|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H20 parni čistilnik?
4.1.2008 10:04:25   
total
Ga ima katera in kako se obnese,gledam reklamo in tuhtam če bi si ga naročila?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: H20 parni čistilnik?
4.1.2008 10:15:52   
Klarita
To pa tudi mene zanima in kako se obnese na laminatu?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: H20 parni čistilnik?
4.1.2008 10:29:51   
bučkabb
jaz ga nimam, sam sem pa slišala že veliko kritik, da je to spet eno navadno sranje, ki se sveti na teh reklamah.
sploh za laminat niso baje dobri ti parni, ker se po pari baje rasteza in napihuje

to so samo iskušnje in govorice nekaterih ko ga imajo, iz prve roke ti pa ne morem povedat ker ga nimam in si ga tud nikol ne bi kupla iz teh reklam, ko vse tak lep napihnejo in prikažejo

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: H20 parni čistilnik?
4.1.2008 10:32:22   
Anonimen
Jaz sem tud razmišljala da bi ga. Sam k mam laminat povsod.....ne vem no kako bi reagiral na tolk vode. K pravjo da kar mokra sled ostane. Pa da ful moč izgublja hitro. Tko da midva bova raj mal šparala pa si orng sesalc k ma možnost čiščenja z paro kupla. Res da je ful dražji, sam ga lahko pa za vse uporabljaš. Mi je dala idejo ena uporabnica za en tak sesalec in zdej pridno šparavauser posted image .

(odgovor članu bučkabb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: H20 parni čistilnik?
4.1.2008 11:54:05   
vesna.com
Iz prve roke:
-super za za vse gladke površine
-za parket ne priporočam pogoste uporabe,le občasno
-moči pri delu ne izgublja,dela z vso paro kolkr cajt pač delaš,samo vmes vodo dolijem
-super očistim tudi ploščice,s paro razkužim wc z uporabo krpe za enkratno
-za tepihe glih ni,ker ne sesa,sam čisti
-tko da kar dela v reklami je res,sam tist tepih je mal lari fari

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: H20 parni čistilnik?
4.1.2008 11:54:46   
vesna.com
PS Mokro ostane zlo mal,pa še tist se zlo hit posuši

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: H20 parni čistilnik?
4.1.2008 12:20:48   
total
Vesna jaz mam laminat pa celem stanovanju pol bi bil ok?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: H20 parni čistilnik?
4.1.2008 13:57:11   
lelaval
Par dni nazaj je bila debata o njem, ko je kovač spraševala o njem, ker bi čistila z njim tepihe. Je tudi mene v reklami privlačil, pa je ena, ki ga že ima napisala bolj slabo o njem. Meni se zdi fajn zato, ker razkuži. Ker pa imam po stanovanju parket, laminat in pluto, mi osatne le še za ćiščenje kopalnice - ta pa je bolj mala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?