|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:37:17   
pikapoka pika


FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1user posted image user posted image

3.2. 
anonimna user posted image
user posted image Allstar user posted image

6.2. 
Taroma 

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 
N230K

23.2.
mava1975

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA
mojamiska


user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš





(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:39:52   
mimi_ka
Janchek se strinjam ja, da je najboljše čim manj to brat in študirat, ker potem lahko celo nosečnost preživiš u strahu, da ne boš kaj pobral ali se okužil. Tudi mi imamo mačka in okrog nas veliko sosedov tudi, in te mačke se seveda veselo sprehajajo po vrtičkih in opravljajo potrebo, samo pač mislim, da če dobro opereš zelenjavo ni skrbi. Pri nas okrog so vedno bile mačke, pa je še nisem prebolela. Ta zelenjava iz trgovin pa po moje ni straha, da bi bila okužena s tosoplazmozo, ker to raste največkrat v kakšnih zaprtih rastlinjakih ali vsaj ograjenih površinah, tako da mislim da ni straha. Ti fajn operi vse in bo vse ok user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:41:59   
bubika86
Janchek seveda javim :)
Kaj pa ti si že imela 1. pregled? Mislim da si srecka nisecka ce se ne motim... malokrat sem tu na forumu pa tudi pozabim ker je že noseca. Brez zamere user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:52:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Janchek seveda javim :)
Kaj pa ti si že imela 1. pregled? Mislim da si srecka nisecka ce se ne motim... malokrat sem tu na forumu pa tudi pozabim ker je že noseca. Brez zamere user posted image


Ja, ja, sem mela v 5T da smo videl kje se nahaja, tko, da smo videli GV v maternici, v 6T ( en teden kasneje ) pa smo že videli majhen plodek in srček ... sm bla itak vesela .. zdej mam pa šele 26.2. user posted image Se mi vleče ... kakšen dan mam občutek, ko da nisem noseča, ... drug dan pa čutm mal utrujenosti pa tko ... pa greva pač pozitivno naprej, da bo vse tko kot mora biti user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:53:58   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Janchek se strinjam ja, da je najboljše čim manj to brat in študirat, ker potem lahko celo nosečnost preživiš u strahu, da ne boš kaj pobral ali se okužil. Tudi mi imamo mačka in okrog nas veliko sosedov tudi, in te mačke se seveda veselo sprehajajo po vrtičkih in opravljajo potrebo, samo pač mislim, da če dobro opereš zelenjavo ni skrbi. Pri nas okrog so vedno bile mačke, pa je še nisem prebolela. Ta zelenjava iz trgovin pa po moje ni straha, da bi bila okužena s tosoplazmozo, ker to raste največkrat v kakšnih zaprtih rastlinjakih ali vsaj ograjenih površinah, tako da mislim da ni straha. Ti fajn operi vse in bo vse ok user posted image


Ja, ja, sej perem k zmešana, včasih še z vročo vodo user posted image user posted image Sem pa itak ljubitel sadja in zelenjave, od nekdej ane, in se mi prou lušta po kakšnih zadevah ... edin zadnje dni pogosto posegam po šalotkah in olivah, tud kumarcah ... v tork sm ceu kozarc šalotk pojedla ob gledanju enga filma user posted image user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 13:09:33   
bubika86
O super janchek me veseli user posted image kr nasmeh se mi nariše na obrazu ko zvem ko je kakšna na novo noseča :) zgleda tut k si sama zelim.
Kaj pa tvoji punčki si že povedala, da boste dobili novega člana v druzini? Je bla vesela?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 13:29:04   
Allstar
Hvala Janchek81 in Mimi_ka user posted image . Bom pa še jaz poizkusila, samo da pridem do kakšne takšne trgovine in upam, da bo kaj pomagalo ;)

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 14:27:45   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

O super janchek me veseli user posted image kr nasmeh se mi nariše na obrazu ko zvem ko je kakšna na novo noseča :) zgleda tut k si sama zelim.
Kaj pa tvoji punčki si že povedala, da boste dobili novega člana v druzini? Je bla vesela?


Zadnjič je naja slišala ja in je vprašala .. sam nje niti tok ne gane..enx prav da super, enx da ni super ... ona je tko, mal razred zase..lih v obdobju je nasprotovanja, tko, da user posted image
Enkrat bi poslušala pa gledala pa božala, drugič pa lih tok da ne bi brcala, tepla ... kot 4 letniki ... čeprou naša je še mal hujša no user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 16:01:36   
Taroma
Punce mene lahko na seznamu obarvate na rdeče. Moja rdečka nesrečka je danes prišla user posted image
Roza izcedek za katerega sem upala, da je vgnezditvena, je bil vsak dan obilnejši, nakar se je danes konkretno ulila. Tako, da zame več sreče prihodnjič, za vas pa navijam in stiskam pesti! user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 17:06:45   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Punce mene lahko na seznamu obarvate na rdeče. Moja rdečka nesrečka je danes prišla user posted image
Roza izcedek za katerega sem upala, da je vgnezditvena, je bil vsak dan obilnejši, nakar se je danes konkretno ulila. Tako, da zame več sreče prihodnjič, za vas pa navijam in stiskam pesti! user posted image



Oh, škoda. Upam, da te ni preveč potrlo in da greš z dvignjeno glavo naprej.

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 18:11:36   
Allstar
Taroma, žal mi je, bova naslednji mesec skupaj (do)čakale user posted image .
Hvala za odgovore za krvomočnico, zdaj sem šla še poguglat in našla oooogrooooomnoooo pozitivnih odzivov! Da so po pol leta, letu dni in celo dveh letih, zanosile po enem ali dveh ciklih pitja tega čaja! To res tako pomaga? Koliko od vas ga pije? In kako dolgo že?
Ali je katera poskusila preseed?

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 19:34:02   
pikapoka pika
Taroma user posted image user posted image Držim pesti za naslednji mesec.


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 19:39:56   
pikapoka pika

FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1user posted image user posted image

3.2. 
anonimna user posted image
user posted image Allstar user posted image

6.2. 
user posted image Taroma user posted image

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 
N230K

23.2.
mava1975

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA
mojamiska


user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš





(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 7:00:55   
Anonimen
Evo, pa sem naredila test in zagledala user posted image 😁

Anonimna user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 7:29:48   
..noname..
user posted image user posted image user posted image user posted image JUHU user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 7:55:46   
bubika86
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

O super janchek me veseli user posted image kr nasmeh se mi nariše na obrazu ko zvem ko je kakšna na novo noseča :) zgleda tut k si sama zelim.
Kaj pa tvoji punčki si že povedala, da boste dobili novega člana v druzini? Je bla vesela?


Zadnjič je naja slišala ja in je vprašala .. sam nje niti tok ne gane..enx prav da super, enx da ni super ... ona je tko, mal razred zase..lih v obdobju je nasprotovanja, tko, da user posted image
Enkrat bi poslušala pa gledala pa božala, drugič pa lih tok da ne bi brcala, tepla ... kot 4 letniki ... čeprou naša je še mal hujša no user posted image


Ja zdaj ma to obdobje ... k moj k je 6 let star me na vsake tok vpraša kdaj bomo imeli dojenćka alpa vcasih pojamra rece jst pa nimam bratca niti sestre... tki da komi caka. Zanć je reku mami jaz ti bom pomagu ti ga bom kopal da se boš ti lahko spočila. user posted image


< Sporočilo je popravil bubika86 -- 5.2.2016 7:57:24 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 7:57:13   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evo, pa sem naredila test in zagledala user posted image 😁

Anonimna user posted image



IIiiiii čestitkeeeeee .... a boš 'septembrka'?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 8:00:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

O super janchek me veseli user posted image kr nasmeh se mi nariše na obrazu ko zvem ko je kakšna na novo noseča :) zgleda tut k si sama zelim.
Kaj pa tvoji punčki si že povedala, da boste dobili novega člana v druzini? Je bla vesela?


Zadnjič je naja slišala ja in je vprašala .. sam nje niti tok ne gane..enx prav da super, enx da ni super ... ona je tko, mal razred zase..lih v obdobju je nasprotovanja, tko, da user posted image
Enkrat bi poslušala pa gledala pa božala, drugič pa lih tok da ne bi brcala, tepla ... kot 4 letniki ... čeprou naša je še mal hujša no user posted image


Ja zdaj ma to obdobje ... k moj k je 6 let star me na vsake tok vpraša kdaj bomo imeli dojenćka alpa vcasih pojamra rece jst pa nimam bratca niti sestre... tki da komi caka. Zanć je reku mami jaz ti bom pomagu ti ga bom kopal da se boš ti lahko spočila. user posted image



Jah .. pr nam pa, da sm iskrena, bi blo njej čist OK, da bi bla sama, brez bratca in sestrce, ker tud to velix reče, da ona ne bi mela bratca al pa sestrce ... user posted image
Tko, da ... je dost taka, da hoče bit taglavna, trmasta, da hoče da je vse po njeno, ... mava na čase kr borbe z vsem tem njenim odraščanjem in prckanjem ... user posted image user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 8:26:10   
mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evo, pa sem naredila test in zagledala user posted image 😁

Anonimna user posted image


jej user posted image kakšne lepe novičke, čestitke in srečno do koncauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 8:28:48   
bubika86
Janchek
Mogoče ko se bo dojenček rodil bo potem drugače. Vidva jo že zdaj mal pripravljajta ampak nč silt itak do poroda bo že starejsa. Pa tut ko se bodo v vrtcu pogovarjali o družini kdo ima brata kdo sestro pa bo videla da tudi pri drugih. Vsaj pri nasmu je blo tko.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 8:30:37   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Janchek
Mogoče ko se bo dojenček rodil bo potem drugače. Vidva jo že zdaj mal pripravljajta ampak nč silt itak do poroda bo že starejsa. Pa tut ko se bodo v vrtcu pogovarjali o družini kdo ima brata kdo sestro pa bo videla da tudi pri drugih. Vsaj pri nasmu je blo tko.


Ne, sj midva nč ne silva NIKOL v NIČ, ker pri tem našem otroku nardiš pol lih kontra učink user posted image
Tko, da če reče, da bo poslušala srčka, OK, če reče, da ga ne mara, OK ... pač ... prezgodej je še vse skupej .. potem ko bo trebušček velik in ko bo res lahko čutila, ko bo brcal bo pomoje mal drgač ... zdj je pa čist nerazumljivo za njo user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 8:51:49   
bubika86
Jaa sej bo :) itak je res prezgodi, no jst sm sam tko mal povprašala k jst niti noseča nism, moj mali pa ze planira... user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 9:38:32   
Anonimen
Janchek očitno bom oktobrka...koledarček mi je zračunal pdp 9.10.

Anonimna user posted image

(odgovor članu bubika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 11:20:27   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Janchek očitno bom oktobrka...koledarček mi je zračunal pdp 9.10.

Anonimna user posted image



Superca .... user posted image
Ma...sej tko kot pravm .. ni važn kdaj, sam da bo vse ok in da se nam pridruzijo zdrave male štručke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
5.2.2016 11:30:57   
pikapoka pika


FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1user posted image user posted image

3.2. 
user posted image anonimna user posted image user posted image user posted image
user posted image Allstar user posted image

6.2. 
user posted image Taroma user posted image

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 
N230K

23.2.
mava1975

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA
mojamiska


user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte, Damuš







(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?