|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 19:04:04   
pika poka 1
Pozdravljene punce!

Nič se nisem javila, vem. Nikakor ni zneslo, da bi laptop odprla.

Čestitke Damuš user posted image

Jaz sem poslavljam iz avgusta. Ni uspelo, včeraj zvečer me je presenetila M user posted image
Ne morem verjet kako nama je lahko pri 1. otroku takoj uspelo, zdaj pa se trudiva že od 1.5., pa nič user posted image
Je pa res, da sva zdaj dosti dosti bolj pod stresom, pa jaz sem še sama sebe psihirala s temi izračuni O.

Upam, da vas čim več zagleda user posted image v tem mesecu in da se vas čim manj pridruži meni v septembru.

Vso srečo punce!user posted image


(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 20:36:18   
ječi12
pika poka 1, js se tut skor zihr pridruzim, bova cakali na majskega dojencka, js jo pricakujem v ponedeljek, pa sm 98% da pride kot vedno do zdj ker sm sitna, me spika v jajcnikih, me bolijo prsi pa se kej bi najdla, tko da tipicn pms....

sj jih bo zihr ratal tut augusta kej k bojo dopusti hehe....


(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
5.8.2016 22:38:09   
Allstar
Velika verjetnost, da se tudi jaz pridružim v septembru. Imam že ene 5 mozoljev po obrazu, joški me bolijo pa tudi sitna sem user posted image . Tipičen PMS. Ne bom še vrgla puške v koruzo, ampak sem bila pa reeeees zelo optimistična ta mesec, sva bila zelo pridna, brez kakšnega stresa, super mesec je bil. Bomo videli kaj se razvije iz tega, sem pa vedno manj optimistična.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
6.8.2016 9:18:09   
lola85 RR
Punce, koliko ste kaj stare?
Jaz bom letos 31 pa se počutim kar staro, če gledam, da imajo zdaj že 20 letnice prvega otročka...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
6.8.2016 9:45:27   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Jaz sem poslavljam iz avgusta. Ni uspelo, včeraj zvečer me je presenetila M user posted image
Ne morem verjet kako nama je lahko pri 1. otroku takoj uspelo, zdaj pa se trudiva že od 1.5., pa nič user posted image
Je pa res, da sva zdaj dosti dosti bolj pod stresom, pa jaz sem še sama sebe psihirala s temi izračuni O.



Hvala za čestitke, pika poka 1.
zdaj je pa uradno - tudi z moževe strani. Noseča sem!user posted image

Pika poka ... jaz te popolnoma razumem. Midva sva prvič čakal 5 mesecev. Pa se mi zdi zdaj smešno, da se takrat nisem kaj prida obremenjevala s tem. Se mi ni zdelo dolgo. zdaj drugič mi je bil pa vsak mesec odveč. Pa sva čakala 6 mesecev, kar ni dolgo (sploh za mojo starost - 36 let, prvič zanosila pri skoraj 34). Ampak meni se je vleeeeklo.

Sva se že pogovarjala, da bi mož šel na spermiogram septembra (preden bi jaz šla do gin. po kakšno spodbudo (klomifen). No, pa ni bilo treba. user posted image

Pač nekak si je treba vbiti v glavo, da je do 12 mesecev čakanja čisto normalno. Saj vem .... težko je ...

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
6.8.2016 10:00:16   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Velika verjetnost, da se tudi jaz pridružim v septembru. Imam že ene 5 mozoljev po obrazu, joški me bolijo pa tudi sitna sem user posted image . Tipičen PMS. Ne bom še vrgla puške v koruzo, ampak sem bila pa reeeees zelo optimistična ta mesec, sva bila zelo pridna, brez kakšnega stresa, super mesec je bil. Bomo videli kaj se razvije iz tega, sem pa vedno manj optimistična.



Se podpišem Allstar. Vse enako.bolj se približuje dan M, vedno manj optimizma je. Da ne govorim o bolečih krčih že tri dni prej...tale bo verjetno pasja...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
6.8.2016 10:02:43   
pika poka 1
ječi12 in Allstar, upam, da se mi ne pridružita v septembru. Stiskam pesti za vajini user posted image user posted image

Sem pa tudi jaz bila prepričana, da nama je tokrat uspelo, ker sva bila res pridna, še znake sem imela ta prave, potem pa šok user posted image

lola85, jaz bom letos 34. Ampak imam hvala bogu že enega sončka doma, ki bo letos star 4.
To mi je v tolažbo, da če v drugo ne uspe, da imam vsaj enega user posted image

Damuš, kako si želim biti v tvoji koži. Naj vse poteka brez težav do konca. Mogoče je res tokrat bil pri nama razlog stres, preveč razmišljanja, planiranja...in čeprav sva bila pridna, so bili vsi ti minusi premočni za plusek user posted image

Ja nič, gremo dalje, a ne. Čakam da bo konec M in potem brez planiranja in stresa v nov krog user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
6.8.2016 10:03:19   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Jaz sem poslavljam iz avgusta. Ni uspelo, včeraj zvečer me je presenetila M user posted image
Ne morem verjet kako nama je lahko pri 1. otroku takoj uspelo, zdaj pa se trudiva že od 1.5., pa nič user posted image
Je pa res, da sva zdaj dosti dosti bolj pod stresom, pa jaz sem še sama sebe psihirala s temi izračuni O.



Hvala za čestitke, pika poka 1.
zdaj je pa uradno - tudi z moževe strani. Noseča sem!user posted image

Pika poka ... jaz te popolnoma razumem. Midva sva prvič čakal 5 mesecev. Pa se mi zdi zdaj smešno, da se takrat nisem kaj prida obremenjevala s tem. Se mi ni zdelo dolgo. zdaj drugič mi je bil pa vsak mesec odveč. Pa sva čakala 6 mesecev, kar ni dolgo (sploh za mojo starost - 36 let, prvič zanosila pri skoraj 34). Ampak meni se je vleeeeklo.

Sva se že pogovarjala, da bi mož šel na spermiogram septembra (preden bi jaz šla do gin. po kakšno spodbudo (klomifen). No, pa ni bilo treba. user posted image

Pač nekak si je treba vbiti v glavo, da je do 12 mesecev čakanja čisto normalno. Saj vem .... težko je ...



Grozno težko....še posebej, ko ti gin. reče, da pri 26-ih letih in rednih in normalnih mora uspeti v par mesecih.....

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
6.8.2016 10:14:21   
ječi12
Js sm 30, mam pa od letos samo še šolske otroke, no dva sta ;)

Bomo pa septembra delale teste! Js sm ta mesec itak vedla da je moznosti minimalne ker sva se Odlocila za dojencka ko je bla Ubistvu mimo, 14. Dan je bil ponedeljek midva svA sla v akcijo v torek, cist za probo user posted image no ta mesec bom pa tut mal pogledala sluz pa dneve ciljala pol pa vidmo kar bo bo...z dvema doma pritiska ravn ni tok...

Skratka drzim pesti za vse!!


(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 8:15:10   
izida
Močno držim pesti za tiste, ki cakate. Jaz grem v september, čeprav je M šele za dva dni. Enostavno vem, da pride

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 8:33:24   
katjesss
Ahja izida user posted image bomo pa septembra skupaj cakale na nase pluske

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 8:39:22   
izida
Kaj hočemo... Tako je, katjess, septembra v nove boje! Ima katera link od teh ebay-evih nosečnostnih testov, ki sta jih delali Bibabuba12 in Damuš?

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 8:51:20   
katjesss
No evo...jaz sem mojo M po aplikaciji pricakovala v petek, ponavadi se mi pol vedno pojavi ze kaksna 2dni prej, tako da sem jo pricakovala v sredo, zdaj pa ravno z wcja, in se mi ze pojavil nek rjav izcedek :S saj ti ne more bit nic jasno no...

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 8:55:45   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No evo...jaz sem mojo M po aplikaciji pricakovala v petek, ponavadi se mi pol vedno pojavi ze kaksna 2dni prej, tako da sem jo pricakovala v sredo, zdaj pa ravno z wcja, in se mi ze pojavil nek rjav izcedek :S saj ti ne more bit nic jasno no...


Če imaš redne cikluse, je to lahko vgnezditvena??? Tako so tudi meni rekle punce, ker sem tudi imela nekako 9.dan po O izcedek. Ampak pri meni ni bila...držim pesti!

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 8:58:54   
katjesss
Evo link:
http://m.ebay.com/itm/181267387707?_trksid=p2057872.m2749.l2649&_mwBanner=1

Ah kaj pa vem, ce bi bila vgnezditvena, pol verjetno ne bi bil rjav izcedek, ali? No ne vem, nimam nekega upanja, bomo pa videli zdaj kako bo dalje, na 3.dan cikla zacnem jemat clomid, pol pa upam na plusek v septembru...

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 10:03:23   
Veronique
Jaz se nisem prisla niti do O tako da se bom mogla verjetno prestavit na seznamu malo naprejuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 10:28:56   
katjesss

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

No evo...jaz sem mojo M po aplikaciji pricakovala v petek, ponavadi se mi pol vedno pojavi ze kaksna 2dni prej, tako da sem jo pricakovala v sredo, zdaj pa ravno z wcja, in se mi ze pojavil nek rjav izcedek :S saj ti ne more bit nic jasno no...


Če imaš redne cikluse, je to lahko vgnezditvena??? Tako so tudi meni rekle punce, ker sem tudi imela nekako 9.dan po O izcedek. Ampak pri meni ni bila...držim pesti!


Ja kako pa je bilo potem pri tebi, tako hitro si dobila M, torej se ti je cikel tolko skrajsal? Ali kdaj je pol dejansko prisla M?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 11:06:31   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Evo link:
http://m.ebay.com/itm/181267387707?_trksid=p2057872.m2749.l2649&_mwBanner=1

Ah kaj pa vem, ce bi bila vgnezditvena, pol verjetno ne bi bil rjav izcedek, ali? No ne vem, nimam nekega upanja, bomo pa videli zdaj kako bo dalje, na 3.dan cikla zacnem jemat clomid, pol pa upam na plusek v septembru...


Pri vgnezditveni je rjav ali roza izcedek. Sem prejšnji mesec naštudirala vse glede vgnezditvene user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 13:43:28   
lola85 RR
Vgnezditvena je tak roza rjav izcedek pa vec kot 2 dni naj ne bi trajal...sem imela to pri moji 2.nosecnosti..
Sem pa danes testkala z Baby Check in je pokazaluser posted image user posted image user posted image sicer je taka rahla, ampak jeuser posted image
Pocakam se na torek in cetrtek pa bom se ta dva dni testkala, da se res prepricam. Ker malo prej sem iz firbca sla polulat First Sign pa je bla samo ena crtica...zdaj pa bodi pameten..

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 13:49:29   
katjesss
Ja saj jaz sem si tudi ze prebrala, da je vgnezditvena rjava ...ampak ne vem, pri meni ziher to zdaj nekaj drugega pomeni, kot pa da bi dejansko bila vgnezditvena, nisem jaz te srece...prej bi rekla, da me bo to zdaj samo tolko zmedlo, da ne bom tocno vedla kdaj zacet s clomidom - sem zgleda bolj te srece...

Lola85 drzim pesti da je to to user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 14:36:07   
Allstar
Pri meni se je prejšnji cikel začelo rjavo in blo vedno bolj rdeckasto. Ampak zelo malo. Trajalo je 10 dni, potem pa je pršllo v nebolečo menstruacijo - kar je za mene čudež. Upam, da ti ne bo kaj cikla zmešalo. Jaz sm v tem ciklu zdaj imela ovulacijo 5 dni kasneje, šele 23. dan. Tako da bi M morala po koledarčku že včeraj dobiti, ampak jo zaradi O testov pričakujem šele 11. No, močno upam, da je ne bo. Sem se danes komaj zadržala, da nisem delala testa, ko mi je app zjutraj napisal - period is 1 day late user posted image .

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 14:38:51   
Veronique
Upam, da ne pride Allstar!
Tudi pri meni bo O zgleda malo kasneje, pomoje 16 dan. No, verjetno je samo prejsnji mesec pohitela, ko je bila 3 dni prej. Upam samo, da cimprej zagledam pozitiven O test da vem kdaj je ne pricakovati oz. jo. Drzim pesti za vse nas!

lola ti pa vsekakor ponovi test in upam, da tudi drugi pokaze user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 16:11:16   
katjesss
Hjoj Allstar to se mi zdaj treba ja, tvoj scenarij, da ja ne bom vedla na cem sem, in da bom ja v dvomih kdaj zaceti s clomidom...je pa danes 23.dan cikla...
No tebi pa drzim pesti, da sledi plusek :D

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 22:00:42   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pri meni se je prejšnji cikel začelo rjavo in blo vedno bolj rdeckasto. Ampak zelo malo. Trajalo je 10 dni, potem pa je pršllo v nebolečo menstruacijo - kar je za mene čudež. Upam, da ti ne bo kaj cikla zmešalo. Jaz sm v tem ciklu zdaj imela ovulacijo 5 dni kasneje, šele 23. dan. Tako da bi M morala po koledarčku že včeraj dobiti, ampak jo zaradi O testov pričakujem šele 11. No, močno upam, da je ne bo. Sem se danes komaj zadržala, da nisem delala testa, ko mi je app zjutraj napisal - period is 1 day late user posted image .


Jooooj, jaz ti res iz srca želim, da ne prideuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
7.8.2016 22:03:59   
ječi12
Punce k razlagate kter dan mate O, a ima ktera tocno na 28. Dni M?

Js jo pricakujem jutri, lunettka ze prekuhana, jutr startamo na morje za 14dni. Oz zdele ponoci...zadn vikend dopusta pa O user posted image

Alistar drzim pesti da ne pride!

Pa lola upam da bo pozitiven test jutri!

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?