|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 13:14:33   
pikapoka pika
Živjo punce!

Jaz sem kar odprla novo temo, ker sva se z možem odločila za še enega otročka..juhu user posted image

Ne pričakujem pa 24.februarja ☺ upam da se še kakšna pridruži v čakanju na februarski plus ☺





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 13:23:32   
Damuš
Tudi midva sva se odločila povečati družinico za še enega člana ali pa članicouser posted image Sicer še ne vem točno a bomo čakali februarja ali marca, ampak se ti bom kar pridružila.

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 13:34:03   
mimi_ka
Evo, sem se opogumila in se vam ta mesec pridružim tudi sama user posted image tudi midva se trudiva za drugega otročka že kar nekaj časa. Problem je pa tudi v tem, da ne user posted image ravno pogosto, ker se zaradi službenih obveznosti mojega moža skoraj ne vidiva med tednom in nama ostanejo samo vikendi. To je pa bolj loterija kot ne. No, ampak nisem še obupala. Bova vztrajala še nekaj časa, čeprav ga zaradi moje starosti nimava prav veliko več. Ne pričakujem je pa 22.2.

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 14:05:23   
pikapoka pika
Mimi_ka midve mava pa blizu datum ☺

Jaz bom predvsem rabila podporo da ne delam testa prehitro..to je moja šibka točka 😀 ampak ne tokrat počakam do 24. ☺ Bi bil pa to najin tretji sonček.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 14:13:25   
Daise
Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 15:01:44   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Mimi_ka midve mava pa blizu datum ☺

Jaz bom predvsem rabila podporo da ne delam testa prehitro..to je moja šibka točka 😀 ampak ne tokrat počakam do 24. ☺ Bi bil pa to najin tretji sonček.

Hehe..res je, bova skupaj stiskale pesti user posted image čeprav meni se je zadnje mesece cikel nekoliko porušil in jo dobim kar kakšen dan ali dva prej že. Z izjemo prejšnjega meseca, ko mi je dva dni zamujala in sem bila seveda prepričana, da se je prijelo in naredila test, ki je bil negativen, čez par ur pa se je vlila. Joj kaj vse dela ta psiha user posted image Zato sem jaz ravno kontra kar se testov tiče. Sploh jih ne kupujem in si jih ne upam delat, dokler res ne zamuja, ker sem še bolj napsihirana potem. Tukaj sem kar trdna in se držim. Ta ki sem ga naredila prejšnji mesec je bil prvi, odkar delava na drugem otroku. Upam da naslednji ki ga delam pokaže user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 15:14:04   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!



Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 16:58:19   
Sareta88
No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na user posted image . Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas!user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 17:14:47   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na user posted image . Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas!user posted image


torej bo zima ravno pravšnja za oba user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 17:16:10   
Katriss
Tudi jaz se javljam user posted image Ne pričakujem je 12.2. Pa držim pesti, da uspe tudi ostalim, ki si tega želite user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 17:17:41   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na user posted image . Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas!user posted image


torej bo zima ravno pravšnja za oba user posted image


Mogoče pa res, pustimo se presenetit user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 19:42:25   
pikapoka pika
Mimi_ka imava ful podobne težave.. tud moja M pride kdaj kak dan prej ali kasneje, ta mesec je bila tudi dva dni prej. Prejšnji mesec sem mislila da sem zanosila, je zamujala 4 dni babycheck pa rahlo pozitiven...tale babycheck mi je že večkrat pokazal lažne črtice tko da ga nikoli več ne delam.

O valentinovo..kok lep datum za plusek. upam da vama uspe ☺

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 20:25:31   
Anonimen
Živjo punce!

Še ena, ki februarja pričakuje plusek. Po mojih izračunih okrog 3.2. (kok bo to hitro). Se mi zdi, da se samo prestavljam iz meseca v mesec. user posted image


Anonimna user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 22:59:42   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Mimi_ka imava ful podobne težave.. tud moja M pride kdaj kak dan prej ali kasneje, ta mesec je bila tudi dva dni prej. Prejšnji mesec sem mislila da sem zanosila, je zamujala 4 dni babycheck pa rahlo pozitiven...tale babycheck mi je že večkrat pokazal lažne črtice tko da ga nikoli več ne delam.

O valentinovo..kok lep datum za plusek. upam da vama uspe ☺

Hihi Pikapoka pika to pa je kot da bi samo sebe brala user posted image meni se to dogaja zadnje mesece, ko bolj aktivno delava na tem in se mi neprestano podijo po glavi razne čudne misli in scenariji user posted image sem prepričana, da je vse to psihološkega izvora, ker prej se mi to ni dogajalo. Bom pa vseeno povprašala ginekologa aprila, ko imam pregled, če še vedno ne bo nič, ali ni morda tudi kaj drugega narobe user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 23:03:17   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce!

Še ena, ki februarja pričakuje plusek. Po mojih izračunih okrog 3.2. (kok bo to hitro). Se mi zdi, da se samo prestavljam iz meseca v mesec. user posted image


Anonimna user posted image

Ti boš pa res zelo kmalu na vrsti. Držim pesti, da zagledaš user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 23:09:55   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!


Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja user posted image

Vidve pa bosta mogoče imeli res čarobno valentinovo, pa še Katriss se vama bo pridružila user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
27.1.2016 23:14:43   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na user posted image . Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas!user posted image

Kar pogumno v akcijo user posted image , tudi me navijamo zate. user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 6:26:57   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

O valentinovo..kok lep datum za plusek. upam da vama uspe ☺


Midva sva pri prvem zvedela za valentinovo, da bova zibalauser posted image .


(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 6:28:27   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce!

Še ena, ki februarja pričakuje plusek. Po mojih izračunih okrog 3.2. (kok bo to hitro). Se mi zdi, da se samo prestavljam iz meseca v mesec. user posted image


Anonimna user posted image


Anonimna, boš videla, da bo kmalu uspelo. Držim pesti za vajuuser posted image . Kako dolgo se pa že trudita?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 7:24:43   
mava1975
Jaz je ne pričakujem nekje konec februarja, zdaj čakam da se mi M usuje za ta mesec....

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 9:41:00   
Sandyy
Se pridruzim tudi jaz :) cene pa sem lih vceraj zacela s pitjem krvomocnice. Pijem 2 skodelici na dan. Pa cakamo do 10tega pa bomo vidli. :) kako ste kaj ali se katera pije ta caj? user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 9:48:43   
madjanca
Jaz pa bom ta mesec le navijacica, saj moram malce pocakati, da zacnem s klomidom.. in glede na to da user posted image kar ni in ni, bom z njim zacela komaj marca..

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 10:16:52   
Amour

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!



Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja user posted image


Hihihi, vsekakor lepši datum kot najin, ko sva (pozitivno) testirala 1. novembra user posted image

Punce, jaz navijam za vas user posted image


(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 10:59:52   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Se pridruzim tudi jaz :) cene pa sem lih vceraj zacela s pitjem krvomocnice. Pijem 2 skodelici na dan. Pa cakamo do 10tega pa bomo vidli. :) kako ste kaj ali se katera pije ta caj? user posted image

Jaz imam namen ta mesec poskusit s pitjem krvomočnice. Če sem si prav zapomnila, naj bi se začelo piti po koncu menstruacije in do konca ovulacije, potem pa naj bi prenehala. Kako pa ti piješ? Kaj ti dve skodelici piješ čez cel dan ali eno zjutraj drugo pa npr zvečer?

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
28.1.2016 11:42:59   
Katte
Navijam.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?