|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
31.12.2013 18:05:06   
RAKICA1
Pozdravljene!
Z novim letom se pričnejo nove odločitve in nova pričakovanja. Zato lepo
vabljene vse ki želite z menoj hujšati po principu manj žri in večjega gibanja. Vabljene ste tudi ve z montinjiak dieto, ločevalno....
Z 3.1.2012 pričnem z novo tabelo in predlagam, da se tehtamo vsak petek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 11:24:16   
vila
ojla, se pridružujem, ker tako ne gre več naprej, v petek javim težo, pa lep prvi dan v novem letu

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 12:37:38   
lency25
Zdravo!
Še ena, ki si je zadala novoletno zaobljubo shujšati vsaj 15 kg. Začnem jutri z ločevalno dieto.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 13:22:25   
Pigy
sem z vami. sem že 1,5 meseca na ločevalni. izgubila sem 8 kg.
Čez praznike sem bila pridna, no včeraj sem si pa privoščila večerjo in ponoči sem mal jedla.
tko da Danes počivam, jutri imam vodni dan da se malo prečistim. potem pa spet po pameti naprej.

user posted image user posted image

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lency25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 13:24:33   
mamica deklicam
tudi jaz se bom pridružila. V petek javim vse podatke.

Pri nas 20.1. odprejo nov fitnes center, ki mi je najbližje in sem mojemu že tri dni nazaj obrazložila, da bom začela hoditi na Zumbo, ker tako naprej ne gre večuser posted image . Tako, da bo kombinacija manj žri in miganje in mora biti uspešna

(odgovor članu lency25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 15:47:54   
soncnica33
1. 1. res ni nek poseben datum za začetek hujšanja, pa vendar, nekje je potrebno začeti.

Po 2. nosečnosti sem po 3 letih in pol še vedno na 15+.

Se pridružejem, s čim manj kruha, delno ločevanje, dopoldne sadje...

Punce, pred nosečnostjo sem ob podpori RR-jevk že shujšala 22kg, ki sem jih 2 leti do druge nosečnosti uspešno krotila.
POTRUBUJEM VAŠO PODPORO!!!

Mislim da sem nekje na 79 kg, začetni cilj 75, nato 70, pa do končnega 65 /na mojo višino 164 cm/.

Sončice moje, pogumno naprej, ko bomo "padale" se bomo skupaj "pobirale"...

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 19:23:58   
Polona31
Tudi jaz sem vam pridružujem. Imam cca 10 kg viška in bi se jih srčno rada znebila. Nekih hudih diet se ne mislim iti, bom pa poskusila
malo več gibati in se ČIMBOLJ odpovedati sladkemu in...pri vsakem obroku pojesti toliko da bom lačna šla od mize in upam na rezultat.

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 21:05:58   
urshak
Tudi jaz se ponovno pridružim. Sem se v zadnjem mesecu čisto zapustila, sploh nisem stopila na tehtnico, tako da po moje me bo v petek kapuser posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
1.1.2014 21:55:37   
katerina123
Ojla punce!

Ful fajn, da ste odprle to temouser posted image .

Se tipkamo v petek.

Lp

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 8:26:13   
aleksandra123
Pozdravljene bodoče soborke z novoletno zaobljubo "shujšala bom":)))) Tudi jaz sem to sklenila. Pred tremi leti sem shujšala 14 kil, jih cca 5 pridobila nazaj, zadnji 2 leti teža niha med 64 in 67 kil(jasno sem zdaj blizu zgornji). Moj cilj je do poletja shujšati pod 60 , imam pa 165 cm.

(odgovor članu katerina123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 8:56:14   
vila
sem vesela, da se vas je nekaj javilo, sam kaj jaz delam v takšni skupini??? mam ogromno za shujšat, grrrrrr


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 9:10:26   
aleksandra123
Vila, veliko ali malo, vzpodbujale se bomo, pa bo šlo. Pri meni se teh 6-7 kil mogoče ne sliši dosti, ampak zadnji dve leti nisem imela volje, da bi se odpovedala hrani, ki redi, ravno toliko imam preveč, da se ne počutim več ok, uf, kar nekam me hlače tiščijo okrog pasu.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 9:42:28   
chupsy4
o super za tole temo user posted image

Sem ravno razmišlajala, če jo bo katera odprla, drugače bi jo sama. Tud jaz imam ogromno za zgubit.. Po prvem otročku je šlo namesto dol...še malo gor..v 3 letih se je kar nekaj nabralo, potem druga nosečnost, zdaj sem spet na porodniški, pa gre namesto dol, še naprej gor, tako da je zadnji čas za spremembo. Izgubit moram pa kar nekaj, za začetek bi blo kakšni 15 kg kar super. Potem pa še naprej!

Me veseli da se bomo spodubjale, in upam da nam bo skupaj lažje. user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 9:53:15   
aleksandra123
Kako se boste lotile hujšanja? Jaz nič posebnega, do pusta recimo nič sladkarij in minimalno kruha, sploh belega, pa več zelenjave in sadja(sem zadnje čase kar pozabila, da obstajata).

(odgovor članu chupsy4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 9:57:45   
miška17
Pozdravljene vse!

Želim vam oziroma nam veliko uspehov pri hujšanju in predvsem zdravja v novem letu 2014!

Vila kar korajžno. Začet je treba in prebrosti začetniške krize. Borit se je treba z seboj. To so nevidne bitke v sebi, ko premaguješ sebe. Res je to ni lahko.

Glede kolikšne kg sem imela pred štirimi leti in sem po hujšanju kg dve leti obdržala, da se niso vrnili, sem s to platjo dosežkov zadovoljna, pa si vedno rečem: nekaj mi je vendarle uspelo. Vendar še vedno nisem zadovoljna s to sedanjo težo in želim še nekaj kg spraviti dol.

Kg javim jutri.

Lp vsem



< Sporočilo je popravil miška17 -- 2.1.2014 10:00:22 >

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 10:00:45   
aleksandra123
Miška pozdravljena, midve sva pa že pred časom hujšali skuipaj, se spomnim, kako pridno si skrbela za tabelo. Zdaj greva pa še en krog, da bova končno zadovoljni, a ne:)))

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 10:08:13   
miška17

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Kako se boste lotile hujšanja?


Jaz tudi nič posebnega. 5 zmanjšanih obrokov čez cel dan, redna telovada, hoja oz. tek, ob vsakem obroku sadež ali zelenjava in veliko piti. Sladkarij pa čim manj oz. samo v nedeljo.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 10:12:21   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Miška pozdravljena, midve sva pa že pred časom hujšali skuipaj...


Pozdravlena, tudi jaz se te spolnem . Veš kaj zmogle bova.

< Sporočilo je popravil miška17 -- 2.1.2014 10:15:04 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 10:14:34   
aleksandra123
Bova! Pa ostale tudi!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 10:20:46   
urshak
vila nič bat, tudi jaz sem težkokategornica in povratnicauser posted image Miška mi je spodbuda.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 10:28:48   
pipapopa
Še enauser posted image

Sem mamica 3 mulčkov, ki so se rodili v roku treh let in po vseh porodih mi je cca.7kg ostalo+trebuh+rit+stegna user posted image

Imam pa ogromno razvad, kot je čips pred tv,kakšen hamburger za večerjo, cvrtje, čokolada,..user posted image tako da bo kar se tega tiče mi kar hudouser posted image

Bi pa morala gibati (mi je mož kupil mp3, ker sem rekla, da bom začela tečti), pa hodila sem na fitnes in zumbo, kjer sem le na kondiciji dobila. Sedaj pa mi zmankuje časa za šport, ker sem praktično cel dan v službi (do 18.00) kjer stojim, potem pa domov otroke porihtat za spat in ob 20.00 padem dol in se mi ne da še v telovadnico user posted image

Ampak bom probalauser posted image pa da vidim,kako hitro bom obupalauser posted image

Bi pa vas prosila, če ima katera kakšne recepte za te zdrave napitke, ker to bi pa lahko v službi počasi tankalauser posted image user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 11:40:50   
taly
Še jaz se vam pridružujem v novem letu, vas je kar nekaj starih. Lansko leto so mi šli kg. ob hujšanju gor namesto dol (vsake diete sem se držala glih en teden) in letos se bom lotila hujšanja drugače, z več vadbe, 5 do 6 manjših obrokov, občrtam pa vse sladkarije, kruh pz 2x na teden. Začela sem s 1.1. teža 68 kg, cilj 55 kg.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 13:10:08   
RAKICA1
TABELA
Ime: Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:

RAKICA1 0,0kg -5,60kg 86,80kg 65kg 81,20kg
vila
lency25
Pigy
mamica deklicam
soncnica33 0,0kg 79,0kg 65kg 79,0kg
Polona31
urshak
katerina123
aleksandra123
chupsy4
miška17
pipapopa
taly 0,0kg 68,0kg 55kg 68,0kg

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 13:11:50   
RAKICA1
Tudi jaz spadam pod težko kategorijo nažalost sedaj verjamem pa ,da nam skupaj bo vsem uspelo do idealne teže skupaj smo močnejše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in bolj uspešne pri hujšanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prosim za podatke za tabelo ,da dopolnim

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014
2.1.2014 13:18:58   
aleksandra123
No, pa začnimo, današnja teža 66,7, želim si pa na 59.

Jutri, v petek sporočim še enkrat, saj naj bi se v petkih "uradno" tehtale, je tako?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?