|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 15:29:18   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (8.krog)
vesper (3.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 14

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 15:54:13   
vesper
Katte hvala za dobrodošlico. Seveda lahko napišeš tretji krog, prejšnje sem že zdavnaj nehala štet user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 17:44:18   
witch
a KP mislimo nate in držimo pesti, da bo na HSG vse ok. Pa upam,d a boboš poročala kako je bilo. Ker tudi mene to še čaka.... user posted image user posted image user posted image

mladika uh a tebi pa je zdaj cikel začel nagajati? Le kdo bi razumel kaj se ti z nami dogaja user posted image Držim pesti, da se ti uredi oziroma še boljše da se podaljša za ene 9 mesecev user posted image user posted image user posted image

Agnes zdaj pa le user posted image user posted image user posted image

zebr4 user posted image user posted image user posted image za skorajšnjo O user posted image user posted image zdaj pa veselo user posted image user posted image user posted image jaz pa držim epsti da se prime user posted image user posted image user posted image

vesper dobrodošla user posted image naj bo ta tretji krog uspešen user posted image user posted image user posted image

Hihi punce tudi jaz mislim da je to O user posted image sluz že 2 dni, špikanje že 2 dni, včeraj BT fejst padla, danes fejst narasla user posted image čez ene dva dni povem če je bila O ali ne. Sva bila pa pridna user posted image user posted image user posted image in če je to O sem zelooooooo vesela ker bo kratek cikel user posted image user posted image user posted image 32 dni user posted image user posted image

Tincy90 hvala za navijanje user posted image   Ti zdaj dvojne pesti držiš da močno stiskaj user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 17:58:27   
mladika
zebr4-kontrolo mam šele aprila meseca pri svoji operaterki,tak so me naročli...user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 21:12:52   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

zebr4-kontrolo mam šele aprila meseca pri svoji operaterki,tak so me naročli...user posted image


mladika verjetno je odvisno kako kateri gin. naroča na pregled po posegu. Mene je operiral moj osebni ginekolog in mi tudi dal termin za kontrolo (čez en mesec).
Danes sem mu povedala, da mi je tokrat user posted image  3 dni zamujala in je rekel, da v primeru, da mi bo začel ciklus nagajati naj pridem in mi bo dal Dabroston za ureditev ciklusa. Prav tako je omenjal klomifen a je rekel, da glede na to da ovuliram ni potrebe da začneva s to terapijo, ker se uporablja za spodbuditev ovulacije in  ima veliko stranskih učinkov, pa še trenutno se klomifena v SLO ne da dobiti je rekel.
Dogovorila sva se, da če do julija nič ne bo, da pridem k njemu in se bova dogovorila kako naprej.
Moram pa svojga gin. res pohvalit,ker mi je vedno na voljo, saj mu lahko pošljem e-mail in mi v toku dneva vedno odgovori.

mladika ne skrbi, če ti bo ciklus nagajal pa pokliči svojo operaterko in se naroči za pregled. i je na odpustnici tudi pisalo "kontrola aprila"?

witch hvala za user posted image , tudi jaz jih tebi zvrhan koš pošiljam user posted image user posted image user posted image  za uspešen marec.





(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo marca 2011
16.2.2011 7:33:47   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: witch
Hihi punce tudi jaz mislim da je to O user posted image sluz že 2 dni, špikanje že 2 dni, včeraj BT fejst padla, danes fejst narasla user posted image čez ene dva dni povem če je bila O ali ne. Sva bila pa pridna user posted image user posted image user posted image in če je to O sem zelooooooo vesela ker bo kratek cikel user posted image user posted image user posted image 32 dni user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  Bravo za kratek cikel user posted image
Pa bova spet skupaj čakali na user posted image . Mogoče pa tokrat skupaj dočakava user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo marca 2011
16.2.2011 8:01:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: witch

a KP mislimo nate in držimo pesti, da bo na HSG vse ok. Pa upam,d a boboš poročala kako je bilo. Ker tudi mene to še čaka.... user posted image user posted image user posted image




Evo mene nazaj, preživela user posted image . Zjutraj ob 7:30 prihod, nato je sledil ginekološki pregled in UZ, nato pa v laboratorij dati kri, da se izključi možnost vnetij. Nato sem bila sprejeta na oddelek, kjer sem čakala do 12. ure, ko so mi v roko namestili iglo za sredstvo proti bolečinam - Dolantin. Nato so me peljali na radiologijo, kjer so mi vbrizgali neko prozorno tekočino in nato z nečim pihali noter, da se je tekočina razporedila po maternici in jajčnikih, ter naredili rentgensko sliko. Nato so me peljali nazaj na oddelek, ker sem bila do popoldanske vizite, nato so me spustili domov, ker je bilo vse ok.

Izvidi so ok, maternica v redu, jajcevoda oba prehodna user posted image user posted image user posted image , tako da bo sedaj možek na vrsti za pregled user posted image , potem pa naprej. Samo glede vmesnih krvavitev, ki jih imam med ciklusi, pa moram nazaj k ginekologinji, da mi verjetno predpiše kakšne hormonske tablete.

Skratka, HSG ni nič hudega, tako da se nič bat, tudi če malo boli, hitro mine. Ve pa ste še en korak bliže vašemu cilju.

No, a sem dovolj podrobno opisala zadevouser posted image ? Če katero še kaj zanima, naj kar vpraša.
Srečno vsem in pridno user posted image , pa lep dan!

AnonimnaKP

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo marca 2011
16.2.2011 19:15:19   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: zebr4

mladika verjetno je odvisno kako kateri gin. naroča na pregled po posegu. Mene je operiral moj osebni ginekolog in mi tudi dal termin za kontrolo (čez en mesec).
Danes sem mu povedala, da mi je tokrat user posted image  3 dni zamujala in je rekel, da v primeru, da mi bo začel ciklus nagajati naj pridem in mi bo dal Dabroston za ureditev ciklusa. Prav tako je omenjal klomifen a je rekel, da glede na to da ovuliram ni potrebe da začneva s to terapijo, ker se uporablja za spodbuditev ovulacije in  ima veliko stranskih učinkov, pa še trenutno se klomifena v SLO ne da dobiti je rekel.
Dogovorila sva se, da če do julija nič ne bo, da pridem k njemu in se bova dogovorila kako naprej.
Moram pa svojga gin. res pohvalit,ker mi je vedno na voljo, saj mu lahko pošljem e-mail in mi v toku dneva vedno odgovori.

mladika ne skrbi, če ti bo ciklus nagajal pa pokliči svojo operaterko in se naroči za pregled. i je na odpustnici tudi pisalo "kontrola aprila"?




Ne,na odpustnici je pisalo da imam kontrolo ćez 2-3 mesece in jst sem dobila datum šele aprila!!Ne, vem bom počakala zdej do naslednega ciklusa če marca M ne bo oz. da bo "nenormalna" jih bom klicala in bom šla prej na pregled!!


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo marca 2011
17.2.2011 8:34:11   
Katte
Dobro jutro, punce.

user posted image
Malo zatišja je tukaj. Pridno user posted image ? Midva sva zelo pridna, kar vsak dan. Zdaj naj bi bilo O konec. Upam, da se ta dva tedna ne bosta preveč vlekla, sem že zdaj neučakana. Katastrofa user posted image .
V februarju število novih user posted image  narašča, tako da se bo to v marcu sigurno nadaljevalo. Še malo, pa bo pomlad. Hormončki se prebujajo in rezultati bodo vidni tam nekje v novembru, decembru user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo marca 2011
17.2.2011 9:38:13   
Anonimen
Joj, katte, jst sem tudi neučakana. Sem že danes zjutraj, preden sem s postle vstala, razmišljala, če bi test naredila. Pa sem se zadržala. Mogoče v soboto, še bolš v nedeljo, najbolš pa šele naslednji teden. user posted image

Nove rozike, hitro sem gor povedat novičko! Bomo potem me lažje počakale s testi, ker bomo vesele za vas. user posted image

auser posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo marca 2011
17.2.2011 10:04:05   
Katte
Meni se zdi pa to ful kmalu, jaz moram namreč čakati še dva tedna user posted image  user posted image  user posted image ...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo marca 2011
17.2.2011 16:08:20   
Poka
Grem na HSG, tako da ne vem, če lahko ta mesec, ker je malo pred O. Sicer pa okrog 11. - 14. že ne vem več, ker očitno moja le ni tako točno na 28 dni... Joj, kaj se mi že ne da več, sem bila prepričana da bo to čisto enostavno, pa že eno leto traja... user posted image  Študiram, da bi kar nehala razmišljat o tem, da bi imela kaj otrok, ker sem potem samo razočarana, pa še vsi so mi prej govorili, naj jih imava prej.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo marca 2011
18.2.2011 7:08:07   
Anonimen
Poka, saj bo. Tuki gor vsi verjamemo vate in držimo pesti!

Pa dobro jutro.

auser posted image

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo marca 2011
18.2.2011 7:42:59   
Katte
Poka, vsak ima v življenju trenutke, ko mu stvari ne grejo, ko izgubi upanje. Ampak na srečo smo ljudje trpežni in to prebrodimo. Boš videla, tudi ti boš mamica. Mogoče te celo preseneti v bližnji prihodnosti.
Pogovarjala sem se s kolegico, ki je stara 42 let in mamica prekrasne štirimesečne deklice. Z možem sta se trudila zanositi leto in pol, čakali so ju testi, razmišljala sta že o posvojitvi. Pa ju je namesto tega presenetil plusek user posted image  user posted image  user posted image .
Uspelo bo tudi nam.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo marca 2011
18.2.2011 7:59:53   
srečica17
Katte vedno poskrbi za "tolažbo", pa  nehote s tem še koga zraven "potolaži"
Hvalauser posted image

Torej ......naj poročam o mojem obisku pri G.......kratek pregled, nič kaj dosti komentarjev, da je vse OK, potem pa mi je, glede na moja leta dala napotinco za umetno oploditev. Nisem pričakovala. Kljub temu, da se že zlo mudi, si bova vzela par dni za razmislekuser posted image
Vsem veliko sreče.......veliko optimizma.......pri čakanju veliko potrpežljivosti, predvsem pa veliko pluskov......

Pa en lep danuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo marca 2011
18.2.2011 8:05:48   
Agnes27
Katte, ti pa res znaš napisat tko, da je človeku lažje user posted image
Moćno upam, da so bo roza barva preselila tudi k nam v marecuser posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo marca 2011
18.2.2011 8:39:27   
Katte
Ma, imam svoje trenutke user posted image ...
Saj imam tudi jaz slabe dni, ampak se vedno poberem. Ampak priznam, da v življenju nisem doživela še nič res pretresljivega. In se niti ne pretvarjam, da razumem, kako se človek počuti v določeni situaciji, v najslabšem možnem trenutku. Lahko samo sočustvujem in upam, da ne bom rabila nikoli razumeti.
Danes sem spet poslušala svojo še ne tridesetletno sodelavko o biološki uri. Je kar zavrelo v meni. Kako so nekateri ljudje omejeni v svojem prepričanju... Jaz sem še dovolj mlada (pa ti tudi, srečica17) in si želim otroka zdaj, ker je pravi čas za to, ne zato, ker me "priganja biološka ura". Tudi jaz ne obsojam tistih, ki se odločijo za otroka pri dvajsetih. Vsak zase najbolj ve.
No, sem se malo spihala user posted image . Vsem pa želim lep petek.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo marca 2011
18.2.2011 17:59:46   
witch
zebr4 hvala za user posted image  user posted image

Katte jaaaaaa kratek cikel je user posted image 18. dan je bila O user posted image hihi bomo res skupaj čakale. Jaz od 14. naprej računam dneve do testka user posted image

aKP hvala  za poročilo user posted image

nadaljujem pozneje user posted image


< Sporočilo je popravil witch -- 18.2.2011 18:00:10 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo marca 2011
18.2.2011 20:30:52   
zebr4
Živjo punce.

Upam, da vse že pridno user posted image . Nama ratuje, zdaj v času ovulacije vsak dan user posted image . Drugače pa imam ovulacijske sluzi za izvoz user posted image , če jo katera potrebuje naj se javi.

Prijeten vikend vsem skupaj.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo marca 2011
19.2.2011 0:19:46   
xoxox
Pozdravček vsem skupaj! user posted image
Evo pa sem se končno po SS opogumila, da se javim za seznamček. Smo se odločili, da ponovno probamo z zanositvijo. user posted image pričakujem tam okoli 20.3.2011. Najverjetneje bi jo morala dobiti prej ampak raje dam poznejši datum, da je potem manjše razočaranje. Tole je naš se mi zdi, da 21.krog. Upam, da tudi zadnji. Lepo bodite. Lep vikend vam želim.


< Sporočilo je popravil xoxox -- 19.2.2011 0:32:10 >


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo marca 2011
19.2.2011 8:43:19   
Anonimen
xoxox, dobrodošla nazaj. Pa predlagam, da se v seznam vpiše 1. krog, ker je to nov začetek po SS. Se sliši bolj optimistično. In verjamem, da bo kmalu spet uspelo. user posted image

auser posted image

(odgovor članu xoxox)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo marca 2011
19.2.2011 11:21:16   
evelin
No naj se vam še jaz pridružim. In sicer sem 2. mesec po SS in smo pričeli z akcijo...torej user posted image pričakujem 10.3. 

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo marca 2011
19.2.2011 16:00:50   
Natka23
Evo pa čas je da se še jaz pridružim, ne pričakujem je 2.3.user posted image Upanje tokrat bolj slabo, ker ravno na najbolj intenzivne dneve mojega ni bilo, no vsaj tista dva dni.user posted image user posted image Ko vas berem o tem, da ne smemo izgubit upanje, ma moj problem je da iz meseca v mesec bolj upam, pa kar ni. po moje sem en čuden človek, ki namsto da bi odmislil, preveč želiuser posted image user posted image

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo marca 2011
19.2.2011 18:39:55   
witch
Evo nadaljevanja....
auser posted image a ti že lulalš? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo plusek

Poka user posted image user posted image drži se... veš, vse samo na istem... Hudo je, ampak se splača truditi user posted image

srečica tudi jaz sem dobila napotnico... Tudi mene je presenteilo.. Ampak če bo potrebna mičkena pomoč in bom dobila težko pričakovano pikico pa grem tudi skozi to...

xoxox lepo da si nazaj user posted image Ko sem ti že rekla, tokrat pa bo user posted image še malo pa bove obe user posted image potem pa bove ob koncu leta obe dobile svoje user posted image v naročje user posted image

evelin in natka dobrodošli user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo marca 2011
19.2.2011 19:08:40   
srečica17
witch kam boš pa šla??????

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




babyshower
Lelly28 RR

Ali so vam prijateljice oz. ste si same pred rojstvom otroka pripravile praznovanje (babyshower)?

da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!