|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:16:23   
pikapoka pika

FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1user posted image user posted image

3.2. 
anonimna user posted image
user posted image Allstar user posted image

6.2. 
Taroma 

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 

23.2.
mava1975

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA
mojamiska


user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš






< Sporočilo je popravil pikapoka pika -- 2.2.2016 12:20:41 >

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:24:16   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Na žalost sem jaz prva, ki kvari seznam user posted image . Sem danes dobila močno user posted image . Bom pa še naprej navijala za vas, pričakovala pa naslednjič :)

user posted image objemček zate user posted image kar pogumno naprej, naslednji mesec bo pa user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:34:29   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...


Sory bejbika ampak to je pa mal dramatično ... če bi se v naprej oziral, bi blo anjboljš, da ne bi zanosu NIKOL ... tko, da nej tza tvoj možek odmisl te komarje user posted image in bodta pridna in zanosita ...
SE sprašujem ( pa nočm bit nesramna ) a si želi zanositi ali pač išče izgovore .. ker komarji .. dej nooo, please...




Moje mnenje je, da se da stvari povedat tudi vljudno in kulturno. Sandyy je čist lepo vprašala in res ne vem, zakaj tak odgovor.

Pač virus zika je dejstvo. Zaenkrat ga še ni pri nas, se pa lahko to spremeni v enem samem dnevu. Priznam, da sem že pomislila, kaj pa če ... (sploh ker je ena sorodnica pravkar v Braziliji). Ampak kot so rekle že druge ... Teh kaj pa če-jev je še ogromno.

Sicer si pa še nisem vzela časa in bolj podrobno preučila, kaj sploh je ta virus in kako se prenaša (a samo komarji ga prenašajo, al se prenaša tudi iz človeka na človeka?).




(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:43:50   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...


Sory bejbika ampak to je pa mal dramatično ... če bi se v naprej oziral, bi blo anjboljš, da ne bi zanosu NIKOL ... tko, da nej tza tvoj možek odmisl te komarje user posted image in bodta pridna in zanosita ...
SE sprašujem ( pa nočm bit nesramna ) a si želi zanositi ali pač išče izgovore .. ker komarji .. dej nooo, please...




Moje mnenje je, da se da stvari povedat tudi vljudno in kulturno. Sandyy je čist lepo vprašala in res ne vem, zakaj tak odgovor.

Pač virus zika je dejstvo. Zaenkrat ga še ni pri nas, se pa lahko to spremeni v enem samem dnevu. Priznam, da sem že pomislila, kaj pa če ... (sploh ker je ena sorodnica pravkar v Braziliji). Ampak kot so rekle že druge ... Teh kaj pa če-jev je še ogromno.

Sicer si pa še nisem vzela časa in bolj podrobno preučila, kaj sploh je ta virus in kako se prenaša (a samo komarji ga prenašajo, al se prenaša tudi iz človeka na človeka?).






Kaklo mislš zakaj ta odgovor? SEj sm lepo napisala svoje mnenje ... se spomnete kako so govoril o muhi cece, kako bo prišla leta 2000, folk se je bal, bil šokiran, kva vse so delal, da ja nebi fasal te muhe in bla bla ...
Pač mormo osveščat ljudi, ampak pri nam pa žal ni 'uspeha' za te vrste žuželk ... najlažje je o tem samo poslušat, ne se pa potem pozanimat kako lahko te komarji, muhe živijo, kakšno podnebje more bit..itd.
Jaz sem čist lepo napisala, da če bi gledal na to, bi potem lahko tud o škorpijonih začel govort, o pajkih, ki so pri nas strupeni in o kačah ... in, a paničarimo zaradi tega? A zaradi tega si kakšna premisli zanositi? Pišem samo o dejstvih, ki jih pri nam že imamo in sem lepo napisala, da ne mislm bit nesramna ampak občutek sem dobila, da se dramatizira o vsem tem ... pač moje mnenje ...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:48:02   
pikapoka pika
janchek81 a ni tko da to prenašajo tigrasti komarji, ti so pa tudi na hrvaškem in v sloveniji?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 12:50:46   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

janchek81 a ni tko da to prenašajo tigrasti komarji, ti so pa tudi na hrvaškem in v sloveniji?


Tigrasti komarji so pa že leta in leta povsod ... a pa je kakšna bojazen? Kot sem že prej pisala ... kakor maš smole .. lahko te piči okužen, lahko da ne .. in če povzamemo ... koliko SLO poznate, da jih je pičil tigrasti komar? In seveda, da so imeli vidne posledice?user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 13:12:54   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


Kaklo mislš zakaj ta odgovor? SEj sm lepo napisala svoje mnenje ...


Zame beseda "Sorry bejbika ... " ni lih lepa in vljudna. To me je zmotilo. V večini se pa sicer strinjam s tabo.
Edin me zanima kako človek ve, da ga piči tigrast komar? Resno? A to se kako drugače pozna na koži? Al kako?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 13:14:29   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Na žalost sem jaz prva, ki kvari seznam user posted image . Sem danes dobila močno user posted image . Bom pa še naprej navijala za vas, pričakovala pa naslednjič :)


Allstar škoda za M, ampak sej veš, kar pogumno naprej, sigurno bo uspelo. držim pesti user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 13:21:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


Kaklo mislš zakaj ta odgovor? SEj sm lepo napisala svoje mnenje ...


Zame beseda "Sorry bejbika ... " ni lih lepa in vljudna. To me je zmotilo. V večini se pa sicer strinjam s tabo.
Edin me zanima kako človek ve, da ga piči tigrast komar? Resno? A to se kako drugače pozna na koži? Al kako?



Jah vids, to je pa tko k bereš in ne vidiš kako povem oz. izgovorim user posted image in opažam, da je blo prebrano kot 'sory bejbika' - ala naduvano ... noup .. nikakor ... bi se mogla posnet pa dat gor, bi drgač sprejela potem ...
Čeprav beseda sory ... je vljudna, edin če pač ne maraš slenga ... pol bi mogla napisat oprosti bejbika al pa oprostio punca ... pa bi maybe mal lepš izpadl ...
Tigrast komar .. kako veš, velikokrat ima človek vrtoglavice, vročičnost, slabost ... pa lahko se ob piku pojavu rdeč kolobar kot pri klopu .... lahko te pa tudi piči, pa lepo preneseš ta 'strup' .. vse je odvisno od samega posameznika ...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 13:22:48   
Anonimen
Vedt zagotovo ne moreš, če ga ne vidiš. Jih je pa v Sloveniji (sploh na LJ Barju) ogromno. Ampak to je pač komar, ki je lahko okužen tako, kot je lahko tudi "navaden".

(odgovor članu Damuš)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 13:26:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vedt zagotovo ne moreš, če ga ne vidiš. Jih je pa v Sloveniji (sploh na LJ Barju) ogromno. Ampak to je pač komar, ki je lahko okužen tako, kot je lahko tudi "navaden".


PODPIS!
Tudi navbadni so zelo okuženi že, ... user posted image user posted image
Prjšnje leto so moji kolegici odkrili, da jo je pičil čisto navaden komar ... začelo se je pa z bruhanjem, drisko, čez 2 dni vročina in šele na to kot ena koprivnica ... in so ji šele na urgenci ugotovili, da gre za pik navadnega komarja, ki je okužen ...
Pa sej če smo pr tem .. tud klopi so že toook nevarni da joj ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 13:32:30   
Anonimen
Lubenica čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

Jaz še vedno čakam kaj bo...zaenkrat še ni videt da bo pršla.
Imam pa v četrtek razgovor za službo. 😄


Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 13:37:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lubenica čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

Jaz še vedno čakam kaj bo...zaenkrat še ni videt da bo pršla.
Imam pa v četrtek razgovor za službo. 😄


Anonimna user posted image



Waaaw ... upajmo, da dobiš službico ... bom mislila nate, kdaj pa imap v četrtek ( ura )?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 14:53:00   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Lubenica....čestitke in srečno do koncauser posted image user posted image user posted image

Mene ste pozabile dodat na seznamček, nekam na konec meseca, ker je iitak že 54 dan danes. Če je do ponedeljka nebo bom delala še en test, ker mislim, da sem imela vmes o, no vsaj znaki so bili taki, čeprav vidim, da ste jih nekatere tut imele pa o ni bilo.



Poznam primer, ko je moja kolegica imale neredne menstruacije in je ravno v tem času zanosila ko ni imela ene menstruacije vmes. Vse je možno user posted image Sta imela pa vsaj več časa za uživanje in delanje user posted image /user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 14:56:01   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...


Sory bejbika ampak to je pa mal dramatično ... če bi se v naprej oziral, bi blo anjboljš, da ne bi zanosu NIKOL ... tko, da nej tza tvoj možek odmisl te komarje user posted image in bodta pridna in zanosita ...
SE sprašujem ( pa nočm bit nesramna ) a si želi zanositi ali pač išče izgovore .. ker komarji .. dej nooo, please...



Seveda si zeli najbolj na svetu samo ga skrbi... on si zeli celo bolj kot jaz otroka...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 15:00:01   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Lubenica....čestitke in srečno do koncauser posted image user posted image user posted image

Mene ste pozabile dodat na seznamček, nekam na konec meseca, ker je iitak že 54 dan danes. Če je do ponedeljka nebo bom delala še en test, ker mislim, da sem imela vmes o, no vsaj znaki so bili taki, čeprav vidim, da ste jih nekatere tut imele pa o ni bilo.



Poznam primer, ko je moja kolegica imale neredne menstruacije in je ravno v tem času zanosila ko ni imela ene menstruacije vmes. Vse je možno user posted image Sta imela pa vsaj več časa za uživanje in delanje user posted image /user posted image

ja sem že slišala za tak primer, sam kaj k tko še manj veš ali sploh imaš o ali ne. Sej da je m na toliko časa se nebi pritoževala, če nebi delal n auser posted image tko me pa prou jezi k na konc niti nevem kdaj naj delam test bl računam manj vemuser posted image Sej če nebi delal na bejbiju bi bla zihr točnauser posted image Od teh testov bom bankrotirala, bi mi mogl že delnice datuser posted image

anonimna...držim pesti za službo
allstar ...user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 15:00:52   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...


Tega je tudi mene strah. Sicer po eni strani mislim, da se nimamo česa bat, ker je veliko bolezni o kateri ne govorijo, potem začnejo o njej govoriti, nato pa spet nič. Po drugi strani me je pa strah, da bo do česa takega prišlo. Predvsem, ker imajo mene komarji strašno radi. Mojega nikoli ne popikajo, mene vedno.



IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Na žalost sem jaz prva, ki kvari seznam user posted image . Sem danes dobila močno user posted image . Bom pa še naprej navijala za vas, pričakovala pa naslednjič :)


Pogumno naprej, smo s tabo!

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 15:01:22   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Rada bi da malo slisala tudi vasa mnenja glede teh komarjem in virusa zika.
Moj moz se zelo boji da bom zanosila in poleti da bodo prsli komarji. Usaki dan me spomni na to . In mi govori kako bomo poleti in se zelo boji....
Probala sem mu razlozit da jih v sloveniji se ni. In da ne verjamem da bojo prsli h nam... kaj si ve mislite o tem? On pravi da ni pametno zdaj zanosit ... jaz si pa zelo zelim tudi rekla sem da ce pridejo komarji bom zelo pazila da me ne kaksen pici.
Mene me skrbi toliko zaradi njega ker je odprl to temo in jo skoozii obnavljamo...


Sory bejbika ampak to je pa mal dramatično ... če bi se v naprej oziral, bi blo anjboljš, da ne bi zanosu NIKOL ... tko, da nej tza tvoj možek odmisl te komarje user posted image in bodta pridna in zanosita ...
SE sprašujem ( pa nočm bit nesramna ) a si želi zanositi ali pač išče izgovore .. ker komarji .. dej nooo, please...




Moje mnenje je, da se da stvari povedat tudi vljudno in kulturno. Sandyy je čist lepo vprašala in res ne vem, zakaj tak odgovor.

Pač virus zika je dejstvo. Zaenkrat ga še ni pri nas, se pa lahko to spremeni v enem samem dnevu. Priznam, da sem že pomislila, kaj pa če ... (sploh ker je ena sorodnica pravkar v Braziliji). Ampak kot so rekle že druge ... Teh kaj pa če-jev je še ogromno.

Sicer si pa še nisem vzela časa in bolj podrobno preučila, kaj sploh je ta virus in kako se prenaša (a samo komarji ga prenašajo, al se prenaša tudi iz človeka na človeka?).






Kaklo mislš zakaj ta odgovor? SEj sm lepo napisala svoje mnenje ... se spomnete kako so govoril o muhi cece, kako bo prišla leta 2000, folk se je bal, bil šokiran, kva vse so delal, da ja nebi fasal te muhe in bla bla ...
Pač mormo osveščat ljudi, ampak pri nam pa žal ni 'uspeha' za te vrste žuželk ... najlažje je o tem samo poslušat, ne se pa potem pozanimat kako lahko te komarji, muhe živijo, kakšno podnebje more bit..itd.
Jaz sem čist lepo napisala, da če bi gledal na to, bi potem lahko tud o škorpijonih začel govort, o pajkih, ki so pri nas strupeni in o kačah ... in, a paničarimo zaradi tega? A zaradi tega si kakšna premisli zanositi? Pišem samo o dejstvih, ki jih pri nam že imamo in sem lepo napisala, da ne mislm bit nesramna ampak občutek sem dobila, da se dramatizira o vsem tem ... pač moje mnenje ...


Ni mi blo lih prijetno brat tvoj komentar da isce izgovore. Postavi se v mojo kozo kako bi tebi blo da ti kdo to napise. Ne bi se rada kregala zato bom pustila stat usak ima svoje mnenje jaz ze poznam mojega in najono zvezo in vem da si zeli otroka je samo pac taki da ga skrbi. Pomisli. In noce da bi se njegovemu otroku zgodilo kaj takega. Cene pa je ok. Ne zamerim tvojem dvomu da isce samo izgovore ker sama vem kako je in kaj je....

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 15:04:07   
Sandyy
Hvala punce za mnenja vidim pa da ste ze nekatere pomislile. Mene sicer ne skrbi ker saj se ze povedala da dvomim da bojo tle se razvili user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 21:06:38   
1lubenica1
Hvala vam :))) Pričakujemo pa okol 13.10.2016 po mojih izračunih user posted image user posted image

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
2.2.2016 22:23:24   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

janchek81 a ni tko da to prenašajo tigrasti komarji, ti so pa tudi na hrvaškem in v sloveniji?


Tigrasti komarji so pa že leta in leta povsod ... a pa je kakšna bojazen? Kot sem že prej pisala ... kakor maš smole .. lahko te piči okužen, lahko da ne .. in če povzamemo ... koliko SLO poznate, da jih je pičil tigrasti komar? In seveda, da so imeli vidne posledice?user posted image


Menne imajo tej tirasti komarji zelo radi.. in ja, seveda zivim... ampak dve leti ko je bila invazija teh komarjev, sem imela kar hude tezave. Imela sem samo na spodnjem delu nog okoli 80 pikov. Noge so mi zaotekle, imea sem brazgotine, bolelo je toliko, da nisem mogla hodit in slabse sem sem pocutila. Vedeli smo, da so tigrasti, ker smo jih videli od blizu...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 8:59:21   
Damuš
Dobro jutro, punce!

Kako ste? Kak nov plusek na obzorju?

Jaz pa razmišljam o (morebitni) porodniški in bolj kot računam manj vem.

Je katera imela s.p. in je koristila polovični del. čas zaradi starševstva? Kakšni so potem minimalni prispevki? (zanima me celoten strošek polovičnega s.p.-ja. - tudi računovodske storitve itd.). Kako se potem računa porodniška? Moraš pred nastopom potem spremeniti v polni delovni čas? Al to ni potrebno?

Če slučajno katera ve.




(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 11:30:23   
mimi_ka
Damuš pojma nimam glede tega kako je s porodniško in s.p.-jem. Jaz trenutno niti zaposlena nisem in če nam uspe zanosit, bom tako dobivala samo starševsko nadomestilo, ki pa mislim, da znaša okrog 250€.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 11:36:47   
Damuš
Mimi_ka sej tud jz nisem zaposlena. Sicer nekaj delam (ni zaposlitev), ampak je bolj bogo vse skupaj. Pač mal preigravam scenarijeuser posted image

Bom pa najbrž tudi jaz kar ostala brezposelna.

Aja, Mimi_ka, a pa si bila v zadnjih 3 letih 12 mesecev zaposlena? Potem ne boš dobila samo 250€, ampak mal več.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 12:31:13   
pikapoka pika
Če bojo res okuženi komarji v naših krajih in me noseče potem bo res kriza..si ne predstavljam kako se izogneš piku komarja, ker so na veliko teh repelentov že imuni. Glede na to kar berem je najbolj nevarno če te piči v prvem tromesečju, poleti bomo pa me že čez prvo tromesečje user posted image Itak se pa to ne bo zgodilo user posted image

Anonimnauser posted image danes si ti na vrsti da sporočiš veselo novičko??

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?