderobno sobo in ima gor drsna vrata (z ogledalom) - notr pa so omare s hrbtniščem in brez sprednjih vrat - poličke, izvlečne mreže ( našraufane pod policami... za spodnje perlo, nogavice - iz Ikee), palice za obesit obešalnike. user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Garderobna omara
8.10.2007 15:22:53   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mi smo v spalnici naredili iz knaufa garderobno sobo in ima gor drsna vrata (z ogledalom) - notr pa so omare s hrbtniščem in brez sprednjih vrat - poličke, izvlečne mreže ( našraufane pod policami... za spodnje perlo, nogavice - iz Ikee), palice za obesit obešalnike. user posted image


evo tko sem si jaz omislila - s tem, da bi meni tast naredil kar omare brez vrat. Jana73, a to si dala potem tiste alumini profile?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Garderobna omara
8.10.2007 22:56:37   
rija
mi imamo zelo podobno kot jana73 user posted image

knauf za predelno steno, drsna vrata brez ogledala user posted image , notri pa pač omarni del z hrbtiščem, za perilo izvlečne plastične posode iz ikee, palice, obešalnike za kravate, pasove, izvlečni del za hlače na rob ....celo okno mamo za prezračevanje, lučke....pa še kakšno lojtro user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Garderobna omara
8.10.2007 23:00:45   
bušika
Mi mamo v sobah vgradne omare z drsnimi vrati...je super prostorna... no mi jo mamo v steni...če me razumeš.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Garderobna omara
9.10.2007 7:58:23   
Anonimen
Obvezno vgradna omara ali garderobna soba. Tudi v predsobi so mi najbolj všeč vgradne omare, predvsem iz praktičnega razloga

(odgovor članu bušika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Garderobna omara
9.10.2007 12:30:14   
Annny
Jaz bi v bistvu večino vseh omar naredila vgradnih, pa še kakšno garderobno sobo za povrhuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Garderobna omara
9.10.2007 12:32:23   
Anonimen
homemade omaro, slike so v albumu user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Garderobna omara
13.10.2007 21:57:24   
Anonimen
garderobno sobo...vrata bodo drsna, not so pa pax omare iz ikeje brez vrat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Garderobna omara
16.10.2007 14:54:50   
Tanik
bom kar tukaj vprašala, tisti ki imate garderobne sobe. a lahko kako fotko, ker imam prostor namenjen garderobni sobi pa še ne vem kako naj bi noter izgledalo.
bi bila vesela kakih informacij, nasvetov. pa v ikeo imam namen it malo polgedat, če kaj najdem.

lp


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Garderobna omara
17.10.2007 8:37:35   
k1
na gradbenem forumu www.podsvojostreho.com imaš cel kup informacij o tem. pa upam da ni prehuda reklama za drug forum. 

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Garderobna omara
17.10.2007 8:38:07   
k1
ups, sory, ne vem kako je na to temo prišlo. spada pod en drug naslov: ytong. 

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Garderobna omara
17.10.2007 21:56:28   
Annny
Mogoče kaj takega..z mlečnim steklom:

user posted image


user posted image


user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?