|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 14:09:28   
Anonimen
Mene pa te komarji ne skrbijo. Zaenkrat jih še ni pri nas, po drugi strani pa če pogledaš, so pa klopi ful okuženi. V nekaterih predelih Slovenije je nad 90% klopov okuženih z boreliozo. Ljudje smo drugačnih karakterjev in nekatere vse skrbi. Moj je tud ful poslušu, ko je bilo na TVju in me klicu naj pridem pogledat in bil zaskrbljen. Sploh ker sedaj dela v tujini na terenu in lažje pride v stik z njimi.

Ja, dons naj bi moja user posted image prišla, pa je še ni in kar naj tako ostane.user posted image Testa pred petkom ne bom delala...ga še kupila nisem, čeprav sem bila danes v DMu.

Allstar user posted image Sem upala, da bomo skupaj nalulale plusek.

Anonimna user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 14:11:34   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš

Mimi_ka sej tud jz nisem zaposlena. Sicer nekaj delam (ni zaposlitev), ampak je bolj bogo vse skupaj. Pač mal preigravam scenarijeuser posted image

Bom pa najbrž tudi jaz kar ostala brezposelna.

Aja, Mimi_ka, a pa si bila v zadnjih 3 letih 12 mesecev zaposlena? Potem ne boš dobila samo 250€, ampak mal več.

Hehe..no sva skoraj na istem potem. Jaz tudi zadnji dve leti delam nekaj honorarno, ampak to ni nič rednega. Drugače nisem bila zaposlena zadnja tri leta. Sem imela pa tak primer pri prvi nosečnosti, ker mi je vmes potekla pogodba in sem bila na dan porodniške brezposelna,tako da sem potem dobila za tisti čas preračunano 50% minimalne plače+vsak mesec nad enim letom zaposlitve v zadnjih 3 letih še 2%, tako da sem dejansko dobila ven minimalno plačo. Zdaj bo žal dosti manj. Ampak še vedno boljše kot sedaj, ko ne dobim skoraj nič razen otroškega dodatka.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 14:13:51   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Če bojo res okuženi komarji v naših krajih in me noseče potem bo res kriza..si ne predstavljam kako se izogneš piku komarja, ker so na veliko teh repelentov že imuni. Glede na to kar berem je najbolj nevarno če te piči v prvem tromesečju, poleti bomo pa me že čez prvo tromesečje user posted image Itak se pa to ne bo zgodilo user posted image

Anonimnauser posted image danes si ti na vrsti da sporočiš veselo novičko??

Hehe..pikapoka pika, upam, da bomo res takrat že tako daleč user posted image se ne bi branila

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 14:16:58   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa te komarji ne skrbijo. Zaenkrat jih še ni pri nas, po drugi strani pa če pogledaš, so pa klopi ful okuženi. V nekaterih predelih Slovenije je nad 90% klopov okuženih z boreliozo. Ljudje smo drugačnih karakterjev in nekatere vse skrbi. Moj je tud ful poslušu, ko je bilo na TVju in me klicu naj pridem pogledat in bil zaskrbljen. Sploh ker sedaj dela v tujini na terenu in lažje pride v stik z njimi.

Ja, dons naj bi moja user posted image prišla, pa je še ni in kar naj tako ostane.user posted image Testa pred petkom ne bom delala...ga še kupila nisem, čeprav sem bila danes v DMu.

Allstar user posted image Sem upala, da bomo skupaj nalulale plusek.

Anonimna user posted image

Držim pesti, da je ne bo in bo v petek en veeeeeliiiiiik user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 14:41:33   
Allstar
Anonimna, držim pesti za tebe in za vse ostale, jaz pa upam, da bom imela več sreče naslednji mesec user posted image .
Vas spremljam in čakam na čimveč user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 18:03:27   
N23OK
Živjo punce se vam pridružim pri pogovorih user posted image z mojim delava na otročku že dobre tri mesece upam da se nama kmalu posreči :)) ne pričakujem pa je 22.2 :)

< Sporočilo je popravil N23OK -- 3.2.2016 18:04:09 >

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 19:33:37   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: N23OK

Živjo punce se vam pridružim pri pogovorih user posted image z mojim delava na otročku že dobre tri mesece upam da se nama kmalu posreči :)) ne pričakujem pa je 22.2 :)

Oooooo dobrodošla, N23OK user posted image no, pa bova skupaj čakali in upali na ta čarobni 22.2. user posted image
Ti imaš drugače redne m? Meni so se ti cikli zadnje mesece, ko bolj resno delava na tem, čisto zmešali. V glavnem jo dobim že kar dva dni prej, decembra pa mi je zamujala dva dni in sem bila sigurna da je to to, ker mi drugače nikoli ne zamuja, pa je bila očitno tudi to psiha user posted image
No, jaz stavim na februar user posted image ta mesec sem se oborožila s krvomočnico in ovulacijskimi testi, zdaj pa samo še akcija user posted image

(odgovor članu N23OK)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
3.2.2016 20:37:08   
N23OK

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: N23OK

Živjo punce se vam pridružim pri pogovorih user posted image z mojim delava na otročku že dobre tri mesece upam da se nama kmalu posreči :)) ne pričakujem pa je 22.2 :)

Oooooo dobrodošla, N23OK user posted image no, pa bova skupaj čakali in upali na ta čarobni 22.2. user posted image
Ti imaš drugače redne m? Meni so se ti cikli zadnje mesece, ko bolj resno delava na tem, čisto zmešali. V glavnem jo dobim že kar dva dni prej, decembra pa mi je zamujala dva dni in sem bila sigurna da je to to, ker mi drugače nikoli ne zamuja, pa je bila očitno tudi to psiha user posted image
No, jaz stavim na februar user posted image ta mesec sem se oborožila s krvomočnico in ovulacijskimi testi, zdaj pa samo še akcija user posted image

Ja res je upam da bova obedve srecne z pluski to bi bilo zares enkratno:)) imam ja samo prejsnji mesec se imela malo zbrko v ciklusu in sem sla takoj k gin. ta mi je vse pregledala in rekla da je vse videti cisto ok tako da je bila zgleda pri meni tudi psiha v igri. Tudi jaz sem se opremila z ovulacijskimi listki tako da sem v polni pripravljenostiuser posted image lahko bi dobila kar dodatek za stalno pripravljenost user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 8:52:31   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa te komarji ne skrbijo. Zaenkrat jih še ni pri nas, po drugi strani pa če pogledaš, so pa klopi ful okuženi. V nekaterih predelih Slovenije je nad 90% klopov okuženih z boreliozo. Ljudje smo drugačnih karakterjev in nekatere vse skrbi. Moj je tud ful poslušu, ko je bilo na TVju in me klicu naj pridem pogledat in bil zaskrbljen. Sploh ker sedaj dela v tujini na terenu in lažje pride v stik z njimi.

Anonimna user posted image


Mi smo doma na podeželju, par metrov od gozda. In to na področju, kjer so klopi najbolj okuženi. Priznam, da sem se v prvi nosečnosti kar malo izogibala sprehajanja po gozdu (ne čisto, ker potem sem itak lahko samo doma v sobi zaprta).

Pa če tako gledaš ... kaj vse je nevarno v nosečnosti - od toksoplazmoze naprej.

Jaz sem se v prvi nosečnosti res pazila - nisem tikala mačk (imamo eno doma - no kasneje sem izvedela, da sem toksoplazmozo itak že prebolela - itak, če sem pa kot najstnica imela svojo mačko), pa suhomesnatih izdelkov nisem jedla (jih imam drugače ful rada) itd.
nekako imam občutek, da se bom v naslednji nosečnosti manj pazilauser posted image . No, v prvih treh mesecih se mi niti ni blo treba pazit, ker itak nič nisem mogla jesti zarad slabosti.

Jaz pa danes začnem s krvomočnico. Tifol pa tako že jem nekaj časa.

Anonimna, a si že testkala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 8:54:52   
Damuš
Ah ... sem videla, da boš šele v petek delala test. Držim pesti!user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 9:13:37   
Anonimen
Jaz se pa klopov zelo bojim. Moja soseda je imela vse tri otroke okužene z boreliozo. Zboleli so stari cca. pol leta. Komaj pri tretjem so jo testirali in ugotovili da so se vsi trije okužili z njenim mlekom. Sama je imela ta virus in sploh ni vedela. user posted image

Jaz se tudi nikoli v nosečnosti nisem pazila. Sem preveč rada zunaj...pa brez borovnic tudi no go.

Test delam pa jutri zjutraj. Upam da se mi prej ne vlije.

Anonimna user posted image


(odgovor članu Damuš)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 9:16:24   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa te komarji ne skrbijo. Zaenkrat jih še ni pri nas, po drugi strani pa če pogledaš, so pa klopi ful okuženi. V nekaterih predelih Slovenije je nad 90% klopov okuženih z boreliozo. Ljudje smo drugačnih karakterjev in nekatere vse skrbi. Moj je tud ful poslušu, ko je bilo na TVju in me klicu naj pridem pogledat in bil zaskrbljen. Sploh ker sedaj dela v tujini na terenu in lažje pride v stik z njimi.

Anonimna user posted image


Mi smo doma na podeželju, par metrov od gozda. In to na področju, kjer so klopi najbolj okuženi. Priznam, da sem se v prvi nosečnosti kar malo izogibala sprehajanja po gozdu (ne čisto, ker potem sem itak lahko samo doma v sobi zaprta).

Pa če tako gledaš ... kaj vse je nevarno v nosečnosti - od toksoplazmoze naprej.

Jaz sem se v prvi nosečnosti res pazila - nisem tikala mačk (imamo eno doma - no kasneje sem izvedela, da sem toksoplazmozo itak že prebolela - itak, če sem pa kot najstnica imela svojo mačko), pa suhomesnatih izdelkov nisem jedla (jih imam drugače ful rada) itd.
nekako imam občutek, da se bom v naslednji nosečnosti manj pazilauser posted image . No, v prvih treh mesecih se mi niti ni blo treba pazit, ker itak nič nisem mogla jesti zarad slabosti.

Jaz pa danes začnem s krvomočnico. Tifol pa tako že jem nekaj časa.

Anonimna, a si že testkala?


Toksoplazmozo nisi prebolela zato, ker ste mel doma mačko user posted image sej tokse ne dobiš z božanjem, ampak z iztrebki, kar pa dvomim, da si jih pipala user posted image
Prej bi rekla, da si dobila od doma pridelane zelenjave, sadja...itd, kjer pač lahko stakneš tovrstno 'bolezen' .... jaz dokler nism zanosila, sploh nism vedla kaj to je toksoplazmoza user posted image
Mi mamo skoz doma mačko, pa npr tokse nisem še prebolela, zato se tok bolj zdaj pazim user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 9:40:23   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa te komarji ne skrbijo. Zaenkrat jih še ni pri nas, po drugi strani pa če pogledaš, so pa klopi ful okuženi. V nekaterih predelih Slovenije je nad 90% klopov okuženih z boreliozo. Ljudje smo drugačnih karakterjev in nekatere vse skrbi. Moj je tud ful poslušu, ko je bilo na TVju in me klicu naj pridem pogledat in bil zaskrbljen. Sploh ker sedaj dela v tujini na terenu in lažje pride v stik z njimi.

Anonimna user posted image


Mi smo doma na podeželju, par metrov od gozda. In to na področju, kjer so klopi najbolj okuženi. Priznam, da sem se v prvi nosečnosti kar malo izogibala sprehajanja po gozdu (ne čisto, ker potem sem itak lahko samo doma v sobi zaprta).

Pa če tako gledaš ... kaj vse je nevarno v nosečnosti - od toksoplazmoze naprej.

Jaz sem se v prvi nosečnosti res pazila - nisem tikala mačk (imamo eno doma - no kasneje sem izvedela, da sem toksoplazmozo itak že prebolela - itak, če sem pa kot najstnica imela svojo mačko), pa suhomesnatih izdelkov nisem jedla (jih imam drugače ful rada) itd.
nekako imam občutek, da se bom v naslednji nosečnosti manj pazilauser posted image . No, v prvih treh mesecih se mi niti ni blo treba pazit, ker itak nič nisem mogla jesti zarad slabosti.

Jaz pa danes začnem s krvomočnico. Tifol pa tako že jem nekaj časa.

Anonimna, a si že testkala?


Toksoplazmozo nisi prebolela zato, ker ste mel doma mačko user posted image sej tokse ne dobiš z božanjem, ampak z iztrebki, kar pa dvomim, da si jih pipala user posted image
Prej bi rekla, da si dobila od doma pridelane zelenjave, sadja...itd, kjer pač lahko stakneš tovrstno 'bolezen' .... jaz dokler nism zanosila, sploh nism vedla kaj to je toksoplazmoza user posted image
Mi mamo skoz doma mačko, pa npr tokse nisem še prebolela, zato se tok bolj zdaj pazim user posted image


No, glede na to, da sem čistila mačje dreke (mačka je sicer bila zunaj, a včasih se je zgodilo da je zalutala v bajto - in ker je veljala za mojo mačko, sem pač jaz morala čistiti) bi tudi lahko bila kriva domača mačka. Sicer smo pa imeli v naselju, kjer sem živela, toliko mačk, da bi bil že čudež, če na zelenjavi na vrtu ne bi bilo iztrebkov - mačke so ljubile obdelane vrtove hahaha). Tako da ... kakorkoli ... prebolela sem tokso in sem zdaj lahko mirnauser posted image .

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 10:28:15   
pikapoka pika
jaz sem mela celo življenje mačke, notranje, zunanje, jedla salato z vrta in drugo zelenjavo, pa toksoplazmoze nisem še prebolela.Vseeno ok sem noseča pazim in me jem pršutov in podobno, se izogibam mačk, itd. Zihr je zihr user posted image Klopi so meni tudi grozni, sploh pri tamalih se bojim zato jih vedno našpricam Za v gozd. Moja mami je imela boreliozo, stric tudi..

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 10:28:46   
Janchek81
Damuš no sej poglavitno je to, da si jo ... hvala bogu ... jaz se sprašujem, npr v 1. in 2. nosečnosti nisem imela tokse .. oz. je nism prebolela ... zdj pa npr je od zadnjega testiranja skoraj 5 let in da bom zdj +, a lahko ugotovijo, a je prišla okužba zdej v tem času, ko sem zanosila ali je prišla kasneje ... mene bolj to matra in se sprašujem...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 10:55:37   
bubika86
Pozdravljena dekleta. No da se javim... danes sem imela pregled pri moji ginekologinji. Dobila sem napotnico za prehodnost jajcevodov user posted image user posted image ker me je dr.Reš poslal da to naredim samoplačniško sem šla do moje ginek. MAUMAW JANCHEK vidve vesta ko sem vama ze razlagala...no mogoce sta pozabili. U glavnem zdej kličem na tiste dve stevilki da se narocim in se mi nihče ne oglasi ali pa je skoz zasedeno :(
Drgač mi je moja ginekologinja nardila uz in je rekla da niimam cist, imsm lepe jajčnike da naj ne bi bli policisticni kot je men trdil Reš. Levi jajčnik je lep brez cist...desni pa pravi da načeloma tudi mogoce.malo cist ampak ni grozno... sluznica maternice je zadebeljena :) no zdej pijem tale čaj od krvomočnice upam da bo kej pomagal. Zdej pa ne vem do kdaj jo moram.pit neki sem brala da jo je treba pit do ovulacije al kako?? Jaz jo pijem od konca menstruacije, priblizno 14 dni.

< Sporočilo je popravil bubika86 -- 4.2.2016 10:58:07 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 10:59:23   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Damuš no sej poglavitno je to, da si jo ... hvala bogu ... jaz se sprašujem, npr v 1. in 2. nosečnosti nisem imela tokse .. oz. je nism prebolela ... zdj pa npr je od zadnjega testiranja skoraj 5 let in da bom zdj +, a lahko ugotovijo, a je prišla okužba zdej v tem času, ko sem zanosila ali je prišla kasneje ... mene bolj to matra in se sprašujem...

Janchek jaz sem bila v prvi nosečnosti tudi obsedena s to toksoplazmozo, ker smo vedno imeli doma kakšno mačko. In vem, da sem to ful po netu raziskovala in nekje sem prebrala, da lahko določijo, če gre za staro okužbo, ki jo je mama prebolela pred nosečnostjo ali je prišlo do nje med nosečnostjo. Najbolj nevarno pa je, če pride do okužbe v prvem trimesečju. Pobrskaj po netu,mje veliko o tem napisanega, se niti ne spomnim več vsega, karvsem takrat brala.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:10:54   
mimi_ka
bubuka86 jaz sem ta mesec začela piti krvomočnico. Pijem jo od konca menstruacije in bom nadaljevala do konca ovulacije, nekje 14dni ali kaj manj vsega skupaj, kot si napisala. Drugače pa srečno pri preiskavi. Ti želim, da bo vse ok in pokaže, da so jajcevodi prhodni.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:12:40   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Pozdravljena dekleta. No da se javim... danes sem imela pregled pri moji ginekologinji. Dobila sem napotnico za prehodnost jajcevodov user posted image user posted image ker me je dr.Reš poslal da to naredim samoplačniško sem šla do moje ginek. MAUMAW JANCHEK vidve vesta ko sem vama ze razlagala...no mogoce sta pozabili. U glavnem zdej kličem na tiste dve stevilki da se narocim in se mi nihče ne oglasi ali pa je skoz zasedeno :(
Drgač mi je moja ginekologinja nardila uz in je rekla da niimam cist, imsm lepe jajčnike da naj ne bi bli policisticni kot je men trdil Reš. Levi jajčnik je lep brez cist...desni pa pravi da načeloma tudi mogoce.malo cist ampak ni grozno... sluznica maternice je zadebeljena :) no zdej pijem tale čaj od krvomočnice upam da bo kej pomagal. Zdej pa ne vem do kdaj jo moram.pit neki sem brala da jo je treba pit do ovulacije al kako?? Jaz jo pijem od konca menstruacije, priblizno 14 dni.


Itak, da se spomnem .. no super, da si dobila napotnico ... mislm, da majo točno določene dneve kdaj delajo in kdaj ne, tko, da najbolje, če jim na mail napišeš, jaz sem jim na mail pisala...mislm da je mail reprodukcija@ ... če te točn mail zanima mi pa na ZS piši pa ti napišem ...
No krvomočnico se pije najbolj do O, potem se preneha ... ker če se jo pije predolgo se lahko že kao plod usidra in gre vseen naprej - nekje sem brala, čeprav mi je blo tko tko no ...
DRžim pestke, da dobiš kmal datum za prehodnost jajcevodov....pa kar pogumno!

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:14:10   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Damuš no sej poglavitno je to, da si jo ... hvala bogu ... jaz se sprašujem, npr v 1. in 2. nosečnosti nisem imela tokse .. oz. je nism prebolela ... zdj pa npr je od zadnjega testiranja skoraj 5 let in da bom zdj +, a lahko ugotovijo, a je prišla okužba zdej v tem času, ko sem zanosila ali je prišla kasneje ... mene bolj to matra in se sprašujem...

Janchek jaz sem bila v prvi nosečnosti tudi obsedena s to toksoplazmozo, ker smo vedno imeli doma kakšno mačko. In vem, da sem to ful po netu raziskovala in nekje sem prebrala, da lahko določijo, če gre za staro okužbo, ki jo je mama prebolela pred nosečnostjo ali je prišlo do nje med nosečnostjo. Najbolj nevarno pa je, če pride do okužbe v prvem trimesečju. Pobrskaj po netu,mje veliko o tem napisanega, se niti ne spomnim več vsega, karvsem takrat brala.


Ne, sj nism zdj mislla študirat o tem, čim manj, ker ta toksa je kr huda zadeva ... ma nikol ni dobr, da jo stakneš, na vse zadnje je to zajedavc in .. sam straaaan user posted image sam me je pa tko zanimal, če bi kera pač vedla, če znajo ugotovit kdaj se je mama okužila ... pr men je reszanimiv, k smo mel skoz mačke doma, pa skoz jedl sadje, zelenjavo iz domačega vrta, ... bolj me zdj skrbi, da je ne bi fasala kje od zelenjave al pa sadja iz trgovine, sj nikol ne veš od kje to zadevo vse pripeljejo user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:23:46   
Allstar
Punce, zdaj me pa že zelo zanima kaj je ta krvomočnica, kaj naj bi pripomogla, kako se jo mora piti, kje se kupi? user posted image
Pred tem forumom nisem še nikoli slišala za njo.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:25:03   
bubika86
Hvalaaaa mimika in janchek
Ewo sm jih končno dobila na tel. So mi rekli da poklicem ko dobim menstruacijo in da me bodo takoj naročili ker ni čakalne dobe. Supercaaa. No jaz upam da bo vse ok.user posted image
Krvomočnico sem pa danes zjutraj še pila ampak ok bom prenehala in jo bom v naslednjem ciklusu spet začela user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:27:50   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Punce, zdaj me pa že zelo zanima kaj je ta krvomočnica, kaj naj bi pripomogla, kako se jo mora piti, kje se kupi? user posted image
Pred tem forumom nisem še nikoli slišala za njo.


Pripomore k zadebljitvi maternične sluzi, da se lažje vgnezdi plodek..

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:28:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Hvalaaaa mimika in janchek
Ewo sm jih končno dobila na tel. So mi rekli da poklicem ko dobim menstruacijo in da me bodo takoj naročili ker ni čakalne dobe. Supercaaa. No jaz upam da bo vse ok.user posted image
Krvomočnico sem pa danes zjutraj še pila ampak ok bom prenehala in jo bom v naslednjem ciklusu spet začela user posted image


Ja, to sem ti takrat že pisala, da ko dobiš M te bojo v roku 1 tedna naročili ...
Superca ... javi potem kako bo šlo ... upam, da je vse brez problema ... user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
4.2.2016 11:32:50   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Punce, zdaj me pa že zelo zanima kaj je ta krvomočnica, kaj naj bi pripomogla, kako se jo mora piti, kje se kupi? user posted image
Pred tem forumom nisem še nikoli slišala za njo.

Tudi jaz sem na tem forumu prvič slišala za krvomočnico in ker semmopazila, da jo kar veliko punc pije, sem rekla, da poskusim, škodit sigurno ne more user posted image kot je svetovala janchek, naj binse pilo od konca menstruacije do ovulacije, potem pa prenehalo. Kupi se baje v specializiranih trgovinah, kot je sanolabor in podobne. Pri nas ni v bližini nobene take prodajalne,mpa mi je janchek prijazno odstopila en njen paketek in tega zdaj pijem prvič user posted image upam, da bo kaj pripomoglo, da se prej prime user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?