|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 20:15:25   
pikapoka pika

FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1 user posted image user posted image

3.2. 
anonimna user posted image
Allstar

6.2. 
Taroma 

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 

23.2.
mava1975

24.2. 
pikapoka pika 


user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš






< Sporočilo je popravil pikapoka pika -- 1.2.2016 20:16:07 >

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 6:41:33   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: 1lubenica1

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vam javim :) itak nisem mogla zdržat do jutri, zato sem takoj letela v lekarno po test. za radi moje obsedenosti, da delam teste mnogo časa prehitro sem kupila dva paketa baby chech mini, pa še en digital CB za vsak slčaj. Komaj sem priletela domov gasa na wc sem mislila da naredim danes za foro en baby chec mini pa da vidim. In v trenutko zagledam 2 črtici, ker sem misla da sem nora letim hitro razpakirat še CB in ga naredim v istem urinu in glej ga en velik + z napisom 2-3 tedne. še sedaj ne morem verjet. Uspelo mi je :) Komaj čakam da pride dragi iz službe da mu povem veselo novičko.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image Čestitke, punca! Mirno in doživeto nosečnost ti želim. Pa čim manj slabostiuser posted image

Si poskrbela za super začetek tega meseca. Upam, da bo tudi nadaljevanje takšno.user posted image

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 9:52:59   
Taroma
Lubenica, čestitke! user posted image
Mislim, da bom jaz pokvarila ta seznam, ki se je tako lepo začel. V soboto je ne pričakujem, vendar imam že zdaj nek roza izcedek in tudi v jajčnikih me špika, kot takrat, ko imam menstruacijo. Tako, da imam bolj malo oz. skoraj nič upanja user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 10:14:52   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Točno tega sem se ustrašila, da mogoče nimam ovulacije vsak mesec user posted image . Ampak je pa beljaka ogromno, prav tako špikanja, tako močno me špika v jajčnikih, da lahko par ur samo ležim....če ne bi delala na user posted image bi definitivno vzela protibolečinske tablete.
Sandyy, ti občutiš ovulacije? Kako je s tem tisti mesec konje nimaš?
Katjesss, a tebi kakšen test tudi ni pokazal, pa si jo dejansko imela?



Naj ti povem da sem useh 8 mesecev verjela da mam ovulacijo 14.dan cikla ker imam redne. Sem zmeraj cutila spikamje okol 14.dneva.... ko mi je enkrat decembra zamujala mens 2 tedna sem sla h ginekologinji. Lih tisti mesec sem mela full beljaka in mi je takrat gin rekla da nisem mela ovulacije tisti mesec.... spikanje pa sem tudi cutila. Prasala sem ginekologinjo naj mi malo razlozi zakaj nimam ovulacije. Naj ti povem po domace. Moje telo se vsakic pripravi na ovulacijo vendar ker sem zelo neucakana in tko razmisljam skozi o tem da bila rada noseca... in zato mioje telo ne sprosti jajcece. :/ zal je res... ampak se zmeri si bom zelela otroka in zanositev :)
Tako da sedaj ne vem kdaj mam ovulacijo in ali jo sploh imam spikanje in beljak pa usaki mesec prisotno... ovul.teste pa ne mislim delat vsaki mesec. Tako da js pocasi. Ko bo bo. Zdej pijem cajcek bom pila 3 mesce in ce to ne rata.... nebom vec kupovala nic niti cakala da se prime enostavno bom probala odmislit...it na dopust. In pozabit... :)

No, jaz sem imela podoben plan kot ti user posted image danes sem prvič začela s pitjem krvomočnice in sem si rekla da najprej poskusim s tem. Če ne bo uspeha, poskusim naslednji mesec še s testi, potem pa sem aprila naročena na pregled pri ginek in bo povedal kaj se dogaja. če pa niti on zame ne bo imel rešitve, bom pa tudi jaz vse skupaj poslala nekam in potem bo kar bo, ko bo user posted image rekla sem edino to, da po 37 letu verjetno ne bova več poskušala, če do takrat ne rata.


Ma super drzim pesti da ti rata zdaj s krvomocnico. Ce si mocno zelis in verjames da krvomocnica pomaga pa le bo. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 10:15:06   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Lubenica, čestitke! user posted image
Mislim, da bom jaz pokvarila ta seznam, ki se je tako lepo začel. V soboto je ne pričakujem, vendar imam že zdaj nek roza izcedek in tudi v jajčnikih me špika, kot takrat, ko imam menstruacijo. Tako, da imam bolj malo oz. skoraj nič upanja user posted image



Bom jaz upala namesto tebeuser posted image . Pa tudi če se vlije, zato pa smo tu, da ena drugi potožimo, ko nam je hudo. Če ne ta mesec, bo pa naslednji mesec.

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 10:18:49   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Tudi jaz se pocutim da bi lahko uspelo .... ceprav nesmem prevec se veselit...
Imamo pa priblizno isti datum :)


Upajva, da naju občutek ne vara user posted image A imaš kakšne posebne znake? Pri meni ni nič, preprosto samo občutek...


Ma nevem... ta nesec me joske bolijooo ma malo lih na dotik... me niso bolele zdej ze pol leta in zdej nazaj zacelo... puhna sem gasa ze 2 dni. Dvomim da so znaki nos... k je se prezgodaj. Lahko pa povem da hodim lulat ku mona... :) na usaku uru. Ma je verjetno zaradi caja k pijem po pozirkah cne pa spijem eno zjutro in eno zvecer. :) in prav zapasa. Sem brala clanek da krvomocnica dela nekaj tudi na psihi. Da cloveka sprosti itd... verjamem da je res... mene je prav sprostilo. Lahko bo lih to vzrok za zanisitev. Uoam. Bom pa definitivno porocala :)
Tale seznamcek se res lepo zacel. Upam da se nadaljuje tako lepo user posted image user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 10:22:07   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Lubenica, čestitke! user posted image
Mislim, da bom jaz pokvarila ta seznam, ki se je tako lepo začel. V soboto je ne pričakujem, vendar imam že zdaj nek roza izcedek in tudi v jajčnikih me špika, kot takrat, ko imam menstruacijo. Tako, da imam bolj malo oz. skoraj nič upanja user posted image


Roza izcedek malo pred user posted image ???
Lahko pa je ugnezditvena?

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 10:41:54   
mojamiška
Lubenica....čestitke in srečno do koncauser posted image user posted image user posted image

Mene ste pozabile dodat na seznamček, nekam na konec meseca, ker je iitak že 54 dan danes. Če je do ponedeljka nebo bom delala še en test, ker mislim, da sem imela vmes o, no vsaj znaki so bili taki, čeprav vidim, da ste jih nekatere tut imele pa o ni bilo.

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 10:43:05   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy


IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Lubenica, čestitke! user posted image
Mislim, da bom jaz pokvarila ta seznam, ki se je tako lepo začel. V soboto je ne pričakujem, vendar imam že zdaj nek roza izcedek in tudi v jajčnikih me špika, kot takrat, ko imam menstruacijo. Tako, da imam bolj malo oz. skoraj nič upanja user posted image


Roza izcedek malo pred user posted image ???
Lahko pa je ugnezditvena?


se strinjam, jaz sem jo imela, držim pesti

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 10:45:05   
Taroma
Sem pomislila, da je to vgnezditvena. Imam povečan tok, ki ga pred M nikoli nimam, pa še roza je obarvan, ko se obrišem. In pa ta nadležen grenak okus v ustih, vse kar pojem je grenko. Prejšnje dni so me bolele prsi, kot vedno pred vsako M, zdaj pa so čisto "splahnele" in ni več ne duha in sluha o nobeni bolečini. Razen špikanja v jajčnikih, kar se mi pogosto zgodi pred perilom. Ma kaj pa vem, jaz sem si že tolikokrat priklicala razne znake, da sem včasih že čisto zmešana in zmedena, na koncu pa vedno razočarana user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:12:06   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Sem pomislila, da je to vgnezditvena. Imam povečan tok, ki ga pred M nikoli nimam, pa še roza je obarvan, ko se obrišem. In pa ta nadležen grenak okus v ustih, vse kar pojem je grenko. Prejšnje dni so me bolele prsi, kot vedno pred vsako M, zdaj pa so čisto "splahnele" in ni več ne duha in sluha o nobeni bolečini. Razen špikanja v jajčnikih, kar se mi pogosto zgodi pred perilom. Ma kaj pa vem, jaz sem si že tolikokrat priklicala razne znake, da sem včasih že čisto zmešana in zmedena, na koncu pa vedno razočarana user posted image


Jaz zdaj se bolj mislim da bi lahko bla ugnezditvena. Ker je roza in tudi vec jo je lahko... kako pa zdej? Se zmeraj roza izcedek? Probaj naredit test ce se ta prava user posted image ne ulije

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:23:41   
Taroma
Od včeraj imam ta roza izcedek. Prisoten je še danes. Ko grem na wc, opazim na papirju to roza sluz. V soboto bi naj prišla M, če je ne bo, bom vsekakor naredila test. Me zelooo mika, da bi ga že danes naredila, vendar verjetno nima smisla toliko (4) dni prej?

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:36:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: 1lubenica1

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vam javim :) itak nisem mogla zdržat do jutri, zato sem takoj letela v lekarno po test. za radi moje obsedenosti, da delam teste mnogo časa prehitro sem kupila dva paketa baby chech mini, pa še en digital CB za vsak slčaj. Komaj sem priletela domov gasa na wc sem mislila da naredim danes za foro en baby chec mini pa da vidim. In v trenutko zagledam 2 črtici, ker sem misla da sem nora letim hitro razpakirat še CB in ga naredim v istem urinu in glej ga en velik + z napisom 2-3 tedne. še sedaj ne morem verjet. Uspelo mi je :) Komaj čakam da pride dragi iz službe da mu povem veselo novičko.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ooooooo čestitke ... pol boš pa mal za mano mela rok .... user posted image oz. ti si najbrž že oktober user posted image

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:42:06   
pikapoka pika
Taroma a drugače imaš vedno izcedek pred M?

Če je vgnezditvena test še ne bo pokazal ker se hormon nosečniško začne tvorit šele ob vgnezditvi. Pokaže pa nekaj dni po njej. Lahko pa da je kakšen drug vzrok.. Najboljše še počakat do sobote. Ta prava sem pametna, jaz vedno prehitro delam testuser posted image .

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:48:30   
Taroma
Ponavadi imam dva dni pred M rjav izcedek (res izrazito rjave barve). Tokrat imam prvič v življenju roza sluz,ki se mi je pojavila 5 dni pred pričakovano M. Zato mi je to res malo sumljivo. Ne upam si preveč želet, ker si včasih znake res domišljam. Čeprav ta roza izcedek si nebi mogla kar priklicat. user posted image Bom počakala do sobote, pa bomo videli kako bo.

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:51:01   
Sandyy
Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:54:36   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Ponavadi imam dva dni pred M rjav izcedek (res izrazito rjave barve). Tokrat imam prvič v življenju roza sluz,ki se mi je pojavila 5 dni pred pričakovano M. Zato mi je to res malo sumljivo. Ne upam si preveč želet, ker si včasih znake res domišljam. Čeprav ta roza izcedek si nebi mogla kar priklicat. user posted image Bom počakala do sobote, pa bomo videli kako bo.


Lahko ti pa recem da verjamem da si zanosila user posted image upam da bos zagledala cez par dni mocan +. Vso sreco :) jaz zelo verjamem da je :)

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 11:59:16   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...


Sory bejbika ampak to je pa mal dramatično ... če bi se v naprej oziral, bi blo anjboljš, da ne bi zanosu NIKOL ... tko, da nej tza tvoj možek odmisl te komarje user posted image in bodta pridna in zanosita ...
SE sprašujem ( pa nočm bit nesramna ) a si želi zanositi ali pač išče izgovore .. ker komarji .. dej nooo, please...

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:01:03   
mimi_ka
Taroma tudi jaz držim pesti, da je to to in si user posted image user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:02:53   
pikapoka pika
Taroma potem pa res možno da je to to. Upam da v soboto zagledaš plusek!


(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:05:55   
pikapoka pika
Mene tudi malo skrbi tale zika virus ampak optimistično upam da se v naših krajih ne bo razširlo. Drugače pa nikoli ne veš kaj se lahko zgodi in da bi zdej zaradi tega kaj se vse lahko zgodi odložila zanositev .. ne vem..

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:05:57   
Allstar
Na žalost sem jaz prva, ki kvari seznam user posted image . Sem danes dobila močno user posted image . Bom pa še naprej navijala za vas, pričakovala pa naslednjič :)

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:06:15   
Taroma
Oooooo hvala vam res!!! Tudi jaz upam za vse nas, da kmalu dočakamo tisti magični dve črtici! user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:08:14   
pikapoka pika
Allstar user posted image user posted image Držim pesti za naslednji mesec!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:08:33   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...

Meni se zdi, da mediji vedno vsako stvar preveč napihnejo. Saj je že prav, da smo obveščeni in da se zavedamo nevarnost, samo napihovati te stvari pa v današnjem času, ki že tako ni naklonjen mladim, pa res ni potrebno. Že tako se poleg vsega sprašujemo, ali je zdaj pravi čas za otroke ali ne, si brez službe, ne veš, če jo boš dobil ali pa obdržal, sto vprašanj kako in kaj. Pa da ne govorimo, da gre lahko že brez teh komarjev veliko stvari narobe, otrok ima lahko razne prirojene napake, splavov je čedalje več..mah škoda res biti tako črnogled, ker ne pridemo nikamor. Moje mnenje je, če si in ko si želiš otroka, je to pravi čas. Ok, če bi me pestile kakšne zdravstvene težave ali pa da res finančno ne bi zmogla preživet še enega, bi resno premislila, ampak zaradi komarjev, pa res ne paničarim. Moje mnenje user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?