|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 10:46:21   
witch
Ker januar ni bil moj mesec in ker so moji cikli mali doljši in ker je februar kratek mesec se selim ker pod marec.
Upam, da bom imela družbo, če ne, pa sem vesela za vse, ki ste šle po čvekamo v pričakovanju user posted image
To bo najin 15. krog, M pa NE pričakujem x.3. (oziroma zadnje dni februarja, prve dni marca)


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 10:55:51   
lidik
tetka witch ja za pa stiskam tako močno pesti, da imam že čisto bele prste, da vama bo ta krog uspelo !!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 10:56:26   
witch
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

x.3.
witch (15. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE:

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik,



< Sporočilo je popravil witch -- 28.1.2011 10:57:59 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 10:59:09   
witch
ooo tetka lidik user posted image hvala za pesti user posted image sem ti hotela že včeraj pisati pa mi ni uspelo user posted image

seznamček sem pa naredila pomladno obarvan, pa malo pustnega user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 11:28:29   
lidik
ooo super seznamček. No veš kaj, tole je pa tak lep, da itak da bo plusek !!!! Pa ja sej veš da še vedno držim pesti, in da skoz mislim na tebe in upam, da vama čimprej uspe. 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 11:40:55   
Tincy90
Witch tud js držim pesti, da vama zdj pa le uspe in bo magični plusek!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 12:04:28   
sashy
Tudi jaz navijam zate witch in upam, da cim prej zagledaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 13:09:40   
Katte
witch, navijam, navijam!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 13:38:17   
Anonimen
witch, ob tolikšni podpori ti pa mora bit lažje pri srčku! Dajmo, dajmo! Zdaj bo pomlad, ta nam vedno da novih moči. In šele, ko smo na dnu, spoznamo, kako smo v bistvu lahko močni! Baje nam življenje nikoli ne naloži več, kot zmoremo nesti! user posted image user posted image user posted image

auser posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 13:56:42   
witch
Punce danes ste me pa že sto krat do solz spravile user posted image

lidik vem, da navijaš in vedno misliš na mene. Hvala ti user posted image user posted image

Tincy90, shasy, Katte in auser posted image hvala tudi vam user posted image user posted image user posted image user posted image

Ob takem močnem navijanju nama bo pa moglo uspeti user posted image hvala vam še enkrat vsem, zlate ste user posted image user posted image user posted image user posted image vam rečem, da ko pa dobiš tako podporo pa imam takoj veliko več energije in volje user posted image
In kot sem že rekla, danes sem vesela, kajti ta dan je mogoče moj prvi dan nosečnosti user posted image user posted image
Pa čeprav sem že v tej igri 14x izgubila, bom mogoče pa tokrat zmagala. Ker vem, da enkrat bom zmagala.




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo marca 2011
28.1.2011 20:38:17   
zebr4
bravo to temo sem čakala, saj moram februar izpustiti zaradi okrevanja po laparo in histero. Tako zdaj pa v nove boje. user posted image  pričakujem predvidoma 4. marca.

upam,da tokrat rata prej kot v prvo, saj je trajalo celih deset mesecev poleg tega pa je bila prva nosečnost tudi neuspešna.

navijajte punce za nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo marca 2011
29.1.2011 10:16:39   
lidik
ooo tetka witch, kako je to lepo slišati, da si pozitivna !!! Ja !!!! tako moraš ostati naprej in ja to naj bo tvoj prvi dan nosečnosti - ufff se lepo sliši - da kr mora biti res. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo marca 2011
29.1.2011 11:36:40   
witch

user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
zebr4 (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE:

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo marca 2011
29.1.2011 11:37:45   
witch
zebr4 dobrodošla user posted image upajmo, da nama bo marec prinesel pluske user posted image

lidik moram ostati pozitivna user posted image in vem, da sem vsak dan bližje zmagi user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo marca 2011
29.1.2011 11:47:14   
Nusyka
Witch, se ti pridružujem. Sem na istem, dolgi cikli in tudi nekje v začetku
marca upam na user posted image . Danes sem si naročila knjigo Naravno in zanesljivo, da
se kaj pametnega naučim o naravnem načrtovanju. V ponedeljek kličem in se naročim k
genikologu. Rada bi dala skos en "orng servis", mogoče se najde kak vzrok zakaj nama ne
uspe in ZAKAJ vedno močnejše bolečine vsak mesec???

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo marca 2011
29.1.2011 22:34:50   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: Nusyka

Witch, se ti pridružujem. Sem na istem, dolgi cikli in tudi nekje v začetku
marca upam na user posted image . Danes sem si naročila knjigo Naravno in zanesljivo, da
se kaj pametnega naučim o naravnem načrtovanju. V ponedeljek kličem in se naročim k
genikologu. Rada bi dala skos en "orng servis", mogoče se najde kak vzrok zakaj nama ne
uspe in ZAKAJ vedno močnejše bolečine vsak mesec???



@Witch vem, da bo marec prinesel ogromno user posted image  . Samo pozitivno naprej.
@Nusyka, predvidevam,da govoriš o bolečinah, ki te spremljajo med user posted image . Vedno močnejše bolečine v času user posted image so lahko znak endometrioze, katere sem bila lastnica tudi jaz. Sedaj so mi odstranili endometriozno žarišče v trebušni votlini prav tako pa so mi odstranili pregrado, ki je vplivala na slab izid prve nosečnosti.
Lahko, da so pa bolečine plod tudi česa drugega, zato tako kot si rekla pojdi h ginekologu, da te pregleda in poda strokovno mnenje.


(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo marca 2011
30.1.2011 12:56:17   
Nusyka
Zebr4... Oja, bolečine spremljajo user posted image . Prejšnji mesec sem bruhala, tokrat sem prej vzela tableto, pa
me je kljub temu zvijalo za znoret!!! Naročila se bom jutri k G in bomo videli kdaj bom na vrsti.
Ker to se mi ne zdi več normalno. Poleg tega pa že lep čas (več kot eno leto) delava na otročku
pa se nič ne prime user posted image . Intenzivno sva se trudila zadnje pol leta, pa nič . Mogoče tudi meni odkrije
kakšno pregrado oz. vsaj pove vzrok zakaj nama ne uspe. Če bodo moji izvidi vredi, se bo pa še
moj podal na spermiogram, tko sva se zmenila.

Mogoče nam uspe pa v marcu? Bomo delali vsi na tem, a ne? user posted image

LP

< Sporočilo je popravil Nusyka -- 30.1.2011 12:58:56 >

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo marca 2011
30.1.2011 17:41:58   
witch
Nusyka dobrodošla tudi ti user posted image
hmmm ta mesec so pa tudi moje bolečine neke čudne. Prvi dan močni krči malo krvi, drugi dan nič krčev pa kar lilo je iz mene, danes 3. dan pa teče kar slabo, ampak me pa peče v predelu maternice. Boli me, ampak niso krči. Jajčnikov pa sploh ne čutim user posted image
Ma kdo bi vedel kaj je to...

Spermiogram pa vama kar priporočam. Ker kar 50% vzroka zakaj se ne prime lahko črtaš. Pri nama se je izkazalo, da semenčeca le niso 100% ok... Bova videla na pogovoru z G kako naprej.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo marca 2011
30.1.2011 17:54:08   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: Nusyka

Zebr4... Oja, bolečine spremljajo user posted image . Prejšnji mesec sem bruhala, tokrat sem prej vzela tableto, pa
me je kljub temu zvijalo za znoret!!! Naročila se bom jutri k G in bomo videli kdaj bom na vrsti.
Ker to se mi ne zdi več normalno. Poleg tega pa že lep čas (več kot eno leto) delava na otročku
pa se nič ne prime user posted image . Intenzivno sva se trudila zadnje pol leta, pa nič . Mogoče tudi meni odkrije
kakšno pregrado oz. vsaj pove vzrok zakaj nama ne uspe. Če bodo moji izvidi vredi, se bo pa še
moj podal na spermiogram, tko sva se zmenila.

Mogoče nam uspe pa v marcu? Bomo delali vsi na tem, a ne? user posted image

LP


Hja, vem kako je to, ko se intenzivno trudiš pa ne rata, ampak le pozitivno naprej, bo že prišel tvoj otroček, ko bo pripravljen na to.
Drgač pa samo informativno, pregrada ne vpliva na zanositev, temveč na donositev, razen v primeru, da je pregrada izjemno velika. Večji vpliv na zanositev ima endometrioza.

Punce pomlad prihaja in to je idealen čas za spočetje novega življenja, boste videle kako lepo bo, ko bodo ptički peli, in bo sonček sijal,... me bomo pa na testku user posted image  zagledale. user posted image

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo marca 2011
30.1.2011 17:57:19   
witch


user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
zebr4 (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)
Nusyka (x.krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 3

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo marca 2011
30.1.2011 17:58:08   
witch
zebr4 user posted image jaaaa pomlad je super user posted image ko vse oživi... bi bilo res super, zagledati takrat na testku novo življenje user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 8:11:43   
Katte
Jaz grem kar k vam.  user posted image  še ni prišla, test je pa negativen. Februar je tako kratek, da ga bom kar preskočila. No, če bo še par dni zamujala, bova vsaj v času za O že z dopusta in bo priložnost, da se kaj prime. Bom pa zaenkrat kar pod x.3.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 8:13:17   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
zebr4 (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)
Nusyka (x.krog)
Katte (9.krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 4

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 10:16:49   
mojamura
Navijam navijam navijamuser posted image (pri meni nič novega....vsak mesec pride ona teta s krvavca....kak jo sovražim...)


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 10:39:54   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
zebr4 (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)
Nusyka (x.krog)
Katte (9.krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 4

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura 



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?