|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 8:28:03   
Veronique
Aaaaaa super!!!!! Kako lepo, to prinasajo sreco tvoji testi zgledauser posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 8:40:19   
rozica15
Čestitke Damuš user posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 8:58:50   
ječi12
Pomojem si ne domisljas! Cestitkeeeeuser posted image

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 9:29:15   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Veronique, bom poiskala kasneje katere teste sem narocila. Sem jih pa ravno v soboto poslala Damus, da se njej prinesejo sreco in cim prej user posted image . Zgleda je kar dobro uspelo. user posted image



Punce. hvala za cestitke.

Joooj, res upam, da je to to. Možu še ne bom povedala. Se želim prepričati še s kakšnim testom.
Sam klinc, ko nimam Viola testov doma, tisti vem, da so tudi za zgodnje odkrivanje nosečnosti (sem naredila v prvi nosečnosti).
Bom jutr ali pa v soboto (če bom zdržala hahaha) naredila še enega kitajskega, pa če bo spet črtica bom naredila še First sign.

Joj že vidim, da bom skurla milijon testov user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 10:18:20   
Veronique
Itak da je!!
Pa se to... ko je meni ta cheap iz ebaya kazal rahlo mini crtico (pa vseeno vidno) mi je FS narisal konkretno, da ni bilo dvomauser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 11:00:14   
Damuš
Sem zdaj naredila še FS - ja sej vem, člist brez veze, ker ni jutranji urin. Ampak si nisem mogla pomagati.
Pa je bel kot sneg.

Tako da ... po moje ne bo nič. Bom počakal na jutri, da se vlije, če se pa slučajno ne bo, bom pa v soboto spet naredila kak test.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 11:19:35   
Veronique
Ne, FS potrebuje visjo vsebnost hormona (25enot), ti ebay pa so 10enot menda. Poleg tega ni bil jutranji urin pa vseeno je se dokaj hitro. Pozitivno misli Damus! Jutri se lepo naredi enega tega ebay pa bo 100% mocnejsa crtica, bos videlauser posted image
Kako pa si kaj z znakci, je kaj posebnega?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 11:24:13   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ne, FS potrebuje visjo vsebnost hormona (25enot), ti ebay pa so 10enot menda. Poleg tega ni bil jutranji urin pa vseeno je se dokaj hitro. Pozitivno misli Damus! Jutri se lepo naredi enega tega ebay pa bo 100% mocnejsa crtica, bos videlauser posted image
Kako pa si kaj z znakci, je kaj posebnega?



Saj to je. Znakci so točno taki kot pred M. Boli me v jajčnikih, pa v križu. bradavičke so občutljive - enako kot pred vsako M. Še glava me hoče bolet. Edini znak, ki ga pogrešam, je bolečina ob straneh dojk.


(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 11:27:28   
Damuš
Če nagnem ekran od računalnika dost nazaj, je črtica na kitajskem testu že skoraj enako močna kot testna user posted image user posted image user posted image

Joj sorry punce, men konkretno špila danes.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 11:31:33   
Storžek3
Kaj pa če popoldan narediš še enega kitajskega? Verjetno jih imaš več? Ma tista črtica na sliki se zdi prava črtica, jaz jo vidim čist lepo.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 11:48:58   
Veronique
Ja hudica, to mene jezi, ker so znaki isti za M kot za nosecnost ha ha, jaz sem mela enako kot si napisala. Ampak brez dvoma je to konkretna crtica, prav lepo se jo da videt. Ni tista psiho crtica, ko mores nest test na sonce in pod tocno dolocenim kotom pogledat, da nekaj vidisuser posted image brez dvoma je tam in je mocna. Jaz bi kar verjela temu testu

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 12:04:30   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Kaj pa če popoldan narediš še enega kitajskega? Verjetno jih imaš več? Ma tista črtica na sliki se zdi prava črtica, jaz jo vidim čist lepo.


Ah ... ne bom. Če je bila že z jutranjim urinom tako rahla črtica, pol res nima smisla danes še delat teste.
Bom počakala do jutri.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 12:16:17   
katjesss
Damuš drzim pesti in upam da bo jutri ze kaj bolj jasno ...

Jaz pa danes nisem imela druge izbire, glava me je tako zacela bolet, da sem vzela 2lekadola...upam da zdrzim nekako se do konca sluzbe, proti prej je ze ok, se vedno pa boli in slabo mi je....ah te nase migrene user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 12:17:23   
rozica15
Punce, dajte mi nekaj povedat. Danes sem prvič probala ovulacijski test in me zanima, če barva črtice z bližanjem vrha O fejst potemni? Jaz sem imela malenkost temnejšo črtico od kontrolne, upam, da še ujamem user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 12:34:47   
Allstar
Damuš čestitkeee user posted image user posted image user posted image !

To je sigurno to user posted image !! Jutri ti bo še potrdilo, potem pa srečno in veselo do konca user posted image

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 12:46:15   
Veronique
rozica ja, to je to! Kar v akcijouser posted image to je pozitiven O test tako da bi naj ovulacija nastopila v 12-36urah se mi zdi.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 13:00:47   
rozica15
Veronique hvalaaa, potem je točna kot sem si jo napovedala, sem čist iz firbca sprobala, da vidim, če mam prav kdaj bi jo mogla imet. Naslednji teden pa še morje user posted image tako, da se mi ne bo tolk vleklo čakanje do dneva D user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 13:15:35   
Damuš
Punce res hvala za čestitke in pozitivo. ma, jaz kar ne vem kaj naj mislim. Ob tisti belini na FS se tista črtic na prvem testu odlično vidiuser posted image .

Zdaj sem se spomnila, da sem včeraj popila pol radlerja ... Upam, da nisem naredila preveč škode s tem.

Nisem se mogla zadržati in sem odšibala v Dm po dodatne teste (CB in FS) - to pomeni da sem se peljala 10 km v eno smer user posted image .

Bom jutr še naredila kitajskega z jutranjim urinom, pa bom počakala kaka situacija bo čez dan. Če do sobote M ne bo, bom pa naredila še ostala dva testa.

Jooooj kk bi bilo fajn, da bi bilo resuser posted image user posted image

(odgovor članu rozica15)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 13:17:27   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Sem zdaj naredila še FS - ja sej vem, člist brez veze, ker ni jutranji urin. Ampak si nisem mogla pomagati.
Pa je bel kot sneg.

Tako da ... po moje ne bo nič. Bom počakal na jutri, da se vlije, če se pa slučajno ne bo, bom pa v soboto spet naredila kak test.



Js na teh kitajskih, nisem nikoli imela crtice, ko ni bilo user posted image . Pa sem pred pozitivnim testom naredila dva. Ne vem no. Je pa res, da je tale za 10 mIU hCG/ml, First sign pa za vec. Js sm po parih dneh bolj rahlih crtic na teh testih, naredila CB digitalnega in je po minuti pokazal pregnant, tako da ne vem. Srcno upam, da je to res to zate, drugace bom mela se slabo vest kake zanic teste sem ti poslala.user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 13:28:03   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Sem zdaj naredila še FS - ja sej vem, člist brez veze, ker ni jutranji urin. Ampak si nisem mogla pomagati.
Pa je bel kot sneg.

Tako da ... po moje ne bo nič. Bom počakal na jutri, da se vlije, če se pa slučajno ne bo, bom pa v soboto spet naredila kak test.



Js na teh kitajskih, nisem nikoli imela crtice, ko ni bilo user posted image . Pa sem pred pozitivnim testom naredila dva. Ne vem no. Je pa res, da je tale za 10 mIU hCG/ml, First sign pa za vec. Js sm po parih dneh bolj rahlih crtic na teh testih, naredila CB digitalnega in je po minuti pokazal pregnant, tako da ne vem. Srcno upam, da je to res to zate, drugace bom mela se slabo vest kake zanic teste sem ti poslala.user posted image


Joj ne imet slabe vesti ...

Sej je itak še zgodi za delat teste - glede na ovulacijo naj bi user posted image prišla jutri. Glede na moje cikle /28 dni ... zadnja 2 sta bila na 26 dni) pa šele v nedeljo. Sej zato sem napisala, da bom zaenkrat ostala pri teh tvojih testih ... Pa če praviš, da ti nikol niso pokazali črtice, ko nisi bila N, pol že more držat tud pri men. Sam jz sem bolj ziheraš. predvsem pa ne bi rada moža najprej spravila v nebesa, pol bi pa sledil hladen tuš., ko ne bi bilo nič iz tega.
Čeprav pa priznam, da me ima, da bi mu povedala takoj ko pride iz službe. user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 13:40:23   
lola85 RR
Ojla punceuser posted image
New girl in town!!!user posted image
user posted image pričakujem enkrat v naslednjem tednu. Upam!!
Bo pa to moja 5.nosečnost, vendar mi doma lepše dneve samo en fantek, moj mavrični fantekuser posted image
2 dni mi je že slabo za znoret, včeraj sem celo bruhala, joške me bolijo tukaj pri pazduhah, bradavice občutljive... Se ne slepim, da so lahko to samo simptomi menstruacije.
Bomo videliuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 15:43:52   
ječi12
Lola85 drzim pesti tudi zate! Imas pa res noro pot za sabo glede tega! Upam da cimprej donosis se enega zdravega otrocicka!

Joj damuš si predstavljam kako si zivcna ;) nazadnje sm bila tkole pri 24h uauu ;)

Me zanima kako bo tokrat ko zaostane M ;) hehe, komaj cakam!
Js sm se od zivcnosti zjutri ker nism nasla druzga polulala v skodelico in mamo se dons smeh ko se o tem pogovarjam s prjatlcami user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 16:04:24   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Joj damuš si predstavljam kako si zivcna ;) nazadnje sm bila tkole pri 24h uauu ;)

Me zanima kako bo tokrat ko zaostane M ;) hehe, komaj cakam!
Js sm se od zivcnosti zjutri ker nism nasla druzga polulala v skodelico in mamo se dons smeh ko se o tem pogovarjam s prjatlcami user posted image


user posted image

Jaz sem pa pri prvi nosečnosti tud delala en dan pred zaostankom al na dan ko bi dobila M test. Z jutranjim urinom seveda. Mela sem pa CB, ker je kao najbolj zanesljiv. Sam sem ga očitno preveč namočila (lej, ziher je ziheruser posted image ) in ni pokazal čisto nič (je bil elektronski).
Tako da sem na poti iz službe naredila 10 km ovinek, da sem kupila teste in sem naredila potem s popoldanskim urinom.

Oh mene bo pobralo do jutri zjutraj. Po moje bom že ob 3.00 delala testuser posted image
In itak si nisem mogla pomagat - sem že povedala možu. Jao, zdej pa res upam, da je to to.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 16:05:24   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

Ojla punceuser posted image
New girl in town!!!user posted image
user posted image pričakujem enkrat v naslednjem tednu. Upam!!
Bo pa to moja 5.nosečnost, vendar mi doma lepše dneve samo en fantek, moj mavrični fantekuser posted image
2 dni mi je že slabo za znoret, včeraj sem celo bruhala, joške me bolijo tukaj pri pazduhah, bradavice občutljive... Se ne slepim, da so lahko to samo simptomi menstruacije.
Bomo videliuser posted image


Lola dobrodošla. Upam da zagledaš user posted image in da bo vse vredu tokrat.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
4.8.2016 17:44:17   
Veronique
Pa saj je jasno, da si mu povedalauser posted image jaz ze tudi komaj cakam, da bo kaj za povedatiuser posted image

lola dobrodosla med nami! Kaksna zgodbauser posted image upam, da aprila dobis v roke drugega mavricnega otrockauser posted image

Pri meni ni nic novega, 10 dan cikla, O test pa se cisto brez crtice. Bom delala spet jutri, upam, da se zacne kaj kazati user posted image me zanima kdaj bo ta mesec.

Se pa mi zdi, da je letos res baby boom oz. bo se drugo leto. Toliko nosecnic imam okoli sebe se mi zdiuser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?