|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo AVGUSTA 2016
24.7.2016 17:04:40   
Allstar
Pozdravljene punce user posted image .

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo user posted image user posted image !

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z user posted image . Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa user posted image .

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo user posted image . Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem user posted image

< Sporočilo je popravil Allstar -- 24.7.2016 17:05:47 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
24.7.2016 20:23:18   
Katte
Se pridružujem. Drugi krog, doma dva otroka, plusek ali M pričakujem 18.8.
Srečno vsem!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
24.7.2016 22:10:46   
izida
Se pridružujem v upanju na user posted image user posted image

7.krog, brez otrok. Upajmo skupajuser posted image Ne pričakujem je 9. 8.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
25.7.2016 18:15:43   
pika poka 1
Pozdravljene!

Še ena tukaj, ki je NE pričakuje nekje okrog 8.8. user posted image

Imam že enega otroka in si močno želimo še enega user posted image

Upajmo skupaj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 10:41:20   
Veronique
Pozdravljeneuser posted image se selim k vamuser posted image
Grem v 3 krog po SS, user posted image se nimam. Ne pricakujem je okrog 22.8
Upam, da bo cimbolj zelen mesecuser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 10:53:21   
katjesss
Pozdravljene user posted image

Jaz je sicer malo bolj resno user posted image NE bom pricakovala komaj v septembru, ampak ok, malo upanja se imam, da rata naravno, brez kemije. Sicer bi prejsnji teden naj zacela s clomidom, ampak je moj G ta teden na dopustu, in me ne bi mogel spremljat, tako da je to padlo v vodo. Zdaj ta teden je O pa bova se enkrat probala, ce bo ratalo, ce ne pa bo potem s clomidom - upam da, drugace pa ze imava termin na neplodnostni septembra...ja ja leto se hitro obrne...

No ja...drzimo pesti za vse cakajoce, upajoce user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 12:12:15   
Allstar
Katjesss, na kateri kliniki pa imata termin? In kakšne preiskave? Ali si že karkoli imela? Upam, da vama uspe naravno, držim pesti!

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 12:16:28   
katjesss
Allstar ukc mb ....nic se nisva imela preiskav, jaz sem bila pri svojem G, kjer je ugotovil, da imam PCO, in predpisal clomid...bomo videli ja kako bo...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 13:45:30   
Veronique
katjesss tudi jaz cakam v Mb, termin imam novembra. Vseeno upam, da ne bova potrebovali tega obiska, ker bova zeuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 14:01:24   
katjesss
Veronique joj ja to bi bilo pa super .... Drzim pesti da bo tako user posted image , se namrec ze takooooo vlece vse skupaj...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 14:40:43   
Katriss
Še jaz se pridružujem. 14. krog, 0 otrok, 20. avgust, sicer pa septembra obravnava pri svoji ginekologinji, da vidimo, v čem je problem...

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 15:48:16   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce user posted image .

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo user posted image user posted image !

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z user posted image . Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa user posted image .

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo user posted image . Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem user posted image



Allstar, kdaj imaš ti pregled jajcevodov?vem, da si spraševala o tem. Te je kaj strah? Mene fuuul.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 17:16:00   
Damuš
Pozdrav!

Še mene na seznam. Mislim da bo to 6. krog (vsak mesec uspešno pozabimuser posted image ). user posted image pa pričakujem ... recimo da 8.8 (so rekli, da moram upoštevat najdaljši cikeluser posted image ).

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 19:55:34   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce user posted image .

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo user posted image user posted image !

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z user posted image . Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa user posted image .

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo user posted image . Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem user posted image



Allstar, kdaj imaš ti pregled jajcevodov?vem, da si spraševala o tem. Te je kaj strah? Mene fuuul.


izida septembra moram poklicati, da se naročim. So rekli, da pokličem ko se mi začne menstruacija, tako da presvidevam, da bom septembra že na vrsti. Še vedno pa upam, da prej uspe, ker me je vseh teh posegov zelo strah. Sem pa v LJ. In ne vem, a so to kontrolni pregledi, ali je to že neplodnostna obravnava user posted image . Ko imate termin za neplodnostno, kaj vam začnejo delati? Kakšne preiskave?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
26.7.2016 20:00:35   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce user posted image .

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo user posted image user posted image !

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z user posted image . Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa user posted image .

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo user posted image . Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem user posted image



Allstar, kdaj imaš ti pregled jajcevodov?vem, da si spraševala o tem. Te je kaj strah? Mene fuuul.


izida septembra moram poklicati, da se naročim. So rekli, da pokličem ko se mi začne menstruacija, tako da presvidevam, da bom septembra že na vrsti. Še vedno pa upam, da prej uspe, ker me je vseh teh posegov zelo strah. Sem pa v LJ. In ne vem, a so to kontrolni pregledi, ali je to že neplodnostna obravnava user posted image . Ko imate termin za neplodnostno, kaj vam začnejo delati? Kakšne preiskave?



Tudi jaz držim pesti, da ti uspe prej. user posted image jaz mislim, da se ta prwglwd šteje še pod kontrolno obravnavo, da pač vidijo, če je tukaj kaj narobe. Glede neplodnostne pa potem naprej, če še po morebitni laparo ne bi bilo uspeha ali pa je slab spermiogram. Naj me popravi katera, ki je že bila v teh vodah.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 8:49:58   
Allstar
Tudi jaz mislim tako. Ampak nekatere pa imajo že bapotnice za neplodnostno, pa še niso imele nobenih preiskav. Saj je vseeno, samo da uspe user posted image .

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 9:27:40   
Veronique
Meni pa se mogoce to, da vam delajo prej preiskave zdi se boljse. Glede na to, da ti potem v neplodnostni itak to naredijo pa si mogoce prihranis nekaj cakanja, ce imas te izvide ze zraven, nevem. Je pa res, da s tem nimam izkusenj tako da...user posted image

< Sporočilo je popravil Veronique -- 27.7.2016 9:28:13 >

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 9:54:21   
Katte
Ko sva z mojim še delala na prvi zanositvi, je on najprej šel na spermiogram (napotnico je dobil pri svojem splošnem zdravniku), potem je meni naredila moja G laparoskopijo, odstranila endometriozo, po dodatnih pol leta neuspeha mi je pa napisala napotnico za neplodnostno. Izbrala sem si Reša. Preden sem šla, sem še samoplačniško (Adrialab) dala pregledat hormone (FSH, LH, prolaktin) in prišla k Rešu že pripravljena. Nisem pa prišla do postopka, ker mi je za začetek predpisal klomifen in je uspelo že v prvo user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 9:57:22   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Meni pa se mogoce to, da vam delajo prej preiskave zdi se boljse. Glede na to, da ti potem v neplodnostni itak to naredijo pa si mogoce prihranis nekaj cakanja, ce imas te izvide ze zraven, nevem. Je pa res, da s tem nimam izkusenj tako da...user posted image



Res je... zelo je odvisno od ginekologa. Nekateri dajo takoj na neplodnostno, nekateri res čakajo natanko eno leto na prve preiskave nasploh. Meni je moj G rekel, da ne razume tega čakanja nekaterih G. Če ob rednih SO, zavedanju ovulacij in najbolj "plodnih" letih ne uspe v pol leta, potem je nek drug, fizični vzrok in je brez veze čakat.

Najbolj sem vesela, da mi moj G ni niti enkrat pridigal o psihi in tem, da odmislim, pa potem bo. Tudi to nekateri svetujejo, preden dajo na kakršne koli preiskave. Jaz ne morem odmisliti te želje in je dati na stran. Je del moje zavesti, kljub temu da živim normalno življenje in delam še druge stvari, s katerimi se zaposlim.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 10:11:26   
Veronique
izida res je, me pac zivimo s to zeljo. Jaz si zivljenja ne podrejam morebitni zanositvi, isto hodim ven, uzivam, grem na morje, spijem pivo/vino... ampak vseeno imam to nekje v podzavesti, nemogoce je odmisliti.
Je pa res, da sem dobila direkt napotnico zaradi dveh SS zaporednih in ne, ker ne bi mogla zanositi. Ocitno to ni problem, ampak je drugje. Verjetno se potem tudi na druge stvari osredotocijo s preiskavami, nevem. Upam, da do tam sploh ne bo treba nouser posted image sem se vedno optimist

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 10:17:58   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

izida res je, me pac zivimo s to zeljo. Jaz si zivljenja ne podrejam morebitni zanositvi, isto hodim ven, uzivam, grem na morje, spijem pivo/vino... ampak vseeno imam to nekje v podzavesti, nemogoce je odmisliti.
Je pa res, da sem dobila direkt napotnico zaradi dveh SS zaporednih in ne, ker ne bi mogla zanositi. Ocitno to ni problem, ampak je drugje. Verjetno se potem tudi na druge stvari osredotocijo s preiskavami, nevem. Upam, da do tam sploh ne bo treba nouser posted image sem se vedno optimist


Za take situacije, kot si jih imela, se absolutno strinjam, da te da takoj na neplodnostno. Tocno tako, to je v naši podzavesti. Uspelo bo, boš videlauser posted image stiskam ti pesti

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 10:27:09   
Veronique
Ja normalno, VSEM nam bo uspelouser posted image
Se prav vidi, da sem malo odnos spremenila - ta mesec nisem bila zalostna ali razocarana, ko je prisla user posted image ampak se veselim novega zacetkauser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 10:28:31   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ja normalno, VSEM nam bo uspelouser posted image
Se prav vidi, da sem malo odnos spremenila - ta mesec nisem bila zalostna ali razocarana, ko je prisla user posted image ampak se veselim novega zacetkauser posted image



Vsak mesec lažje prebolimo tečko se mi zdi,....

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 12:35:16   
Veronique
A ves, da sem zadnjic dobila pod nos, da zdaj ko grem na dopust bo pa 100% uspelo?!? Ja hudica no user posted image 2x mi je uspelo, 2x sem mislila na to in 2x je slo brez dopusta. Mi je cisto pritisk dvignilouser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
27.7.2016 12:42:56   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

A ves, da sem zadnjic dobila pod nos, da zdaj ko grem na dopust bo pa 100% uspelo?!? Ja hudica no user posted image 2x mi je uspelo, 2x sem mislila na to in 2x je slo brez dopusta. Mi je cisto pritisk dvignilouser posted image


Si mislila pod drugo temo to napisati?user posted image Joooj Veronique, tudi jaz isto vsake toliko ob vprašanju zakaj še ni😀 Ne mislit na to, z dopusta boste zagotovo trije, to moraš odmislit. Zavest lahko odmisliš? Mogoče potlačiš, drugo ne...Med ležanjem na plaži res ne melješ tega, nekje v tebi pa je želja prisotna..Verjamem, da bomo tudi me enkrat prišle do cilja
..zavedno ali ne....veselje bo enakouser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?