|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
31.7.2016 22:31:32   
Sofie

Jaz bi se zanašala na UZ in teste. Nikakor na sluz. Tako so meni naročili. Pa rekli so da to da M niha za dan, dva je normalno. Redko katera ima točno M vsak mesec. Nihanje nekje do 35 dneva je normalno.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 6:10:44   
Storžek3
Ja je možno. Pri meni je bila O različno med 14. Dnevom in 21. Dnevom cikla, to je tudi do 1 teden zamika. Kaj pa BT si meriš? Meni je večinoma Bt bila najbolj zanesljiva v kombinaciji s testi.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 6:28:50   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: rozica15

Midva tudi upava, da se prime in bo še en spomladanski user posted image , prva je jesenska ,oktoberka 2015 user posted image . Imam jih pa 24.



Jaz si pa nikoli nisem želela, da bi rodila v kakem posebnem mesecu. Ok, za vozičkanje sem si mislila, da so boljš spomladanski meseci, ampak to ni ravno strasno pomembno.

Če me pa zdaj vprašate ... bi si pa želela še eno jesensko dete, ker res ni boljšega, kot da se otrok odvaja od plenic poleti. Pa vozičkat se da tudi pri -10user posted image . Tudi še s čist malimi (naše sosede je skoraj kap, ko sva enkrat se sprehajala, pa je bilo -10. Je rekla ena: "O vidva sta pa pogumna!")
Seveda pa ne bom imela nič proti, če bo spomladanskouser posted image Pravzaprav bom fuuuul vesela.

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 8:41:33   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja je možno. Pri meni je bila O različno med 14. Dnevom in 21. Dnevom cikla, to je tudi do 1 teden zamika. Kaj pa BT si meriš? Meni je večinoma Bt bila najbolj zanesljiva v kombinaciji s testi.


Hvala za info. Ne, si ne merim.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 8:43:00   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja je možno. Pri meni je bila O različno med 14. Dnevom in 21. Dnevom cikla, to je tudi do 1 teden zamika. Kaj pa BT si meriš? Meni je večinoma Bt bila najbolj zanesljiva v kombinaciji s testi.



Storžek, ampak tisti mesec ko ie 21. dan v rednem ciklusu, je malo upanja, da se prime in obstane.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:18:00   
Allstar
izida, vse je odvisno od tega ali se ti podaljša cikel, ali imaš pa samo zapoznelo ovulacijo. Če se ti še cikel podaljša, potem ni problem v lutealni fazi, ampak je samo cikel daljši - do 35 dni je ok. Če pa opaziš par mesecev zaporedoma pozno ivulacijo in potem prej kot 12 dni kasneje menstruacijo, potem pa je problem v lutealni fazi. To zdravijo mislim da s progesteronom, ki pomaga da rumeno telesce ne popušča prehitro. Torej če se ugotovi, tudi naj ne bi bil problem.
Kar se tiče pa tvoje ovulacije ta mesec, bi pa jaz zaupala testu. Ko je bil pozitiven je bil vrh. In kakšen dan za tem naj bi nastopila ovulacija. Če si imela snežno bele ovulacijske teste, potem se ti tudi doba od vrha do O ni podaljšala. Izcedek je pa mogoče lahko kaj drugega. Meni se včasih naredi po spolnem odnosu, včasih pa ne. In to j včasih še dva dni potem. Sem prebrala, da nekatere spermo in sluz menjajo za ovulacijsko sluz, pa mi ni bilo jasno kakouser posted image . Pa sem zdaj že večkrat zapazila. In če ne bi točno vedela v ciklu, kje sem, potem bo to komot zamešala.
Po mojem ni bilo.nič narobe pri tebi in upam, da vama ta mesec že uspe user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:27:26   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

izida, vse je odvisno od tega ali se ti podaljša cikel, ali imaš pa samo zapoznelo ovulacijo. Če se ti še cikel podaljša, potem ni problem v lutealni fazi, ampak je samo cikel daljši - do 35 dni je ok. Če pa opaziš par mesecev zaporedoma pozno ivulacijo in potem prej kot 12 dni kasneje menstruacijo, potem pa je problem v lutealni fazi. To zdravijo mislim da s progesteronom, ki pomaga da rumeno telesce ne popušča prehitro. Torej če se ugotovi, tudi naj ne bi bil problem.
Kar se tiče pa tvoje ovulacije ta mesec, bi pa jaz zaupala testu. Ko je bil pozitiven je bil vrh. In kakšen dan za tem naj bi nastopila ovulacija. Če si imela snežno bele ovulacijske teste, potem se ti tudi doba od vrha do O ni podaljšala. Izcedek je pa mogoče lahko kaj drugega. Meni se včasih naredi po spolnem odnosu, včasih pa ne. In to j včasih še dva dni potem. Sem prebrala, da nekatere spermo in sluz menjajo za ovulacijsko sluz, pa mi ni bilo jasno kakouser posted image . Pa sem zdaj že večkrat zapazila. In če ne bi točno vedela v ciklu, kje sem, potem bo to komot zamešala.
Po mojem ni bilo.nič narobe pri tebi in upam, da vama ta mesec že uspe user posted image



Hvala Allstar! Danes sem 21. dan in je na hlačkah prisoten rjav izcedek. Ravno berem Pušenjaka, da če se to pojavi pred 23. Dnem pri rednem ciklusu, gre lahko ravno zato kot praviš, za popuščanje rumenega telesca.bom povedala svojemu g. Tudi tebi želim, da čimprej uspe in v roke dobiš svojo štručkico.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:29:09   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

izida, vse je odvisno od tega ali se ti podaljša cikel, ali imaš pa samo zapoznelo ovulacijo. Če se ti še cikel podaljša, potem ni problem v lutealni fazi, ampak je samo cikel daljši - do 35 dni je ok. Če pa opaziš par mesecev zaporedoma pozno ivulacijo in potem prej kot 12 dni kasneje menstruacijo, potem pa je problem v lutealni fazi. To zdravijo mislim da s progesteronom, ki pomaga da rumeno telesce ne popušča prehitro. Torej če se ugotovi, tudi naj ne bi bil problem.
Kar se tiče pa tvoje ovulacije ta mesec, bi pa jaz zaupala testu. Ko je bil pozitiven je bil vrh. In kakšen dan za tem naj bi nastopila ovulacija. Če si imela snežno bele ovulacijske teste, potem se ti tudi doba od vrha do O ni podaljšala. Izcedek je pa mogoče lahko kaj drugega. Meni se včasih naredi po spolnem odnosu, včasih pa ne. In to j včasih še dva dni potem. Sem prebrala, da nekatere spermo in sluz menjajo za ovulacijsko sluz, pa mi ni bilo jasno kakouser posted image . Pa sem zdaj že večkrat zapazila. In če ne bi točno vedela v ciklu, kje sem, potem bo to komot zamešala.
Po mojem ni bilo.nič narobe pri tebi in upam, da vama ta mesec že uspe user posted image


Joj, semenske tekocine pa nisem zamešala s sluzjo☺☺☺☺verjamem, da se kateri tudi to zgodi

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:42:15   
Veronique
Lahko da je popuscanje rumenega telesca, ce so pred M prisotni rjavi izcedki (za to mislim da dobis Dabroston, ki hitro in ucinkovito resi to), lahko pa da je morda vgnezditvena?user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:43:34   
Storžek3
Ne, sem zanosila ravno v ta daljših ciklih, ampak po moje to ni važno. Cikli pa trajajo od 28 do 35 dni, vedno pa točno 14 dni po O pride M. Rjavi izcedek je lahko tudi vgnezditev, če si imela 6 dni nazaj O, ali pa ovulacijska krvavitev če imaš mogoče šele sedaj O.


(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:44:55   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Lahko da je popuscanje rumenega telesca, ce so pred M prisotni rjavi izcedki (za to mislim da dobis Dabroston, ki hitro in ucinkovito resi to), lahko pa da je morda vgnezditvena?user posted image


Ja! To imam prvič, in mu bom omenila v tem mesecu, da mi potem napiše dabroston. A ni malo prehitro za vgnezditveno? Poleg tega imajo to redke ženske.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:46:42   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ne, sem zanosila ravno v ta daljših ciklih, ampak po moje to ni važno. Cikli pa trajajo od 28 do 35 dni, vedno pa točno 14 dni po O pride M. Rjavi izcedek je lahko tudi vgnezditev, če si imela 6 dni nazaj O, ali pa ovulacijska krvavitev če imaš mogoče šele sedaj O.




Hvala, ker se "ukvarjate" z mano, ampak res sem hvaležna za vsak nasvet. Sem prav jezna, da je prišel tale izcedek, zdaj pa bom cel teden nestrpnauser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:47:58   
Veronique
Kateri dan po O si, 7? Tu nekje bi ze skoraj lahko bila, se spomnim prejsnje teme, ko je dvema ze 9 dan po O pokazal test dve crtici, torej bi tu nekje lahko bila krvavitev. Drzim pesti, da je to touser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 10:52:26   
Storžek3
Če si imela prvič tak izcedek potem jaz sploh ne bi skrbela, da gre za popouščanje rumenega telesca. Če bi se to več ciklov ponavljalo pa povej svoji G.
jaz mislim, da je kar vgnezditvena user posted image poročaj!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 11:09:15   
izida
7.dan. bomo videli, kako se razplete. A pa te vgnezditvene je tud ful malo?jaz sem mela sam na papirčku in na hlačkah tak rjav flekec?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 11:12:38   
Veronique
Morda bi pa res lahko bilo to!user posted image
Vgnezditvena se pojavi pri prbl. 1/3 zensk (torej to niti ni tako malo), ponavadi 6-12dni po O se mi zdi. Pa res je tega izredno malo. Tako da.... bodi pozorna zdaj na kake znakce, ce bodouser posted image
Se pa strinjam s tabo storzek3, ko pravis, da ni panike, ce se to zgodi 1x.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 11:17:28   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Morda bi pa res lahko bilo to!user posted image
Vgnezditvena se pojavi pri prbl. 1/3 zensk (torej to niti ni tako malo), ponavadi 6-12dni po O se mi zdi. Pa res je tega izredno malo. Tako da.... bodi pozorna zdaj na kake znakce, ce bodouser posted image
Se pa strinjam s tabo storzek3, ko pravis, da ni panike, ce se to zgodi 1x.


Hvala. Znakcov ni nobenih, samo tako špikanje kot takrat, ko se pripravlja PMS

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 11:20:00   
Veronique
No to je tudi dober znak, ce je to res vgnezditvena
Drzim pesti!user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 11:22:13   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

No to je tudi dober znak, ce je to res vgnezditvena
Drzim pesti!user posted image



Ne trzam več na te znakce, dokler nista na testu 2 črtici. Sem imela že vse možne pa nič. Seveda upam na najboljše, po drugi strani pa se veselim, da tudi če ne uspe, imam ta mesec pregled prehodnosti...drzim pesti za vse...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 11:28:47   
Veronique
To pa te razumem ja, prvic sem imela grozno bolece prsi (torej celo en znak), naslednjic pa cisto nic, nobenega. A ko pa nisem user posted image pa imam vsak mesec znakeuser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 12:51:10   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO:

Joj, semenske tekocine pa nisem zamešala s sluzjo☺☺☺☺verjamem, da se kateri tudi to zgodi



Enako sem jaz razmišljala user posted image ! To pa že ni mogoče user posted image . Ampak se je izkazalo, da bi lahko zamešala, če ne bi sledila ciklu. Ker je bilo enake strukture in barve, kot beljakast izcedek pri ovulaciji. In če se mi ne bi to zdaj parkrat naredilo, tudi ne bi povezala.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 13:17:57   
ječi12
Mene pa bolijo prsa(ker smesn izraz) tko da ker je tocno 1 tedn do M predvidevam da je normalen pms ;) tko da drug tedn na morje uzamem lunettko user posted image

upam da je vgnezditvena tudi jst, 7.dan je lih prav ;) bomo drzale pesti!


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 17:41:26   
Veronique
Jaz pa sem danes zacela z O testi (itak so se brez crtice) in upam, da cimprej pride vrhuser posted image startamo novi krog in upamo na cimvec uspehauser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 18:06:54   
ječi12
Drzim pesti veronique!

Kako te listici delujejo? A ko so crtice pomen O in je Akcija?user posted image


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
1.8.2016 19:36:22   
ječi12
Punceee!

A mi poveste a dons je 7dni po O in 7dni do M...mene boli spodi kot pri M, a ze zdej? A bom se cel tedn mela take fore do M user posted image kok bednoooo....najbrz vgnezditvena ne boli aneuser posted image user posted image bi blo pa fajnnnn!!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?